16 rezultate pentru eticheta

liverpool everton

Video Liverpool - Everton 2-0. Victorie meritată pentru ”Cormorani” în ”Merseyside Derby”

Liverpool v Everton, Premier League, Football, Anfield, Liverpool, UK - 13 Feb 2023

A jucat 73 minute și a reușit doar două pase corecte, ambele când a repus mingea de la centrul terenului

Liverpool v Everton, Premier League, Football, Anfield, Liverpool, UK - 24 Apr 2022

Liverpool, răpusă pe Anfield de Everton după 22 de ani!

(SP)BRITAIN LIVERPOOL FOOTBALL PREMIER LEAGUE LIVERPOOL VS EVERTON

Video Poate concura deja pentru "reușita anului"! Golul puștiului de la Liverpool care a stârnit reacții savuroase din partera colegilor

Curtis jones liverpool

Video Liverpool câștigă derby-ul Merseyside după un final nebun! Gol incredibil înscris în al cincilea minut al prelungirilor

Jurgen Klopp

Video Liverpool - Everton 2-1. Cel mai scump fundaș din lume a adus victoria chiar la debut

FBL-ENG-FACUP-LIVERPOOL-EVERTON

Video Cel mai scump fundaș din lume debutează pentru Liverpool ÎN DIRECT la Digi Sport

van dijk klopp

Video Un star al lui Liverpool nu a fost recunoscut de fani! Moment amuzant înaintea Crăciunului

Liverpool Craciun

Derby-ul Merseyside, capul de afiş al turului 3 din Cupa Angliei. Programul complet

Cupa Angliei

Liverpool - Everton 3-1. Performanță istorică pentru Klopp

Klopp Lovren

VIDEO Liverpool - Everton 1-1. Oaspeții au egalat în prelungiri prin super golul lui Jagielka

bucurie Everton

Liverpool a ajuns la mâna rivalei Everton. Martinez: "Nu le facem favoruri!"

suarez everton derby

Liverpool şi Everton se luptă pentru transferul unui câştigător al Cupei Angliei

ADIO Europa! Liverpool - Everton 0-0. VIDEO

Anfield, tărâm blestemat pentru Everton! "Liverpool e echipa de top din acest oraş"