15 rezultate pentru eticheta

meci fotbal

Video&Foto ”Niciodată în afara datoriei”. Tatăl devenit viral în timpul unui meci de fotbal

tata viral meci (1)

Video Voluntari - Timișoara 1-0. Victorie ”smulsă” în minutul 90+4 de Cernat, după o gafă uriașă a lui Oliva!

FOTBAL:FC VOLUNTARI-ACS POLI TIMISOARA, LIGA 1 BETANO (11.03.2018)

Video Viitorul - Botoșani 2-1. Gol de excepție marcat în prelungiri. Ianis Hagi a făcut spectacol

Captura 2-1

Video CSM Poli Iași - Astra 1-0. Andrei Cristea a adus un succes important în lupta pentru play-off

bucurie cristea

Foto Mesajul afișat de suporterii lui Sepsi la meciul cu CS U Craiova

Capture-4

Video Gaz Metan - Viitorul 0-1. Țucudean, din nou decisiv pentru echipa lui Hagi

viitorul

Video CSM Poli Iași - CS U Craiova 1-2. Oltenii i-au egalat pe cei de la FCSB la numărul de puncte

craiova

Video Fotbal-polo în Colentina! Astra a ratat două penalty-uri în amicalul cu Juventus

Astra Juv

Video AFC Hermannstadt - ASU Poli 1-0. Rezultatele etapei a 7-a din Liga 2 și clasamentul

captura sibiu

Video Pandurii - Hermannstadt 1-3. Sibienii visează la promovarea în Liga 1. Rezultatele etapei a 6-a din Liga 2

Mures Braila

Super meciul Franța - Olanda este la Digi Sport. Planurile lui Mbappe înainte de transferul la PSG

Mbappe Kurzawa

Video FC Voluntari - Gaz Metan 2-1. Ilfovenii au obţinut prima victorie după trei etape

voluntari gaz metan

Video Sepsi - Juventus 2-1. Final încins, cu două goluri în prelungiri

sepsi-1

Video CSM Poli Iași - Gaz Metan 1-0. Moldovenii şi-au consolidat primul loc în play-out. Eric, eliminat

BUC IASI

Video Pandurii - ASA Tg. Mureş 1-0. Ardelenii au retrogradat matematic. Se încinge lupta pentru menţinerea în Liga 1