97 rezultate pentru eticheta

meciuri champions league

Programul complet al meciurilor din turul 1 preliminar al UEFA Champions League

champions league logo

Video Barcelona - Bayern 0-3. Catalanii, eliminați. Tottenham - Sporting 1-1, cu gol anulat în minutul 90+8. Atletico - Leverkusen 2-2

Collage Maker-27-Oct-2022-12.40-AM

Programul meciurilor din play-off-ul UEFA Champions League

ucl logo

Au fost stabilite meciurile din turul 3 preliminar al UEFA Champions League

Ucrainenii anunță că Mircea Lucescu vrea să joace cu Dinamo Kiev la București în meciurile din Champions League

mircea

Video&Foto Atalanta - Villarreal, amânat din cauza zăpezii! Imagini spectaculoase din Italia

profimedia-0647026490

Video UCL, etapa 5 | Manchester City - PSG 2-1. Atletico - Milan 0-1. Sporting - Dortmund 3-1. Se știu 11 echipe calificate în optimi

Manchester City v Chelsea FC - UEFA Champions League Final

Video UCL, etapa 3 | Manchester United, "remontada" pe "Teatrul Viselor"! Barcelona, primul pas cu dreptul. Programul complet

colaj

Turul trei preliminar al Champions League | Stanciu și Ianis Hagi, eliminați. Rotariu, calificare dramatică la penalty-uri

Fotbal- Liga mistru 21/22 - Slavia -Ferencvaros

Primele echipe calificate în turul 3 preliminar din UEFA Champions League și programul meciurilor de azi

Liga Campionilor

Speranțe pentru CFR Cluj! Cum s-a încheiat primul meci dintre Slovan Bratislava și Young Boys

sumudica 2

Klopp şi Pep Guardiola au criticat dur noul format al Champions League: "Avem nevoie de 400 de zile pe an"

Manchester City v Liverpool FC - Premier League

Breaking News Champions League se schimbă definitiv! UEFA a aprobat noul format, cu 36 de echipe

uefa

Vinicius, cel mai bun jucător din turul sferturilor Champions League! Cum arată echipa ideală

vinicius real madrid barcelona

Jurgen Klopp știe unde au greșit "cormoranii" în Real Madrid - Liverpool 3-1. Analiza neamțului

profimedia-0603784078

Video Real Madrid - Liverpool 3-1. Vinicius a fost ”eroul” spaniolilor, care au prima șansă la calificare

Vinicius, în meciul Real Madrid - Liverpool din sferturile Champions League / Foto: Getty Images

Hazard va rata "blockbuster-ul" Real Madrid - Liverpool, din sferturile Champions League. Anunțul lui Zidane

Eden Hazard, fotbalistul lui Real Madrid / Foto: Getty Images

Se schimbă formatul Champions League! UEFA va lua decizia finală săptămâna viitoare

Steaua Bucharest v Bayern Muenchen - UEFA Champions League

Video Chelsea - Atletico Madrid 2-0. Londonezii au ”lovit” de două ori pe contraatac și s-au calificat în sferturi

Fotbaliștii lui Chelsea, în meciul cu Atletico Madrid / Foto: Getty Images

Video Optimi UCL | Chelsea - Atletico 2-0 și Bayern - Lazio 2-1. Știm toate echipele calificate în sferturi

Bayern München v SS Lazio - UEFA Champions League Round Of 16 Leg Two

Video Real Madrid - Atalanta 3-1. Formația spaniolă a câștigat și returul și s-a calificat în sferturile Champions League

Sergio Ramos, după golul marcat în meciul cu Atalanta / Foto: Getty Images

Video Juventus - Porto 3-2. Victorie ”amară” pentru torinezi, care au fost eliminați din Champions League

Cristiano Ronaldo și Wojciech Szczesny, în meciul Juventus - Porto / Foto: Getty Images

Istvan Kovacs și Ovidiu Hațegan vor conduce meciuri în ultima etapă din grupele Champions League! Ultimul e la a șasea partidă

colaj kovacs hategan

Video Dortmund - Lazio 1-1. Germanii merg în primăvara Champions League. Immobile a înscris în poarta fostei echipe

Borussia Dortmund v SS Lazio: Group F - UEFA Champions League

Video Sevilla - Chelsea 0-4. Olivier Giroud, eroul serii în Champions League! Francezul, autorul unui ”poker”

Olivier Giroud, în meciul cu Sevilla / Foto: Getty Images

Echipele calificate în optimile Champions League, la finalul etapei a cincea a fazei grupelor

Liverpool s-a calificat în optimile Champions League după succesul cu Ajax / Foto: Getty Images

Video UCL, etapa a 5-a | PSG a câștigat derby-ul serii cu United. Mircea Lucescu, învins de Pirlo. Toate rezultatele

