24 rezultate pentru eticheta

live video champions league

Video UCL, etapa 6 | Atalanta - Villarreal 2-3. Meci superb la Bergamo! Toate rezultatele

Atalanta v Villarreal CF: Group F - UEFA Champions League

Video Optimi UCL | Chelsea - Atletico 2-0 și Bayern - Lazio 2-1. Știm toate echipele calificate în sferturi

Bayern München v SS Lazio - UEFA Champions League Round Of 16 Leg Two

Inter - Barcelona, direct în istoria fotbalului italian. Recordul anunțat chiar de gruparea italiană

inter

Video UEFA Champions League, etapa a 2-a. 26 de goluri în 8 jocuri din UEFA Champions League. Tottenham - Barcelona 2-4, meciul zilei

ucl logo

Video Schalke - Porto 1-1! PENaldo: fundașul nemților a provocat două lovituri de la 11 metri

naldo bun

VIDEO Rezumatele optimilor UEFA Champions League. Oaspeții au făcut legea!

optimi ucl

VIDEO Rezumatele din UEFA Champions League şi situaţia din grupe, după 4 etape

ucl live matches

VIDEO Rezumatele și clasamentele din grupele UCL: Juventus - Galatasaray 2-2, Real - Copenhaga 4-0

program ucl

VIDEO Borussia, Real, Bayern și Barca sunt în semifinale! Rezumatele din sferturile UCL

uefa champions league logo

VIDEO Bayern şi Malaga, ultimele calificate. Rezumatele optimilor şi echipele ajunse în sferturile UEFA Champions League

live video uefa champions league logo

Calificare la braţ: Valencia - Bayern 1-1

valencia bayern

VIDEO Spartak - Barcelona 0-3. Goluri Dani Alves și Leo Messi (2)

messi.dani.alves

VIDEO Grupele UEFA Champions League - etapa a 5-a. Rezumatele, scorurile, marcatorii şi clasamentele

UCL evergreen

CHELSEA - ȘAHTIOR 3-2, CELTIC - BARCELONA 2-1 și BRAGA - UNITED 1-3 în etapa a patra a grupelor UCL. Rezultatele complete și marcatorii

UCL 4

Rezultatele și marcatorii din grupele UEFA Champions League

the sun foto

VIDEO Şahtior Doneţk - Chelsea 2-1. Echipa lui Mircea Lucescu a câștigat în fața deținătoarei trofeului!

sahtiorrr

VIDEO Benfica - Barcelona 0-2. Alexis, golul 800 al catalanilor în Europa

barcelona messi fabregas

Rezultatele şi marcatorii din UEFA Champions League

champions league background

43 de goluri s-au înscris în prima etapă din grupele Champions League! Rezultatele complete şi marcatorii

VIDEO Real - Manchester City 3-2! Madrilenii au întors spectaculos scorul în ultimele 3 minute

bucurie Spartak Moscova

VIDEO FC Basel - CFR Cluj 1-2. Sougou reuşeşte dubla, CFR e aproape de grupele Ligii!