Exclusiv Gigi Becali a numit singurul analist TV din România în care are încredere totală: "E inteligent!"

gigi

Exclusiv Marius Avram, după ce Hațegan i-a dat doar galben lui Homawoo: ”Nu ăsta e motivul” / ”S-a lăsat influențat”

A venit verdictul specialistului, după faza care l-a trimis pe Luca Mihai la spital, cu răni grave

FOTBAL: DINAMO BUCURESTI - POLI IASI, SUPERLIGA SUPERBET PLAY-OUT (14.04.2024)

Exclusiv Verdictul dat de Marius Avram la primul gol anulat al partidei Sepsi - Farul Constanța: ”A fost mascat”

sepsi

Sebastian Colțescu riscă să fie exclus din arbitraj, după apariția stenogramelor de la Rapid

Exclusiv Marius Avram a dat verdictul la fazele din Rapid - Farul, care l-au făcut pe Bergodi să răbufnească

avram

Exclusiv Verdictul specialistului, după ce Mac Allister a fost lovit cu talpa în piept în careul advers, în Liverpool - City

Screenshot 2024-03-10 195839

Exclusiv Marius Avram a analizat cea mai controversată fază din meciul Universitatea Craiova - Rapid

avram

Exclusiv Scandal în arbitraj! ”Sandu Deaconu, tu ești șeful VAR-ului. Ce ai făcut până acum?”. Dezvăluirile lui Marius Avram

marius avram analiza arbitraj

Exclusiv Florin Prunea, discurs dur după FCSB - Botoșani: ”Șmecheresc! Eu nu pot fi păcălit”. Replica venită imediat

prunea2

Exclusiv Analiza celei mai controversate faze din meciul Universitatea Craiova - FC Voluntari: ”Putea schimba complet rezultatul!”

FOTBAL:UNIVERSITATEA CRAIOVA-FC VOLUNTARI, SUPERLIGA SUPERBET (26.02.2024)

Exclusiv De ce Nicușor Bancu a primit doar cartonaș galben, la o fază asemănătoare cu cea de la eliminarea lui Nana Antwi

bancu

Exclusiv ”Unde ți-e rafinamentul de inteligență?”. Marius Avram i-a dat în direct replica lui Gigi Becali

Exclusiv Ilie Dumitrescu a intervenit când a auzit ce a spus Marius Avram despre vedeta FCSB-ului, după meciul cu FC Botoșani

ilie-dumitrescu

Video Florinel Coman l-a făcut ”praf” după meciul cu Botoșani: ”A greșit la toate fazele!”. A fost contrazis imediat în direct

Screenshot 2024-02-25 at 22.42.12

Exclusiv Marius Avram a dat verdictul, după ce Nana Antwi a fost eliminat în FCSB - FC Botoșani

Screenshot 2024-02-25 at 20.59.38

Exclusiv Cea mai controversată fază din meciul Farul - Dinamo! Verdictul lui Marius Avram: ”Trebuia eliminat!”

333

Exclusiv ”N-am mai auzit așa ceva niciodată!”. Marius Avram a rămas ”mască”, după explicația arbitrajului de la FCSB - Farul 1-1

Exclusiv ”Trebuie să fie supărat pe el!” Marius Avram a dat verdictul după gestul stupid al lui Olaru și ”galbenul de 25.000 €”

olaru-avram

Exclusiv Prima repriză a derby-ului Universitatea Craiova - FCSB, decisă de un penalty! Verdictul specialistului

zajkov

Exclusiv Verdictul specialistului la fazele controversate din derby-ul Dinamo - Rapid: ”Trebuie să fie ceva clar!”

FOTBAL:DINAMO BUCURESTI-RAPID BUCURESTI, SUPERLIGA SUPERBET (27.01.2024)

Video Exclusiv Verdictul specialistului: cine e vinovat, după ce Sepsi a marcat golul victoriei cu CFR după un ofsaid

linie sepsi

Exclusiv Rapidiștii au lansat ironii după penalty-ul solicitat la Ploiești, iar Marius Avram a dat verdictul: ”În mod clar”

musi petrolul-rapid captura2

Video Exclusiv Verdictul specialistului, după ce VAR-ul a avut nevoie de 8 minute ca să anuleze golul din prelungiri

avram special

Exclusiv Marius Avram a analizat faza pentru care Istvan Kovacs a fost criticat dur de portughezi: ”Este greșeala lui!”

