243 rezultate pentru eticheta

live video

Video Sporting Gijon - Real Madrid 2-3. Fără BBC, ”galacticii” s-au impus dramatic datorită lui Isco

asensio isco

Video Concordia Chiajna - Gaz Metan Mediaş 1-1. Ambele echipe au avut şansa victoriei în prelungiri

chiajna gaz-1

Video CS U Craiova - FCSB 0-1. Gnohere a marcat la Severin, iar roș-albaștrii s-au distanțat la două puncte de Viitorul

bucurie gnohere

Video Venus Williams, prea puternică pentru Patricia Țig. Românca s-a oprit în turul al treilea de la Miami Open

venus tig

Video Sorana Cîrstea a trecut peste un moment greu, în setul al doilea, și a învins-o pe Sevastova, la Miami Open

c sorana

Video Pandurii - CSM Poli Iași 0-0. Meciul 400 în Liga 1 nu a fost cu noroc pentru gorjeni, care rămân pe loc retrogradabil

pandurii iasi-1

Video FC Barcelona - Valencia 4-2. Catalanii s-au impus în superioritate numerică. "Dublă" pentru Messi

bucurie messi valencia

Video Dinamo - Craiova 0-0. Meci spectaculos pe Arena Națională, dar cele două echipe pierd contactul cu liderul

faz joc crv din

Video Athletic Bilbao - Real Madrid 1-2. Victorie importantă a ”galacticilor”. Zidane a surprins cu schimbarea lui Ronaldo

captura casemiro

Video Larvik - CSM 35-33. Campioana Europei, de nerecunoscut în repriza secundă

larvick csm

Video Viitorul - ACS Poli Timișoara 5-0. Spectacol oferit de elevii lui Hagi!

captura coman

Video Dinamo - FC Botoșani 1-0. Contra debutează cu victorie, după un meci spectaculos

hanca dinamo botosani 1-0 1

Video Pandurii - Concordia 0-1. Costin, un nou gol important pentru ilfoveni. 7 puncte din 9 posibile pentru Alexa în 2017

concordia pandurii bun

Video Irina Begu, învinsă în două seturi, în primul tur de la Dubai, de către Anastasija Sevastova

begu sevastova 1

Video FC Voluntari - Gaz Metan 1-0. Ivanovici a adus victoria gazdelor!

gaz voluntari

Video CSM București - Esbjerg 33-25. Campioana Europei urcă pe loc de calificare!

majda csm esbjerg

Video Lokeren - Anderlecht 0-0. Stanciu şi Chipciu, înlocuiţi în repriza a doua

stanciu lokeren

Video Hull City - Man. United 2-1. Echipa lui Mourinho, în finala Cupei Ligii Angliei

Hull United Cupa Ligii

Video Barcelona - Sociedad 5-2. Calificare rezolvată în ultimele minute. Seară de vis pentru Denis Suarez!

bucurie barcelona

Video AC Milan - Napoli 1-2. Rossonerii au doar o victorie în 5 etape şi pierd contactul cu podiumul

napoli milan 2-1

Video Real Madrid - Malaga 2-1. Gruparea blanco, campioană de iarnă

sergio ramos

Video Real Madrid - Celta Vigo 1-2. Zidane pierde pentru prima dată două meciuri consecutive pe banca "albilor"

real madrid celta

Niculescu va juca, sâmbătă, ÎN DIRECT la Digi Sport 2, finala de la Hobart

niculescu hobart

România - Croaţia 31-26. Victorie fără emoţii şi calificare lejeră în grupele principale

bucurie romance final meci c

Video ACS Poli Timișoara - Astra 2-0. Bănățenii au părăsit ultimul loc, campioana a fost de nerecunoscut

captura pedro

Video CS U Craiova - Astra 0-1. Oltenii au ratat șansa de a egala Steaua în clasament. Primul eșec după 15 meciuri acasă

captura meci craiova

Video Djokovic l-a învins pe Raonic și e primul calificat în semifininale! Programul zilei la Turneul Campionilor

djok

Video FC Botoșani - Astra 0-0. Campioana termină turul pe locul 10, la şase puncte de play-off

captura final meci

Video ACS Poli Timișoara – ASA Târgu Mureș 0-1. Ardelenii au ajuns la 0 puncte în clasament, după zece etape

poli asa

Video Voluntari - CS U Craiova 0-1. Ivan le-a adus victoria oltenilor în minutul 90+5, după ocazii uriașe!

csu

Video Chiajna - Botoșani 0-2. Echipa antrenată de Leo Grozavu urcă pe podium în Liga 1

buc botosani

Video Leganes - Barcelona 1-5. Ca pe PlayStation: 4 goluri pentru MSN

Messi gol

Video Viitorul - Chiajna 2-1. Echipa lui Hagi ajunge la 3 succese în acest sezon

hagi final

Căpitanul Stelei speră ca Astra să-i răzbune pe români în fața englezilor: ”I-au bătut o dată, o pot face iar”

astra west ham-2

Video Poli Timișoara - FC Voluntari 2-1. Victorie cu emoţii pentru gazde. Ilfovenii au terminat meciul în 9

poli voluntari

Video Viitorul - Astra 1-3. 4 goluri, 2 eliminați, un gol anulat și un penalty cerut de gazde

alta bucurie astra

Video Rapid - Bucovina Pojorâta 5-0. Tudoran, gol și două pase decisive. Toate rezultatele din Liga 2

captura bucurie rapid

Video CSU Craiova - FC Voluntari 3-0. Dublă Ivan, oaspeții, în 9 oameni mai mult de o repriză

ivan voluntari

Amicalul Steaua - Young Boys e LIVE la Digi Sport 1, marţi (19:00). Debutează Marica şi Bawab

steaua-1

VIDEO Espanyol - Barcelona 0-2. Dublă pentru Munir, calificare fără emoții

munir

VIDEO Barcelona - Betis 4-0. Catalanii încheie anul pe primul loc în La Liga

suarez bucurie

VIDEO Craiova - Voluntari 1-2. A doua victorie a ilfovenilor, în surpriza etapei. Oltenii au atacat tot meciul

capt Pancu

VIDEO Dinamo - Pandurii 2-1. Puljic le-a adus roș-albilor victoria în prelungiri. Droppa și Iordănescu jr, eliminați!

bucurie dinamo

VIDEO Petrolul - Dinamo 1-2. Alb-roşiii au întors rezultatul, după ce au fost conduşi la pauză

gol dinamo

VIDEO FC Voluntari - ASA 0-2. Vicecampioana a pus capăt unei serii de 4 meciuri fără victorie în Liga 1

voluntari asa

VIDEO CFR - Pandurii 1-2. Oaspeţii au trecut pe locul doi, în Liga 1. Hora, la cota 12

bucurie pandurii

VIDEO Chiajna - Viitorul 2-2. Oaspeții au revenit de la 0-1 și au condus cu 2-1

concordia viitorul

VIDEO Pandurii - Chiajna 2-0. Gol superb Răduț, iar Hora se distanțează în fruntea topului golgheterilor

captura bucurie pandurii

VIDEO Astra - Timișoara 2-2. Bănățenii au fost aproape de surpriză, dar Budescu și-a salvat echipa pe final

budescu astra poli

VIDEO Spania - Slovacia 2-0. Ibericii și-au luat revanșa după eșecul de la Zilina și au revenit pe primul loc în grupă