18 rezultate pentru eticheta

program ucl

Inter este văzută drept finalistă UCL de un atacant care a dat peste 300 de goluri în carieră

luca toni

Video Grupele UCL, etapa a 4-a | Inter - Real 0-2 și Liverpool - Atalanta 0-2. Toate rezultatele

FC Internazionale v Real Madrid: Group B - UEFA Champions League

Video Atletico a câștigat derby-ul serii cu Bayern. Surpriză mare la Celtic-City. Rezultatele din UCL

ucl logo-1

Video Rezultatele, marcatorii și clasamentele după prima etapă din UCL. Victorie dramatică pentru Real

ucl logo

Barcelona - Atletico, PSG - Man. City. Programul "sferturilor" din UEFA Champions League

tragere ucl

Video Se ştiu toate sfertfinalistele din Ligă. Bayern - Juve 4-2 (după prelungiri). Barcelona - Arsenal 3-1

collage champions

Favoritele s-au impus în partidele din turul optimilor Ligii. Rezultate și rezumate VIDEO

collage liga-1

PSG - Chelsea şi Benfica - Zenit, primele meciuri din optimile Ligii Campionilor. Programul complet

optimi ucl

S-a încheiat faza grupelor în Liga Campionilor. Toate echipele calificate. VIDEO Golurile din ultima etapă

colaj liga campionilor

VIDEO Etapa a 5-a din Ligă. Miercuri, patru calificate. Scoruri, clasamente, marcatori și rezumate

logo ucl-1

VIDEO Etapa a 4-a din Ligă. Trei echipe, calificate deja în ”optimi”, trei formații eliminate după patru runde

logo ucl

VIDEO Etapa a doua a fazei grupelor UEFA Champions League. Rezultatele, marcatorii şi clasamentele

ucl logo

VIDEO 11 echipe deja calificate în ”optimile” UCL. Rezultatele, clasamentele, marcatorii și rezumatele

ucl logo

6 echipe sunt în "optimi", alte 7 se pot califica în această săptămână. Toate calculele din UEFA Champions League

7092612-AFP Mediafax Foto-JAVIER SORIANO

VIDEO Șase echipe - număr record - s-au calificat deja în optimile de finală ale UCL

logo uefa champions league

VIDEO 59 de goluri în UCL! Arsenal a reușit minunea, Juventus a pierdut în Grecia

logo ucl

Spectacolul campionilor e la Digi Sport! Programul meciurilor din faza grupelor UEFA Champions League