159 rezultate pentru eticheta

optimi champions league

Cum arată echipa ideală după prima manșă a "optimilor" din Champions League. Real și Bayern dau cei mai mulți jucători

Video&Foto Nu a mai așteptat să ajungă la vestiare: Guardiola, ședință cu jucătorii pe gazon, după 1-1 cu Leipzig! Cuvintele rostite

RB Leipzig - Manchester City / 22.02.2023 Leipzig, 22.02.2023, Red Bull Arena, UEFA Champions League, Achtelfinale , RB

”Nu suntem capabili să facem asta”. Reacția lui Pep Guardiola după remiza cu Leipzig din Champions League

RB Leipzig v Manchester City, UEFA Champions League, Round of 16, First Leg, Football, Red Bull Arena, Leipzig, UK - 22 Feb 2023

”Are 103 kg de purtat pe umeri”. Din postura de rezervă, Lukaku a fost decisiv pentru Inter, în meciul cu FC Porto

Inter vs Porto - UEFA Champions League, Milan, Italy - 22 Feb 2023

Pierderile lui Real Madrid după victoria spectaculoasă cu Liverpool din Champions League

Liverpool v Real Madrid, UEFA Champions League, Round of 16, First Leg, Football, Anfield, Liverpool, UK - 21 Feb 2023

Video Exclusiv Schema de la golul trei înscris de Real Madrid, material didactic pentru români: ”Sper să reușesc să înscriu și eu așa”

Mesajul lui Virgil van Dijk, după ce Liverpool a primit 5 goluri pe Anfield: "Nu vă panicați!"

profimedia-0743022686

Întrebarea care l-a făcut pe Jurgen Klopp să se răstească la un jurnalist: "Vă rog să îmi puneți mai multe la fel!"

Liverpool Press Conference - Anfield - Monday 20th February

Napoli e cu un pas în sferturi, dar Luciano Spalletti face apel la calm! Ce a spus după victoria cu Frankfurt

21.02.2023 Frankfurt am Main, Deutsche Bank Park, Fussball, FuĂźball UEFA Champions League Eintracht Frankfurt - SSC Neap

Exclusiv Echipa pe care Ilie Dumitrescu o vede ”surpriza acestei ediții de UEFA Champions League”

ilie

Absențe importante pentru Manchester City înaintea meciului cu Leipzig din Champions League

Florentino Perez nu mai ajunge la meciul cu Liverpool din Champions League. Ce se va întâmpla înaintea partidei de pe Anfield

Toni Kroos poate rata meciul lui Real Madrid cu Liverpool, din Champions League

Video Borussia Dortmund - Chelsea 1-0. Meci "electrizant", cu un gol superb al lui Adeyemi și ocazii uriașe

Borussia Dortmund v Chelsea FC: Round of 16 Leg One - UEFA Champions League

Jucătorul de la Bayern Munchen care a așteptat trei ani pentru a obține tricoul lui Leo Messi

leo messi-alphonso davies

Foto Mesajul lui Ciprian Tătărușanu, după ce a pus din nou "lacăt" la poarta lui AC Milan în Champions League

Sport News - February 14, 2023

Ciprian Tătărușanu, lăudat de Adrian Mutu după meciul AC Milan - Tottenham 1-0

Notele primite de Messi, Neymar și Mbappe după înfrângerea cu Bayern din Champions League

Christophe Galtier nu caută scuze după înfrângerea cu Bayern: ”O echipă care ne-a lipsit de minge”

Paris Saint-Germain - Bayern Munich

Nota primită de Ciprian Tătărușanu, după Milan - Tottenham. Portarul, singurul român din optimile UCL

Milan, Italy, 14th February 2023. Harry Kane of Tottenham clashes with Ciprian Tatarusanu of AC Milan during the UEFA Ch

Video AC Milan - Tottenham 1-0, în "optimile" Champions League. Tătărușanu, de neclintit în fața londonezilor

Video PSG - Bayern 0-1. Final "nebun"! Parizienii, două goluri anulate. Bavarezii, o bară și ocazii imense

FOOTBALL - CHAMPIONS LEAGUE - PARIS SG v BAYERN MUNICH, , Paris, France - 14 Feb 2023

A fost bătut recordul pentru cel mai tânăr jucător care e titular în fazele eliminatorii din Champions League

Ligue 1 - AS Monaco v PSG - 11 Feb 2023

Jucătorii care au înscris cele mai multe goluri în ”optimile” Champions League. Messi și Ronaldo conduc topul

PSG a anunțat lotul pentru meciul cu Bayern din Champions League. Mbappe, Messi și Neymar, pe listă

