249 rezultate pentru eticheta

live video

Mihai Iosif a explicat de ce l-a scos pe Alexandru Ioniță după 30 de minute, cu Voluntari: ”Are o teamă!”

FOTBAL:RAPID BUCURESTI-UTA ARAD, LIGA 1 CASA PARIURILOR (29.01.2022)

Laurențiu Reghecampf, îngrijorat înaintea partidei cu Dinamo: ”Va câștiga echipa care își va dori mai mult!”

laurentiu-reghecampf

Video Olympique Lyon - PSG 1-1 | Fără Messi și Neymar, oaspeții pleacă cu un punct de la Lyon

Paris Saint Germain v Olympique Lyonnais - Ligue 1

Video U Craiova 1948 - Academica Clinceni 1-2. Ilfovenii îi trimit pe ”câini” pe ultimul loc din clasament

robert ion

Video U Craiova 1948 - FC Voluntari 0-2. Ilfovenii, victorie după două goluri în 4 minute. Tamaș, prima reușită din acest sezon

gabi tamas

Daniel Pancu, înainte de Turris - Rapid: "E prima dată când nu ştiu echipa care va intra". Meciul e marţi, 18:45, Digi Sport 1

Daniel Pancu

Video Gaz Metan - Dunărea Călăraşi 0-0. Edi Iordănescu, fără victorie la Mediaș. Gazdele puteau primi un penalty

caiado faza penalty

Video Getafe - Barcelona 1-2. Lionel Messi și Luis Suarez aduc prima victorie a catalanilor în 2019

Getafe CF v FC Barcelona - La Liga

Video Barcelona - Real 2-2. Catalanii rămân neînvinşi în La Liga după duelul cu marea rivală

Live Video 4 meciuri din Serie A sunt azi, LIVE VIDEO EXCLUSIV pe digisport.ro

banner serie a

Video CSM Poli Iași - Viitorul 0-2. A doua victorie consecutivă pentru campioană!

FOTBAL:CSM IASI-FC VIITORUL, PLAY OFF, LIGA 1 BETANO (6.04.2018)

Video CFR Cluj - FCSB 1-1! Două goluri, doi eliminați, faze discutabile și lupta pentru titlu continuă

FOTBAL: CFR 1907 CLUJ - STEAUA BUCURESTI, PLAY OFF LIGA 1 BETANO

Video CSM București - Midtjylland 29-24. Campioana României a făcut spectacol în repriza secundă

HANDBAL FEMININ:CSM BUCURESTI-GYORI AUDI ETO KC, LIGA CAMPIONILOR (26.01.2018)

Video Eibar - Barcelona 0-2. Luis Suarez și Jordi Alba au adus victoria catalanilor. Messi, bară și assist

Eibar v Barcelona

Video Vizită surpriză pentru jucătoarele României înainte de Fed Cup: "A venit și rândul nostru să le susținem!"

tenis Invictus

Live Video Patru meciuri din Serie A Tim sunt ACUM EXCLUSIV pe digisport.ro

Live Video Patru meciuri din etapa 22 din Serie A TIM sunt duminică EXCLUSIV pe digisport.ro

VIDEO CS U Craiova - CFR Cluj 2-1. Meci nebun în Bănie. Goluri spectaculoase, o eliminare și faze controversate

BUC MITRITA

Video Gaz Metan - Voluntari 1-1. Oaspeții, aproape să câștige la ultima fază! Meci spectaculos și ocazii mari la Mediaș

captura gaz voluntari

Video Valencia - Barcelona 1-1. Catalanii au avut un gol perfect valabil! Zaza putea aduce victoria gazdelor la ultima fază

Messi Valencia

Video CSM București - Vistal Gdynia 34-22. Campioana a făcut spectacol în ultimul meci al anului!

