Reacția lui Jurgen Klopp după ce Liverpool a picat cu Inter în optimile UCL, deși inițial trebuia să înfrunte Salzburg

Liverpool FC Press Conference And Training Session

Real Madrid și Liverpool, cele mai dezavantajate echipe după ce tragerea la sorți pentru optimi a fost repetată

Leeds United v Liverpool - Premier League

News Alert PSG - Real Madrid și Atletico - Manchester United, cele mai tari meciuri din optimile UCL! Programul complet

champions league tragere la sorti

profimedia-0575908833

Video Juventus - Malmo 1-0. Italienii merg în optimi de pe primul loc al grupei, iar suedezii ratează Europa

Juventus v Malmo FF: Group H - UEFA Champions League

Champions League UEFA logo flag symbol icon

Video Camerele au surprins totul. Ce i-a spus Cristiano Ronaldo lui Pepe pe teren în meciul Juventus - Porto

Juventus v FC Porto - UEFA Champions League Round Of 16 Leg Two

Video Chelsea - Atletico Madrid 2-0. Londonezii au ”lovit” de două ori pe contraatac și s-au calificat în sferturi

Fotbaliștii lui Chelsea, în meciul cu Atletico Madrid / Foto: Getty Images

Video Real Madrid - Atalanta 3-1. Formația spaniolă a câștigat și returul și s-a calificat în sferturile Champions League

Sergio Ramos, după golul marcat în meciul cu Atalanta / Foto: Getty Images

Câți bani pierde Barcelona după ce a fost eliminată de PSG! Catalanii ratează sferturile UCL pentru prima dată din 2007

FOOTBALL - UEFA CHAMPIONS LEAGUE - PARIS SG v FC BARCELONA

Video Lui Diego Simeone, Arena Națională nu i-a mai purtat noroc! Unde a suferit Atletico și ce a spus de golul lui Giroud

simeone

Video Lazio - Bayern Munchen 1-4. "Mașinăria" bavareză i-a spulberat pe italieni și mărșăluiește spre sferturi

Lazio vs Bayern Monaco - Uefa Champions League 2020 2021

Video Noul puști-minune al lui Bayern Munchen a stabilit un record greu de egalat în UEFA Champions League

Diego Simeone nu are niciun dubiu înainte de Atletico Madrid - Chelsea, găzduit de Arena Națională: "Vom juca acasă"

Atletico Madrid v Girona - Copa del Rey Round of 16: Second Leg

gasca-bucuresti5

Continuă problemele lui Real Madrid! Lotul "subțire" convocat de Zidane pentru partida cu Atalanta din UCL

CA Osasuna v Real Madrid CF - La Liga

Căpitanul lui Atletico Madrid salută revenirea în capitala României: "De București mă leagă amintiri frumoase"

Spanish football La Liga match - Levante and Atletico de Madrid, valencia

Atletico Madrid a venit la București fără 5 vedete pentru meciul de gală cu Chelsea

UEFA Champions League Group A stage match, Atletico de Madrid v Bayern Munich

După Atletico Madrid - Chelsea, Arena Națională din București ar putea fi gazda unui nou meci de gală din Champions League

Arena Națională, cel mai mare stadion al României / Foto: Getty Images

Video Sevilla - Borussia Dortmund 2-3. "Eroul de la Sevilla", Erling Haaland, a făcut spectacol pe Ramon Sanchez Pizjuan

Sevilla CF v Borussia Dortmund, UEFA Champions League, round of 16, first leg. Football, Sanchez Pizjuan Stadium, Sevilla, Spain - 17 JAN 2021

Video E nevoie de Radu Drăgușin? Defensiva lui Juventus, la pământ în meciul cu Porto

Champions League: Porto vs Juventus

Video Suporterii Barcelonei au făcut spectacol înaintea meciului cu PSG. Imagini impresionante de lângă Camp Nou

Barcelona v Eibar - La Liga

Gerard Pique, surpriza celor de la Barcelona pentru duelul cu PSG! Prima apariție a fundașului după aproape trei luni

Gerard-Pique

Cum văd oficialii lui PSG duelul cu Barcelona din optimile Ligii Campionilor: ”De asta va depinde”