FC Porto v FC Shakhtar Donetsk: Group H - UEFA Champions League 2023/24

Exclusiv ”De ce m-ai chemat dacă e o fază neclară?”. Sebastian Colțescu, apărat după decizia din derby-ul CFR Cluj - FCSB

var-cfr

Răsturnare de situație! Marius Avram îi contrazice pe Crăciunescu și Porumboiu: ”Nu trebuia să intervină”

var-cfr

Video Exclusiv Replica primită de Andrei Nicolescu, după ce a răbufnit la finalul meciului Sepsi - Dinamo

Exclusiv Verdictul specialistului, după cea mai controversată fază din FCSB - Oțelul 0-2

FOTBAL:FCSB-OTELUL GALATI, SUPERLIGA SUPERBET (3.12.2023)

Video Exclusiv Emoții pentru FCSB. Coman riscă o suspendare mai mare de o etapă și poate rata duelul cu CFR Cluj. ”Absolut oribil”

Video Exclusiv Dinamo putea primi două penalty-uri în prima repriză cu Sepsi! Fazele controversate

avram

Exclusiv Verdictul specialistului: Poli Iași trebuia să primească un penalty în meciul cu Farul, la 2-3!

popescu phelipe

Singurul Derby de România în care Mihai Stoica a fost eliminat. ”Un stelist mi-a cerut să-l dau afară”

FOTBAL:FCSB-RAPID BUCURESTI, SUPERLIGA SUPERBET (5.11.2023)

Marius Avram a explicat faza la care Ucrainei ”i-a fost furată” calificarea la EURO 2024: ”Au fost dezavantajați!”

Ucraina v Italia - Qualificazioni Euro 2024

Exclusiv Verdictul specialistului, după ce UTA a primit penalty în prelungiri și a câștigat cu Dinamo

avram

Exclusiv Adrian Mazilu, în centrul atenției, după simulările din meciul cu ”U” Cluj: ”Același comportament”

Video Exclusiv Verdictul specialistului la faza în care FCSB a cerut penalty în meciul cu FC Voluntari: "Nu se sancționează"

penalty-fcsb

Video Exclusiv Reacția specialistului, după golul neacordat la UTA - Rapid: ”Arbitrii trebuie să-și pună întrebarea asta”

uta-rapid-gol

Exclusiv ”Dacă nu va ajunge acolo, e hotărât să se retragă”. Anunț despre Ovidiu Hațegan

ovidiu-hategan

Video Exclusiv ”O situație rar întâlnită”. Cum a putut executa Mitriță penalty, deși primise îngrijiri medicale: ce spune regulamentul

Video Exclusiv Marius Avram, reacție la miezul nopții după ce Gigi Becali l-a propus în funcția de președinte al CCA

avram

Video Exclusiv "Continuă blestemul". O nouă controversă de arbitraj în SuperLigă: Marius Avram ar fi validat golul marcat de CFR!

captura

Video Exclusiv Specialistul s-a pronunțat imediat dupa Sepsi - FCSB 2-5: ”Pe noi ce ne interesează?”

Video Exclusiv Marius Avram a explicat de ce a fost dictat penalty la UTA - FCSB, deși imaginile nu au fost clare! Concluzia fostului arbitru

pantea

Exclusiv Penalty-ul ratat de Florinel Coman trebuia repetat! De ce nu a intervenit VAR-ul

coman

Video Universitatea Craiova a solicitat penalty în minutul 6 al meciului cu CFR. Verdictul specialistului

penalty craiova

Video Exclusiv Cum a picat Marius Avram testele fizice la începutul carierei + Ce spune despre cazurile din Liga 1

Video Exclusiv Schimbarea e uriașă: ”Se discută de mult timp de dispariția lor!” Ce s-ar întâmpla după modificarea regulii ofsaidului

ofsaid

Video Exclusiv "E o fază-limită, foarte grea!" Verdictul specialistului la faza controversată de arbitraj din FC Argeș - Petrolul

avram

Verdictul specialistului după fazele controversate din Universitatea Craiova - Farul Constanța 1-1

FOTBAL:UNIVERSITATEA CRAIOVA-FARUL CONSTANTA, PLAY OFF SUPERLIGA SUPERBET (13.05.2023)

Pe cine a propus Gigi Becali șef la CCA: "E mai deștept decât Vassaras de 1.000 de ori!"