1405 rezultate pentru eticheta

sorana cirstea

sorana-cîrstea

Video Sorana Cîrstea s-a calificat în optimi la Shenzhen. Victorie clară cu Magda Linette. Următoarea adversară

Tragerea la sorți a turneului de la Shenzen. Cel puțin 3 românce pe tabloul principal. Competiția e la Digi Sport

Irina Begu

TENIS DUBLU: IRINA BEGU SI SIMONA HALEP VS PATTY SCHNYDER SI TIM

Dovada că Sorana Cîrstea nu era acceptată în echipa de Fed Cup a României

cîrstea-halep-begu

Exclusiv Prima reacţie oficială după retragerea ciudată a Soranei Cîrstea din echipa de FED Cup a României

Sorana Cirstea si Mihaela Buzarnescu

Episodul care ar fi durut-o cel mai rău pe Sorana. Când a înţeles că e marginalizată de fetele din Fed Cup

echipa de FED Cup a României

Dezvăluiri de culise: Sorana s-ar fi retras din echipa Fed Cup din cauza Simonei

sori simona

Sorana Cîrstea, victorie la primul meci după ce și-a anunțat retragerea din echipa de FED Cup

Sorana Cirstea

News Alert Sorana Cîrstea şi-a anunţat retragerea din echipa de Fed Cup a României

sori simona

Simona Halep, în fruntea listei la Australian Open 2019. Şase românce şi Marius Copil pe tablou

Simona Halep

Monica Niculescu a ieşit după peste opt ani din top 100 WTA. Simona Halep, săptămâna 54 pe locul 1

Monica Niculescu

Video Victorii pentru Kerber și Stephens la Beijing. Scandal la meciul Stephens - Pavlyuchenkova

colaj tenis

Video Sorana Cîrstea, moment tensionat la Beijing. S-a oprit din joc și s-a dus să-i ceară socoteală arbitrului

sorana 3

Învinsă în calificări, Cîrstea va juca totuși pe tabloul principal la Beijing. Adversar de calibru în primul tur

Sorana Cîrstea

Simona Halep, prima în lume pentru a 45-a săptămână. Alte cinci românce în top 100 WTA

Sorana Cîrstea, învinsă de Sharapova! Şansă uriaşă ratată în setul 2. Am rămas fără românce pe tabloul de simplu

Sorana Cîrstea o va întâlni pe Maria Sharapova în turul 2 la US Open

Rogers Cup Montreal - Day 4

Trei românce şi Marius Copil joacă marţi, în primul tur de la US Open

niculescu cirstea buzarnescu

Simona Halep, avans impresionant în noul clasament WTA. Alte cinci românce în top 100

Halep

Halep, Begu și Cîrstea au dat cărțile pe față în Canada. "Cum e posibil ca România să aibă 6 jucătoare în Top 100?"

Halep Montreal pumn

Cîrstea a câştigat duelul românesc cu Niculescu de la Montreal. Adversar redutabil în turul 2

"A fost incredibil!" Puţini ştiu asta: cum i-a câştigat Darren Cahill un meci Soranei Cîrstea

sorana darren

Simona Halep, a 38-a săptămână ca lider WTA. Scăderi accentuate pentru trei românce

colaj wta halep

Video Buzărnescu, singura semifinalistă din România la BRD Bucharest Open. Cîrstea, învinsă în 3 seturi de Sevastova

buzarnescu

Video BRD Bucharest Open 2018 |  Sorana Cîrstea s-a calificat în sferturile de finală

Video Lecție de viață a Soranei Cîrstea! Ce a făcut cu banii câștigați la Fed Cup

sorana donatie incubator

Video BRD Bucharest Open | Sorana Cirstea, după calificarea în turul 2: "Îmi este greu să mă adaptez la zgură"

Cîrstea

Simona Halep, lider mondial pentru a 37-a săptămână

S-a stabilit programul turului 1 la BRD Bucharest Open. Opt românce pe tablou la turneul transmis de Digi Sport

buzarnescu begu

Încă trei românce pe tabloul principal la BRD Bucharest Open: au primit wild-card-uri

Gabriela Ruse

Şapte românce, în calificări la BRD Bucharest Open. Programul transmisiilor Digi Sport de sâmbătă

irina bara

Wimbledon 2018 | După un prim set impresionant, Dulgheru a fost învinsă de Venus Williams

venus dulgheru

Wimbledon 2018 | Sorana Cîrstea, eliminată în turul 2 la All England Club

sorana

Wimbledon 2018 | Sorana Cîrstea, în turul 2, după o victorie mare împotriva semifinalistei de anul trecut

Video Camila Giorgi - Irina Begu, 6-2, 6-2, în primul tur la Eastbourne. Sorana Cîrstea, eliminată dramatic

Begu Giorgi final Eastbourne

Video Sorana Cîrstea şi Andrea Petkovic s-au calificat în sferturile probei de dublu, la Mallorca

sori

Sorana Cîrstea a pierdut dramatic în trei seturi și a părăsit Roland Garros-ul în primul tur

Ratează Roland Garros? Sorana s-a accidentat şi a abandonat în sferturile de finală de la Nurnberg

Sorana Cîrstea s-a calificat în sferturile de finală de la Nurnberg

Sorana

Sorana Cîrstea, calificare spectaculoasă în optimile de la Nurnberg

Video Sorana Cîrstea și Jelena Ostapenko s-au oprit în semifinalele probei de dublu de la Roma

sorana ostapenko

Video Exclusiv "Intrăm să dăm în toate!". Cîrstea explică de ce face pereche bună cu Ostapenko şi anunţă: "Nu sunt jucătoare de dublu"

cirstea-ostapenko-4-1

Video Cîrstea şi Ostapenko s-au calificat în sferturi la Roma, la dublu. Gest de fair-play al Soranei

cirstea ostapenko dublu

Video Cîrstea - Kasatkina 3-6, 1-6. Rusoaica s-a impus clar, într-un meci întrerupt de ploaie