42 rezultate pentru eticheta

sferturi ucl

Adrian Porumboiu, dur cu Istvan Kovacs, după arbitrajul de la Barcelona - PSG: ”A ajuns acolo și tot nu înțelege”

Toni Kroos a surprins, după Manchester City - Real Madrid: ce a spus despre Antonio Rudiger la interviu

Piers Morgan nu s-a abținut, după eliminarea echipei favorite din Champions League

morgan

Video Manchester City - Real Madrid 1-1 (3-4 d.l.d.). ”Galacticii”, în semifinalele UEFA Champions League!

Fostul arbitru internațional care îl laudă pe Istvan Kovacs, după deciziile luate la Barcelona - PSG: ”Interpretare perfectă”

Cum l-a descris Luis Enrique pe Kylian Mbappe, după ce francezul a calificat-o pe PSG în semifinalele Champions League

Kylian Mbappe: ”Am fost mereu obsedați”. Care e planul francezului, după victoria cu Barcelona

Istvan Kovacs, făcut ”praf” de specialist, după Barcelona - PSG: ”În Spania nu ar arbitra nici în liga a patra”

Foto Xavi nu a mai rezistat! S-a dus direct la Istvan Kovacs, după Barcelona - PSG 1-4. Cum a plecat antrenorul de pe teren

Diego Simeone a recunoscut superioritatea nemților după Dortmund - Atletico 4-2: ”Au fost mai buni! Felicitări!”

Spanish football La Liga match - Atletico Madrid vs Las Palmas

Reacția presei din Spania, după ce Istvan Kovacs a fost delegat la Barcelona - PSG

Istvan Kovacs arbitrează în ”sferturile” Champions League: meciul de gală la care a fost delegat

AC Milan v Borussia Dortmund: Group F - UEFA Champions League 2023/24

Veste bună pentru Pep Guardiola, rea pentru Carlo Ancelotti, înaintea returului dintre Manchester City și Real Madrid

profimedia-0863628869

Moment tensionat în timpul meciului Atletico Madrid - Dortmund 2-1. Simeone a fost din nou în prim-plan

6616f4c356cdb.r_d.715-426-7372

Xavi: ”Barcelona este în viață”. Pe cine a evidențiat antrenorul, după victoria cu PSG din Champions League

OUT: dublă lovitură pentru Barcelona, după victoria cu PSG!

Video PSG - Barcelona 2-3. Catalanii au dat lovitura pe Parc des Princes și sunt cu un pas în semifinalele UCL

Lovitura primită de Bayern Munchen, după 2-2 cu Arsenal în Champions League

General Assembly 2022 of the DFL in Dortmund, Germany - 17 Aug 2022

Cum arată cotele la returul dintre Manchester City și Real Madrid: favorita la calificare

Real Madrid, mai mult decât toate celelalte echipe din sferturile UEFA Champions League la un loc

trofeu si minge liga campionilor

Cotele pentru câștigarea Champions League, după tragerea la sorți a sferturilor de finală: favorita la trofeu

Emilio Butragueno nu are niciun dubiu, după ce Real Madrid a picat cu Manchester City în ”sferturi”

Real Madrid v Manchester City FC: Semi-Final First Leg - UEFA Champions League

Prima reacție din partea celor de la Manchester City, după ce au picat cu Real Madrid în ”sferturile” UCL

Manchester City v Real Madrid, UEFA Champions League, Semi Final, Second Leg, Football, Etihad Stadium, Manchester, UK - 17 May 2023

Favorita caselor de pariuri la câștigarea Champions League, după ce s-au aflat toate calificatele în ”sferturi”

profimedia-0781762214

Prima reacție a lui Carlo Ancelotti, după ce a văzut cu cine a picat Real Madrid în ”sferturile” Champions League

"Eu și Kroos nu am vorbit!". Ancelotti a lămurit momentul în care l-a enervat la culme pe neamț prin schimbarea lui

Real Madrid v Chelsea FC Quarter Final Leg Two - UEFA Champions League, Spain - 12 Apr 2022

Simeone, replică pentru Guardiola: "Peștele de gura lui moare!". Cum va aborda returul de pe Wanda Metropolitano

Rayo Vallecano v Club Atletico de Madrid - La Liga Santander

Ce spune regulamentul IFAB în cazul golului anulat al lui Marcos Alonso și cum s-ar fi putut valida reușita

Real Madrid v Chelsea FC Quarter Final Leg Two - UEFA Champions League

Nagelsmann, luat la ţintă. "Când scuipi în sus, s-ar putea să cadă pe tine" + Eliminarea lui Bayern în presa internaţională

profimedia-0682373595

Antonio Rudiger a găsit cei doi "vinovați" pentru eliminarea lui Chelsea, venită după ce a avut 3-0 pe Santiago Bernabeu

Real Madrid v Chelsea, UEFA Champions League, Quarter Final, Second Leg, Football, Estadio Santiago Bernabeu, Madrid, Spain - 12 Apr 2022

Video Real Madrid - Chelsea 2-3. Madrilenii se califică dramatic în semifinalele UCL! Karim Benzema, din nou decisiv

Ovidiu Hațegan, în sferturile UEFA Champions League! Primul meci european al românului după scandalul de la PSG - Bașakșehir

hategan coltescu la banca

Ce s-a întâmplat la pauză între Nagelsmann şi Simeone? Germanii vorbesc de o ciocnire

RB Leipzig v Club Atletico de Madrid - UEFA Champions League Quarter Final

Veste grozavă pentru fanii PSG-ului! Mbappe, șanse mari să evolueze împotriva Atalantei

Mbappe PSG

Video Bayern şi Atletico, în semifinalele Ligii. Barcelona, eliminată. Urmează tragerile la sorți

collage cl

Barcelona – Atletico e disputa șoc din sferturile UCL. Prima manșă se joacă la trei zile după El Clasico

barcelona atletico

Barcelona - Atletico, PSG - Man. City. Programul "sferturilor" din UEFA Champions League

tragere ucl

VIDEO Ce le-a cerut Simeone elevilor săi la ”derby-ul” cu Real: ”Vreau doar victoria!”

captura cholo

Guardiola, înaintea duelului cu Porto din UCL: ”Lor le lipsesc câteva degete, nouă ne lipsesc ambele mâini”

guardil

Ancelotti are tot lotul la dispoziție, dar asta îi dă bătăi de cap: pe cine să lase în afara echipei în UCL?

james isco

Rivalitatea continuă! Real și Atletico se întâlnesc iar în UCL. ”Galacticii” au o victorie în ultimele 8 întâlniri

real madrid atletico

UEFA a făcut “tragerea-test” a sferturilor UCL! Meciul vedetă: Barcelona - Juventus