Fernando Alonso a fost cel mai fair-play pilot din 2012

alonso

Vettel îngroapă securea războiului cu Alonso și Ferrari: "Îl admir ca pilot"

seb vettel fernando alonso

Sebastian Vettel s-a impus și la "Duelul Campionilor"! Schumacher a fost coechipierul liderului din F1

schumacher vettel

Hamilton își descurajează fanii: "Vettel este favorit și în 2013"

hamilton01

Ferrari acceptă decizia FIA în cazul Vettel. Clasamentul rămâne acelaşi

vetel depasire

Vettel a plâns din nou sub cască la finiş! “Noroc că era stricată comunicația radio şi nu m-aţi auzit”

vettel cm

VIDEO Vettel a fost sărbătorit de Red Bull după ce a câștigat pentru a treia oară consecutiv titlul mondial

vettel record-1

Bolt, Vettel și Phelps contra lui Messi și Ronaldo la premiile Laureus 2012

usai bolt

Sebastian Vettel a fost premiat de clubul său de suflet, FC Barcelona

vettel barcelona

VIDEO Vettel putea rata titlul, dar a scăpat incredibil de abandon! "9 piloți din 10 încheiau acolo cursa"

accident al lui Vettel

Au presa germană la picioarele lor! "Vettel, eşti un zeu al cursei" / "Îţi mulţumim, Schumi! Jos pălăria!"

schumacher si vettel

Sebastian Vettel, după Interlagos: "Am fost mai fericit pe ploaie!"

vettel01

VIDEO Vettel este pentru a treia oară campion mondial! Button a câștigat cursa, iar Alonso a venit pe doi!

vettel-afp-6701

Vremea ține cu Alonso în duelul din Brazilia. Spaniolul îl surclasează pe Vettel în cursele disputate pe ploaie

ferrari alonso

VIDEO Vettel este îngrijorat înainte de ultima cursă. Pică alternatorul în Brazilia, pică şi titlul mondial

vettel se uita urat

A treia sesiune de antrenamente din Texas a fost LIVE VIDEO pe digisport.ro

vettel poza misto

VIDEO Kimi Raikkonen a câștigat la Abu Dhabi! E primul succes al finlandezului de la revenire

podiummmm

Vettel a fost EXCLUS din calificări! Campionul mondial va pleca ultimul în Marele Premiu de la Abu Dhabi

vettel descalificat

VIDEO Vettel s-a impus în Marele Premiu al Indiei. Este a patra victorie consecutivă a germanului și a cincea din sezon

vettel01-1

Vettel, imbatabil în antrenamentele din India. Dublă pentru Red Bull

vettel weber

Sebastian Vettel îi calcă pe urme lui Schumacher: vine la Ferrari în 2014!

vettel schumacher tare de tot

Sebastian Vettel exultă, după victoria de la Yeongam: "A fost o zi perfectă"

vettel01

F1, Hungaroring: Webber și Vettel au realizat "timpii" 1 și 3 după ultimul antrenament!

Un fost pilot din F1 analizează GREȘELILE lui Sebastian Vettel. A clacat nervos campionul mondial?

VIDEO Fernando Alonso a câştigat Marele Premiu de la Hockenheim

alonso

Red Bull i-a prelungit contractul lui Mark Webber și pentru anul 2013

mark webber

VIDEO Formula 1, MP al Europei: Câștigă Alonso, urmat de Raikkonen și de Schumacher. Primul podium pentru german de la revenirea în F1!

alonso valencia

Marele Premiu al Europei: Vettel a dominat antrenamentele din Valencia

vettel

VIDEO Vettel, în pole position în Canada. Cursa e duminică, de la 21:00, în direct pe Digi Sport 1

alonso vettel hamilton

Sebastien Vettel încheie pe 1 antrenamentele din Canada

VETTELLLLLLLLLLLLLLL

Red Bull, prinsă că trișează! Federația a ordonat modificarea mașinilor campionilor din F1