Manchester United v Paris Saint-Germain: Group H - UEFA Champions League

Echipele calificate în optimile Champions League, după doar patru meciuri. Șase formații au realizat performanța

Fotbaliștii lui Bayern Munchen, în meciul cu Salzburg / Foto: Getty Images

Se știu primele echipe calificate în optimile Champions League! Performanța a fost realizată după doar patru etape

Fotbaliștii lui Chelsea, în partida de la Rennes / Foto: Profimedia

”Fortăreața Camp Nou”. Barcelona nu a mai pierdut de șapte ani pe teren propriu în Champions League! Recordul catalanilor

Lionel Messi, în meciul cu Napoli / Foto: Getty Images

Lewandowski, de neoprit în "dubla" cu Chelsea! A contribuit la toate cele 7 goluri ale lui Bayern și a intrat în istorie

Lewandowski vs Chelsea

Video Barcelona - Napoli 3-1. Catalanii merg în sferturi. Messi a fost din nou magic, cu un gol înscris dintre 5 adversari

colaj barcelona

Guardiola visează la trofeul UEFA Champions League: "Eliminarea echipei lui Zidane a fost doar primul pas"

Pep Guardiola

Lyon a eliminat Juventus din Champions League / Foto: Getty Images

Sergio Ramos, în tribune la meciul dintre Manchester City și Real Madrid / Foto: Getty Images

Video Juventus - Lyon 2-1. Surpriza s-a produs, iar italienii sunt eliminați, în ciuda dublei lui Cristiano Ronaldo

juve lyon

Guardiola a evidențiat marele minus al lui Manchester City, înaintea returului cu Real Madrid

Guardiola Manchester City

Verdict în cazul accidentării lui Antoine Griezmann. Atacantul Barcelonei revine pentru meciurile din Champions League

Antoine Griezmann, atacantul Barcelonei / Foto: Getty Images

Courtois nici măcar la doctor n-a putut merge. Ce a pățit portarul lui Real Madrid înaintea meciului cu Manchester City

Levante UD v Real Madrid CF - La Liga

Video Lyon - Juventus 1-0. Surpriză în optimile Champions League! Echipa lui Tătărușanu visează la sferturi

Olympique Lyon v Juventus - UEFA Champions League Round of 16: First Leg

Video Atletico Madrid - Liverpool 1-0. Simeone câștigă duelul tactic cu Klopp și totul se va decide pe Anfield Road

atletico madrid liverpool

Tragerea la sorți a optimilor UEFA Champions League | Real - City, Atletico - Liverpool, Napoli - Barcelona. Programul complet

ucl

Ce a aflat Cristiano Ronaldo după ce a spus să și-ar dori să întâlnească Real Madrid în finala Champions League. Statisticile spun totul

cristiano ronaldo

Cristiano Ronaldo surprinde. Ce a spus despre fosta sa echipă, Real Madrid: "Aș semna pentru asta"

Bayer Leverkusen v Juventus: Group D - UEFA Champions League

Declarația "arogantă" a lui Zinedine Zidane înainte de tragerea la sorți: "Vom întâlni Liverpool și o vom elimina"

Zidane

Video Exclusiv Cine va câștiga Champions League? Analiza lui Ilie Dumitrescu, Gabi Balint și Narcis Răducan: "Va fi lupta elefanţilor"

balint, ilie, narcis

De la resemnare la renaștere. Noul obiectiv al lui Solari la Real Madrid, după ultimele rezultate: "Nimic nu e imposibil"

Solari si Vinicius

Tragere la sorţi Liga Campionilor: Specialiştii au stabilit care e cel mai probabil meci din optimi

champions league draw

Cum ar putea arăta optimile din Champions League. Dueluri stelare. Putem avea finala de anul trecut

Champions League

Roma - Șahtior Doneţk 1-0. Ucrainenii n-au dat niciun șut pe poartă, iar romanii vor juca în sferturile Ligii

AS Roma v Shakhtar Donetsk - UEFA Champions League Round of 16: Second Leg

Dacă Turan ar da și goluri!

arda turan

VIDEO Finalista din 2013 nu e în formă! Zenit - Dortmund (19.00), LIVE la Digi Sport 1

borussia dortmund zenit

Yaya Toure: “Evoluția noastră din Premier League i-a speriat pe cei de la FC Barcelona“