csm

Video Grigor Dimitrov a câştigat Turneul Campionilor, după o finală surprinzătoare cu David Goffin

dimitrov cu bun

Video CSM Iași - FCSB 1-0. Primul eșec pentru roș-albaștri, în ultimele 14 meciuri în toate competițiile

gnohere iasi

VIDEO Tecău şi Rojer au pierdut în primul meci de la Turneul Campionilor

Tecau Rojer

VIDEO FC Botoșani - FC Voluntari 1-0. Moldovenii au făcut un pas uriaș spre play-off

botosani

VIDEO Astra - CS U Craiova 2-2. Șansă mare ratată de olteni! Gazdele au egalat în inferioritate numerică

zzzastra- craiova 2- 18

Video Caroline Wozniacki a câștigat Turneul Campioanelor! Venus Williams, aproape de o revenire remarcabilă

woz trofeu

VIDEO Milan - Juventus 0-2. Higuain, "dublă" de senzaţie și ”Bătrâna Doamnă” trece pe primul loc în Serie A

gol higuain

Video Real Madrid - Eibar 3-0. Gol ca pe PlayStation, cu Marcelo la finalizare. ”Galacticii” rămân la 5 puncte de Barcelona

real madrid-3

Video Viitorul - CFR 1-0. Al doilea pas greșit consecutiv al elevilor lui Petrescu. Super-gol Eric, faze controversate, ”asediu” pe final

bucurie eric

Video Juventus București - Sepsi OSK 2-1. Victorie istorică pentru echipa lui Marin Barbu

bucurie mazarache

Video ACS Poli Timișoara - Concordia Chiajna 0-3. Continuă parcursul impecabil pentru echipa lui Ion Moldovan

bucurie chiajna

Video Nadal - Federer 4-6, 3-6. Roger rămâne neînvins în fața lui Rafa, în 2017

roger

Video Atletico Madrid - Barcelona 1-1. Primele puncte pierdute de catalani în actuala ediţie de campionat

luis suarez atletico

Video România - Kazahstan 3-1. E altceva cu Budescu! Mijlocașul FCSB ”a dat recital” la debutul lui Contra! A marcat și Keșeru

budescu grozav romania

Video Barcelona - Las Palmas 3-0. ”Dubla” lui Messi, reușită în 7 minute, a rezolvat partida. Bară a oaspeților la 0-0

messi bucurie gol

Video Alison Riske - Simona Halep 3-6, 6-3, 2-6! Sportiva noastră s-a calificat în turul doi, la Beijing, după un meci dificil

simo bun

Video ACS Poli Timișoara - Craiova 0-2. Oltenii revin pentru moment pe locul 2, după un meci cu două "roşii"

craiova timisoara

Video Gaz Metan - Astra 0-0. Giurgiuvenii, neînvinşi de opt etape în Liga 1

gaz astra

Video ACS Poli Timișoara - Sepsi Sf. Gheorghe 0-0, după un meci cu ocazii mari de ambele părți

Sepsi - ACS Poli Timișoara, în direct la Digi Sport 1

Video Muntenegru - România 1-0. Încă un Mondial ratat! Jovetic ne-a spulberat orice șansă de a mai spera la baraj

romania meci

Video FC Botoşani – Concordia 2-1. Fiecare echipă a solicitat câte un penalty

Bot gol capt

Video Real Madrid - Barcelona 2-0. Campioana câștigă și Supercupa. 5 goluri înscrise catalanilor

Real buc trofeu

Video Garcia - Halep 4-6, 2-6. Simona se impune clar și se pregătește pentru al doilea meci al zilei!

garcia halep

Video Real Madrid - FC Barcelona 2-3. Catalanii s-au impus după un meci spectaculos și au câștigat International Champions Cup!

pique-1

Video CSM Poli Iași - Gaz Metan 0-0. Singurele echipe fără gol marcat. Ratare uluitoare a lui Cristea, în prelungiri!

cristea ratare

Video Astra - Zira 3-1. Debut cu dreptul pentru Edi Iordănescu şi Le Tallec. Şanse bune de calificare pentru giurgiuveni

astra-3

Video Viitorul - Voluntari 0-1. Primul trofeu al sezonului, cucerit de ilfoveni grație golului lui Lazăr

xxxRPS 6947

Video Macedonia - Portugalia 2-4. Serbia - Spania 0-1. Lusitanii câștigă, dar ratează calificarea în semifinalele CE U21