12 rezultate pentru eticheta

poli iasi universitatea craiova

Primarul Iașiului, ”taxat” după ieșirea nervoasă de la finalul meciului cu Universitatea Craiova: ”Un scandal artificial”

mihai chirica

În miez de noapte, a ”depostat” toate mesajele dure de după meci, dar mai rău a făcut: ”Este penibil”

mihai-chirica

Leo Grozavu, supărat după 1-4 cu Universitatea Craiova: ”Fotbalul este pentru oameni maturi”

Laurențiu Reghecampf, după Poli Iași - Universitatea Craiova 1-4: ”Exact ce v-am spus”. Ce le-a reproșat jucătorilor

reghe

Alex Mitriță a spus ce s-a întâmplat la pauza meciului cu Poli Iași, înaintea revenirii spectaculoase a Craiovei

mitrita

Foto Universitatea Craiova a prezentat un echipament de rezervă inedit

craiova2

Silviu Lung Jr. ratează meciul cu Universitatea Craiova: când ar putea debuta la Poli Iași

"E o întrebare bună". Ce au răspuns ieșenii când au fost întrebați ce s-a întâmplat cu Craiova, scor 0-3

onea

Video Poli Iași - Universitatea Craiova 0-3. Oltenii bat la scor de neprezentare și obțin prima victorie după 6 remize la rând

nistor gol

Video Exclusiv "Nu știu ce caută această echipă în Liga 1". Ce a remarcat Gabi Balint la pauza meciului Poli Iași - Universitatea Craiova

iasi-craiova

Video Mircea Rednic, bucuros după ce a spart gheaţa cu Poli Iaşi: "E începutul, acum vine meciul cu Dinamo"

rednici

Sorin Cârţu s-a temut de deja-vu la Iaşi: "Mă uitasem la Amiens - PSG şi mi-am amintit de un blestem!"