Decizia luată de AC Milan în privința lui Ciprian Tătărușanu, înaintea ”dublei” din optimile UEFA Champions League

FOOTBALL - ITALIAN CHAMP - LAZIO v MILAN, , Rome, Italie - 24 Jan 2023

Jurgen Klopp "suferă de complexul Madrid". Detaliul de care Liverpool se teme înainte de optimile Champions League

profimedia-0727757681

Amănuntul interesant înainte de confruntarea PSG - Bayern, din optimile Champions League

profimedia-0605283854

Thomas Muller ”a lovit” din nou! Reacția germanului după ce a aflat că Bayern se va duela cu PSG în optimile UCL

thomas-muller

Prima reacție din tabăra lui Real Madrid a venit rapid, după ce campioana en-titre a picat cu Liverpool în optimile UCL

Uefa Champions league draw pits Liverpool against Real Madrid during the UEFA 2022 Champions League draw in Nyon

Se știu toate echipele calificate în optimile Champions League! Când va avea loc tragerea la sorți

trofeul-champions-league

Graham Potter, după ce a calificat-o pe Chelsea în ”optimile” Champions League: ”E uimitor și fantastic”

Reacția hilară a lui Dan Petrescu, când a văzut primul 11 al lui Chelsea în meciul cu Lille: ”Mamă, numai fundaşi ai băgat”

petrescu

Video Manchester United - Atletico Madrid 0-1. Campioana Spaniei a dat lovitura pe Old Trafford și s-a calificat în sferturile UCL

Manchester United v Atletico Madrid - UEFA Champions League - Round of Sixteen - Second Leg - Old Trafford

"Neymar e un clovn, trebuie dat afară!" Furie la Paris, după eliminarea lui PSG de către Real Madrid, în Champions League

Video Momentul în care Leo Messi și-a pierdut cumpătul și s-a enervat teribil pe colegii săi

Leo Messi

Șeicul de la PSG s-a dus direct la vestiare după înfrângerea cu Real Madrid. Cine l-a supărat + reacția gazdelor

nasser

Video Exclusiv ”Nu am văzut în viața mea așa ceva!”. Aspectul care a surprins total în meciul Real Madrid - PSG

Real Madrid v Paris Saint-Germain: Round Of Sixteen Leg Two - UEFA Champions League, Spain - 09 Mar 2022

Don Karim Benzema! Hat-trick la meciul cu numărul 500 pentru Real Madrid și calificare în sferturile UCL

karim-benzema1

Video Manchester City - Sporting 0-0. ”Cetățenii” se califică la pas în sferturile de finală ale Ligii Campionilor

Manchester City v Sporting Lisbon, UEFA Champions League, Round of 16, Second Leg, Football, Etihad Stadium, Manchester, UK - 09 Mar 2022

Video Real Madrid - PSG 3-1. Hat-trick-ul magnificului Benzema i-a calificat pe spanioli în sferturi, după ce au întors scorul

Borna atinsă de Kylian Mbappe, grație golului din meciul Real Madrid - PSG

Real Madrid v Paris Saint Germain PSG - UEFA Champions League - Round of 16

Video Liverpool - Inter 0-1. Victorie de palmares pentru italieni. ”Cormoranii” se califică în sferturile de finală

lautaro-martinez

Video Bayern Munchen - Salzburg 7-1. Bavarezii fac spectacol și se califică în sferturile de finală ale UCL

profimedia-0667224830

Robert Lewandowski, hat-trick în 11 minute cu Salzburg! Polonezul e noul golgheter al Champions League

lewaRobert Lewandowski / Foto: Getty Images

Ovidiu Hațegan, atacat după Atletico Madrid – Manchester United: "Ești pe lista neagră, leul meu!”

Hategan

Ce a spus Julian Nagelsmann după egalul obținut in extremis la Salzburg

Julian Nagelsmann

Video Sporting - Manchester City 0-5 | Guardiola și elevii săi au rezolvat calificarea încă din tur

Sporting Lisbon v Manchester City - UEFA Champions League - Round of 16 - 1st Leg - Jose Alvalade Stadium

Klopp n-a scăpat de ce s-a temut cel mai mult la Inter - Liverpool. Va da peste cel care l-a scos de două ori din sărite

Capital One Cup 2015/16 Semi Finals First Leg Stoke City v Liverpool Britannia Stadium, Stanley Matthews Way, Stoke-on-Trent, United Kingdom - 5 Jan 2016

Real Madrid, reacție dură după tragerea la sorți pentru optimile Champions League