9 rezultate pentru eticheta

liga 1 etapa 20

Video Chindia - FCSB 0-2. Toni Petrea, învins de fosta sa echipă. Omrani, primul gol în campionat pentru "roș-albaștri"

radunovic gol

Video FC Botoșani - CFR Cluj 1-1. Moldovenii lui Flavius Stoican obțin remiza în prelungiri

cfr

Video Sepsi – FC Voluntari 1-1. Covăsnenii nu au mai repetat rezultatul din Cupa României

rapidd

Echipa etapei a 20-a din Liga 1: FCSB, U Craiova 1948 și Botoșani, câte doi reprezentanți! Cine e antrenorul rundei

Florin Tănase, în meciul FCSB - Rapid / Foto: Sport Pictures

Video Farul - CFR Cluj 0-2. Constănțenii au dominat, dar ardelenii iau cele trei puncte

hindrich

Video CS Mioveni - Dinamo 2-1. Argeșenii au întors scorul într-un final nebun, cu două goluri marcate în prelungiri

mioveni-dinamo1

Video Universitatea Craiova - UTA Arad 0-0. Remiză albă în Bănie. Oltenii, fără șut pe spațiul porții

craiova-uta

VIDEO Săgeata-Botoșani 1-0. Emilio Guerra a adus victoria gazdelor, la meciul de debut