Transferul lui Fekir la Liverpool a picat. Anunţul făcut de Olympique Lyon

nabil fekir lyon

Agentul lui Nabil Fekir confirmă interesul lui Liverpool pentru căpitanul lui Lyon

nabil fekir

Video Final de sezon nebun în Franţa. Lyon a cedat locul direct de UCL, deşi în minutul 88 avea 3 puncte avans

monaco lyon

Video Metz - Lyon 0-5. Depay, patru pase de gol pe terenul ultimei clasate

Metz Lyon

Gică Hagi confirmă interesul lui Lyon pentru Ianis: "E monitorizat zi de zi!"

ianis hagi romania decar

Un club important din Europa riscă să fie exclus de UEFA din competițiile europene!

incidente lyon cska moscova

Video Montpellier - Lyon 1-1. OL, fără victorie de şase etape

Montpellier Lyon

Video Dani Alves a fost suspendat drastic, după ce aproape l-a lovit cu capul pe arbitrul meciului Lyon-PSG

suspendare dani alves

Video Lyon - Marseille 2-0. Echipa lui Garcia, primul eşec după 12 etape. Eroare uriaşă Mandanda

lyon om

Schimbare de strategie la Madrid. Principala țintă e protagonistul ultimului scandal important din fotbalul european

real madrid-1

Trioul cu cele mai multe goluri în Top 5 campionate vine din Franţa. Şi nu e cel de la PSG

lyon trio

Video Gnohere a plecat în Franţa şi a dat cărţile pe faţă: "Dacă aş fi făcut asta, fanii lui Dinamo m-ar fi asasinat!"

gnohere asaisnat

Video Real l-a vândut pe 8 milioane de euro și a marcat cât toți oamenii de atac ai lui Zidane

mariano

Video St. Etienne - Lyon, întrerupt. Fanii ”verzilor” au invadat terenul, la 0-5. Meciul s-a reluat după mai mult de 30 de minute

ASSE OL fekir

Becali, "Aulas de România": "Când vrei să fii cea mai bună echipă, ai nevoie de cei mai buni jucători"

becali aulas

Video Lyon - Bordeaux 3-3. OL a pierdut două puncte după ce a condus cu 3-1 în minutul 88

lyon bordeaux

Video Nabil Fekir, gol senzațional de la jumătatea terenului, în Lyon - Bordeaux

gol fekir

După Lacazette, Arsenal pregăteșe un nou transfer de peste 50 de milioane de euro din Ligue 1

lemar monaco

OFICIAL: Alexandre Lacazette a semnat cu Arsenal. Record de transfer în istoria "tunarilor"

lacazette arsenal oficial

Napoli a ratat transferul unuia dintre cei mai talentaţi tineri din Europa, din cauza unui serial

tolisso gomorra

Prima decizie, după incidentele de la Lyon. Un fan al lui Besiktas a fost condamnat la închisoare

besiktas lyon

Trei jucători de la Lyon au depus plângere penală. Corsicanii amenință și ei cu judecata!

bataie bastia ol

Reacțiile actualelor și fostelor vedete ale lui Lyon, după incidentele de la Bastia

gorgelin bastia lyon

Nu e primul episod cu fanii lui Bastia în prim-plan! Istoricul incidentelor. Balotelli nu a fost nici el iertat

bastia lyon

Video Gol de la mijlocul terenului! S-a dezlănțuit, după ce Mourinho a făcut orice să scape de el

depay lyon toulouse

Video Bordeaux - Lyon 1-1. Remiză în duelul direct pentru locul 4 în Ligue 1

bordeaux

Juve a rezolvat un transfer pentru sezonul viitor. 40 de milioane pentru un mijlocaş de la Lyon

Corentin Tolisso

Video AS Monaco - Olympique Lyon 1-3. Monegascii pierd contactul cu liderul Nice

monaco lyon

Video Scene incredibile, meci suspendat din cauza petardelor! Portarul a ajuns la spital, o persoană a fost arestată

anthony lopes metz - lyon

Mățel a părăsit plin de sânge meciul cu Lyon. Suspect de fractură de piramidă nazală

matel

Video Lyon - Bastia 2-1. Cu doi oameni în plus, gazdele au învins după un penalty și un autogol

lyon bastia

Video Lyon - Juventus 0-1. Incredibilul Buffon. Penalty parat şi o intervenţie uluitoare

buffon-3

"Roşul" lui Balotelli a fost anulat. Italianul are drept de joc cu Lyon

balotelli rosu

Ben Arfa e dorit de 18 echipe, însă doar trei au şanse să-l transfere: "E o decizie foarte importantă"

ben arfa 18

Video Montpellier - Lyon 0-2. Maxwell Cornet a reuşit prima dublă a carierei

cornet yon

VIDEO Lacazette, primul marcator pe noua arenă a lui Lyon! Aici va juca România la Euro

lacaz

VIDEO Olympique Lyon - Tolouse 3-0. Cel mai slab start de sezon pentru oaspeți din ultimii 15 ani

lyon

VIDEO Zenit-Lyon 3-1. Goluri superbe marcate de Hulk şi Lacazette

zenit

Olympique Marseille, sancționată pentru incidentele de la meciul cu Lyon. VIDEO cu evenimentele

marseille lyon

VIDEO OM - Lyon 1-1. Prima remiză a sezonului pentru gazde, care au jucat o repriză în inferioritate numerică

VIDEO Ghinion pentru Fekir, la primul meci ca titular pentru Franţa. S-a accidentat şi va lipsi 6 luni

fekir accidentare

Anthony Martial va semna cu Man. United! Deschamps l-a învoit de la reprezentativă

anthony martial

VIDEO Cel mai eficient jucător al etapei este Nabil Fekir! Ce a reușit să facă pentru Lyon

nabil fekir caen

VIDEO Caen - Lyon 0-4. Primul hat-trick din carieră pentru Nabil Fekir

nabil fekir

VIDEO Lyon-Rennes 1-2. Oaspeții, la prima victorie pe Gerland din 2011 încoace!

lyon

VIDEO Şut, bară, şut, paradă, cap, reflex uimitor, bară! Lyon a ratat cea mai mare ocazie din weekend

ratare lyon

VIDEO Lyon - AC Milan 2-1. Mihajlovic a pierdut primul duel tare al verii

lyon milan

Lacazette va primi un salariu uriaș la Lyon, pentru a nu fi tentat să plece din Franța

lacazette lyon

Golgheterul Lacazette a fost desemnat "cel mai bun jucător al campionatului"

VIDEO Lyon - Bordeaux 1-1. Echipa lui Fournier revine în Champions League după patru ani