7 rezultate pentru eticheta

live text fcsb

Video Rudar – FCSB 0-2. Calificarea e o formalitate pentru roş-albaştri. Man şi Teixeira au marcat. Tănase, cu ratările

FOTBAL:ASTRA GIURGIU-FC STEAUA BUCURESTI, PLAY OFF LIGA 1 BETANO (16.04.2018)

LAZIO - FCSB 5-1. Prea mici pentru fotbalul adevărat! Umilinţă totală pe Olimpico

Lazio-FCSB Nedelcu gafa gol

Video Dinamo - FCSB 2-2. Roş-albaştrii au revenit în ultimele 10 minute şi au egalat în prelungiri

gol teixeira

Video FCSB - Viitorul 2-0. Roş-albaştrii au câştigat în 10 oameni şi termină 2017 la două puncte de primul loc

gol momcilovic

FCSB - Lugano 1-2. Roş-albaştrii au ratat primul loc în grupă, după al doilea eşec la rând în UEL

fcsb lugano

Video FCSB - Juventus 4-0. Tănase, ”dublă”, Gnohere, cu spatele, și Budescu, direct din corner, au rezolvat meciul!

bucurie steaua

Viktoria Plzen - FCSB 2-0. Primul eşec pentru Dică în actuala ediţie a UEL. Cehii s-au calificat