197 rezultate pentru eticheta

marius avram

Video Exclusiv FCSB - Craiova 3-2 | Verdictul specialistului după un meci cu două penalty-uri și trei eliminări: "Doamne Dumnezeule!"

FOTBAL:FCSB-UNIVERSITATEA CRAIOVA, LIGA 1 BETANO (24.02.2019)

Video Exclusiv ”Băi, tată, știi că arbitrezi FCSB - Universitatea Craiova! Niște prostii!”. MM Stoica, ironii la adresa lui Marcel Popescu

FCSB - Craiova 1948

FCSB - Craiova | Marius Avram va arbitra derby-ul etapei, transmis ÎN DIRECT la Digi Sport 1

marius avram asa pandurii

Video&Foto Deținuții au ajutat la deszăpezirea terenului! De ce a fost în pericol startul meciului Botoșani - FCSB

gazon botosani-fcsb

Exclusiv Ce se va întâmpla diseară la FCSB-Viitorul dacă ceaţa va împiedica startul jocului

antrenament6

Video Scandal cu Marius Avram, în Youth League. A validat un gol decisiv al lui Napoli, în prelungiri

Prima reacţie a lui Marius Avram după ce a fost scos pe targă în Europa League

avram honved

Marius Avram a fost scos cu targa de pe teren. Dureri insuportabile, la un meci din Europa League. Primul diagnostic

Avram

"Nu am fost lăsaţi să jucăm!" Mulţescu, nemulţumit de arbitrajul lui Marius Avram

FOTBAL:ASTRA GIURGIU-FC STEAUA BUCURESTI, PLAY OFF LIGA 1 BETANO (16.04.2018)

S-a decis arbitrul la partida CS Universitatea Craiova – CFR Cluj. Clujenii au 3 victorii cu el în acest sezon

FOTBAL: CS U CRAIOVA - CFR CLUJ, LIGA 1 BETANO (17.12.2017)

Claudiu Niculescu l-a atacat pe arbitrul Avram după înfrângerea cu Dinamo: ”Mi-a răspuns cu foarte multă ironie și sfidare”

niculescu-4

Contra, ”câine rău”: ”Eu cred că domnul Mulțescu vede alte meciuri”

contra multescu

Video Marius Avram și gheața! ”Centralul” are parte de un alt meci-problemă: Botoșani-Craiova

colaj avram

Video Avram, făcut praf de un fotbalist al Pandurilor: ”Chiar trebuie să avem cazuri de jucători decedați?”

avram

Crăciunescu cere excluderea din arbitraj a lui Avram: ”A dat dovadă de necunoaștere și inconștiență”

Video Scene hilare la ASA - Pandurii. Marius Avram, una dintre ”victimele” gazonului de la Tg Mureș

c avram asa pandurii

Video Meci tensionat la Botoşani. Marius Avram a arătat trei "roşii" în 10 minute

avram cartonas miron c

Dezvăluiri incredibile după derby: ”Avram râdea de noi pe teren la fiecare fază”

arbitraj 1

Video Erori pro-Steaua la finala Cupei Ligii. Avram a mai greșit în favoarea roș-albaștrilor

greseli avram

Video Crăciunescu a analizat prestația lui Avram: ”Un arbitru trebuie să aibă o primă calitate: inteligența”

capt arbitri

EXCLUSIV Andrei Ivan n-a fost lăsat să joace cu cască de protecție împotriva Stelei! ”N-a fost nicio problemă”

ivan casca

VIDEO Gorjenii, dezamăgiţi de arbitrajul de la Iaşi: "Nu m-am gândit că problemele vor veni de acolo"

captura avram

VIDEO Gafa etapei: Penalty pentru Iaşi la acest fault. Pandurii ceruse 11 metri şi roşu cu două minute înainte

captura PENALTY afara careu

VIDEO O nouă eroare de arbitraj. Petrolul ar fi trebuit să aibă penalty cu Botoşani

captura penalty petrolul

Marius Avram arbitrează o semifinală la EURO U-17

VIDEO Fanii Petrolului au venit la meci cu măști cu chipul lui Marius Avram

marius avram-2

Marius Avram s-a ales cu o plângere la DNA după Dinamo-Petrolul

marius avram-1

Petroliștii atacă prestația lui Avram. Dinamo consideră că arbitrajul a fost corect

tucudean pe jos dinamo petrolul

VIDEO Nici cu arbitrul. Dinamo a fost avantajată de Avram în trei rânduri aseară, cu Petrolul, dar tot nu a învins