Manchester United v Paris Saint-Germain: Group H - UEFA Champions League

Video Antoine Griezmann, golul serii în Champions League! Atacantul Barcelonei a marcat cu călcâiul, printre picioarele portarului

Antoine Griezmann, după golul marcat pentru Barcelona în meciul cu Ferencvaros / Foto: Profimedia

Video Krasnodar - Rennes 1-0. Rușii, siguri de primăvara Europa League

UEFA Champions League: FC Krasnodar vs FC Rennes

Video Atletico - Bayern 1-1. Muller îi lasă pe madrileni cu emoții pentru calificare

Atletico Madrid v FC Bayern Muenchen: Group A - UEFA Champions League

Video Inter Milano - Real Madrid 0-2. Victorie pe ”Meazza” pentru elevii lui Zidane. Italienii rămân ultimii în Grupa B

FC Internazionale v Real Madrid: Group B - UEFA Champions League

Video Juventus - Ferencvaros 2-1. Maghiarii au condus cu 1-0! Meciul, decis de Alvaro Morata în prelungiri

Alvaro Morata, la finalul meciului cu Ferencvaros / Foto: Getty Images

Video Eden Hazard, noi emoții! Faultul care l-a scos din meciul cu Inter și ce a făcut după schimbare

Eden Hazard, după ce a fost faultat de Marcelo Brozovic în meciul Real Madrid - Inter / Foto: Getty Images

Video Juventus - Barcelona 0-2. Campioana Italiei, un nou pas greșit fără Cristiano Ronaldo

Fotbaliștii Barcelonei, în meciul cu Juventus / Foto: Getty Images

Manchester United - RB Leipzig 5-0. ”Diavolii roșii” au oferit scorul serii în Champions League

Fotbaliștii lui Manchester United, în meciul cu RB Leipzig / Foto: Getty Images

Video&Foto Ferencvaros - Dinamo Kiev 2-2. Echipa lui Mircea Lucescu, egalată după ce a condus cu 2-0 la pauză

Mircea Lucescu, antrenorul lui Dinamo Kiev / Foto: Profimedia

Video Ce ghinion! Lui Alvaro Morata i s-a mai anulat un gol, al 3-lea al meciului. A ajuns la 11 anulate în 2020

morata

Video Istanbul Bașakșehir - PSG 0-2. Moise Kean a adus prima victorie a parizienilor în această ediție de Champions League

Fotbaliștii de la PSG, în meciul cu Istanbul Bașakșehir / Foto: Getty Images

Video Atalanta - Ajax 2-2. Olandezii au condus cu 2-0, dar Duvan Zapata a adus un punct mare pentru italieni

Atalanta BC v Ajax Amsterdam: Group D - UEFA Champions League

Video Lokomotiv Moscova - Bayern 1-2 | Penalty dictat de Istvan Kovacs, anulat de VAR

lokomotiv bayern

Foto UEFA a demarat o anchetă disciplinară împotriva lui Rennes! Suporterii francezi, acuzați de încălcarea protocolului

Suporterii lui Rennes, în timpul meciului cu Krasnodar din Champions League / Foto: Profimedia

Vedetele viitorului. Puștii de milioane care vor evolua în grupele Champions League

Getafe CF v FC Barcelona - La Liga Santander

Video Lyon - Bayern 0-3. Nemții câștigă după un joc superb și vor întâlni PSG în finala UCL, care va fi duminică, la Digi Sport 1

bayern colaj

Video Floriana - CFR Cluj 0-2. Campioana României s-a calificat în turul doi preliminar al Champions League

Fotbaliștii de la CFR Cluj, în meciul cu Universitatea Craiova / Foto: Sport Pictures

Video PSG, prima finală de Champions League din istorie! Parizienii au învins Leipzig cu 3-0 și vor lupta pentru trofeu

Fotbaliștii lui PSG, după victoria cu Leipzig / Foto: Getty Images

Jucătorul pe care Zinedine Zidane îl va urmări diseară, în RB Leipzig - PSG. Anunțul făcut în Spania

RB Leipzig v Tottenham Hotspur - UEFA Champions League Round of 16: Second Leg

Două premiere în aceeași seară! Ce a reușit RB Leipzig după succesul cu Atletico Madrid din sferturile Champions League

Fotbaliștii de la Leipzig, după succesul cu Atletico Madrid / Foto: Getty Images

Video Leipzig - Atletico Madrid 2-1. Nemții fac istorie. Dau lovitura în minutul 88 și merg în semifinalele Champions League

leipzig atletico

Video Atalanta - PSG 1-2. Dramatism total. Parizienii sunt în semifinalele Champions League. Au marcat în minutele 90 și 90+3