Nota primită de Dennis Man, după al patrulea gol al sezonului pentru Parma

Foto Dennis Man a revenit în forță la Parma: gol superb al românului în Serie B

Italian soccer Serie B match - SSC Bari vs Palermo FC

Dennis Man a ajuns în prim-plan în Italia. Statistica la care românul este al doilea în Serie B

man

Italienii cred că a venit momentul lui Dennis Man: "Asta l-ar face să devină un mare jucător”

Bun pentru FCSB, "invizibil" la Bari. Malcom Edjouma, rezervă neutilizată în 3 din ultimele 4 meciuri

Dennis Man, ales omul meciului în Cremonese - Parma 1-2. Capitolul la care a impresionat românul

man98

Cum l-au numit italienii pe Dennis Man, după golul marcat în partida Cremonese - Parma 1-2

image_2023-10-02_075119503

Dennis Man, cel mai bun de la Parma în meciul cu Cremonese! Nota primită

Cremonese vs Parma - Serie BKT 2023/2024

Video Ce execuție! Dennis Man a marcat golul victoriei în Cremonese - Parma

man

Antrenorul lui Bari a spus totul. Motivul pentru care Malcom Edjouma este mai mult rezervă în Italia

Malcom Edjouma nu se impune în Serie B. Italienii îl numesc pe francez ”stângaci”

Italian soccer Serie B match - SSC Bari vs Palermo FC, Bari, Italy - 18 Aug 2023

Continuă problemele pentru Malcom Edjouma în Italia

edjouma

”A fost mereu printre cei mai buni”. Dennis Man e în TOP 3 atacanți din Serie B

dennis man

Ce a spus antrenorul lui Bari despre Malcom Edjouma, scos la pauza meciului cu Catanzaro

Italian soccer Serie B match - SSC Bari vs US Catanzaro

Italienii nu au avut milă de Dennis Man și Valentin Mihăilă

Dennis Man și Valentin Mihăilă / Foto: Profimedia

Dennis Man nu a mai "strălucit" la Parma! Nota obținută + Ce au scris italienii despre Valentin Mihăilă

Dennis Man

Malcom Edjouma, scos la pauză în primul meci ca titular pentru Bari! Ce au scris italienii

Bari vs Catanzaro - Serie BKT 2023/2024

Antrenorul Parmei s-a convins de Dennis Man

dennis-man

Italienii au deslușit misterul lui Malcom Edjouma! Motivul pentru care nu joacă la Bari

"Cel mai bun Dennis Man văzut vreodată în tricoul Parmei". Italienii sunt impresionați de fotbalistul român

dennis man

"Sunt bine fizic". Dennis Man, luat la întrebări de italieni după al doilea gol al sezonului la Parma

dennis man

"Misterul" Malcom Edjouma! Ce scriu italienii, după ce fostul mijlocaș de la FCSB a fost "uitat" pe bancă la Bari

”De neoprit!”. Nota primită de Dennis Man, după ce a marcat în Catanzaro - Parma 0-5

Catanzaro vs Parma - Serie BKT 2023/2024

Video Dennis Man a ”spart gheața” în Serie B! Abia revenit din accidentare, românul a marcat pentru Parma

F6PFINvWkAAH4Wp

Dennis Man revine la Parma! Anunțul antrenorului Fabio Pecchia

Malcom Edjouma, "uitat" pe bancă în meciul Pisa - Bari 1-1! Francezul nu se impune de la transferul în Italia

De ce au nevoie Dennis Man și Valentin Mihăilă pentru a se impune cu adevărat la Parma

Italienii l-au analizat "la sânge" pe Malcom Edjouma, la o lună de când s-a transferat de la FCSB

edjouma

Foto Parma își face un nou stadion! Cum arată "bijuteria" echipei lui Man și Mihăilă

man

Parma a luat decizia finală în privința lui Dennis Man

Cum au reacționat italienii, după ce s-a scris că Valentin Mihăilă acuză o nouă accidentare

Primele probleme pentru Malcom Edjouma în Italia: "Are dificultăți! Trebuie să se disciplineze"

FOTBAL:VIZITA MEDICALA FCSB (5.01.2023)

"Ne așteptăm la mai mult". Valentin Mihăilă, descris de antrenorul Parmei după meciul cu Reggiana

Antrenorul lui Bari a numit cele două capitole la care mai are de lucrat Malcom Edjouma în Italia

Decizia luată de antrenorul lui Bari, după trei meciuri jucate de Malcom Edjouma în Italia

Malcom Edjouma, din nou rezervă la Bari! Câte minute a prins în meciul cu Cittadella

edjouma

Clubul care îl vrea pe George Pușcaș, după ce a fost scos din calcule la Genoa

Valentin Mihăilă, lăudat de antrenorul Parmei după prestația din ultimul meci! Ce notă a primit internaționalul român

Fc Internazionale - Parma Calcio, Stadio Giuseppe Meazza, Milano, Italy - 11 Jan 2023

Motivul pentru care Malcom Edjouma nu evoluează mai mult pentru Bari! Anunțul antrenorului

Detalii despre accidentarea lui Dennis Man! Continuă "coșmarul" românilor de la Parma

”Inutil!”. Valentin Mihăilă, cel mai slab jucător al Parmei în meciul cu Cittadella

Malcom Edjouma, doar 13 minute pe teren la Bari. Nota primită de mijlocașul care aparține de FCSB