1404 rezultate pentru eticheta

sorana cirstea

Sorana Cîrstea o urmează pe Begu în sferturile de finală de la Istanbul!

Irina Begu a revenit de la 0-3 şi 1-4 în setul decisiv şi s-a calificat în turul doi la Istanbul. Şi Sorana a învins

irina

Video Halep și Begu ne mențin în Grupa Mondială II! România a învins-o pe Marea Britanie cu 3-2

halep begu watson

Reacția oficială a Federației Britanice: ”Suntem profund șocați! Vom face plângere oficială”

nastase keothavong

Sorana Cîrstea: ”Suntem obișnuiți să fim persecutați. Johanna mi-a zis că îi pare rău”

sorana

”Shame, set and match!”. Daily Mail cataloghează drept o ”rușine” ceea ce s-a întâmplat la Mamaia

shame set an match

Halep abia așteaptă să joace iar cu Konta. ”Vreau să-mi iau revanșa!” Avantajul fetelor noastre

rom fed cup

Simona Halep rămâne a cincea în lume. Cinci românce în top 100 WTA

halep miami-1

Video Drumul Soranei Cîrstea la Miami, stopat de Wozniacki: 4-6, 2-6

sore final

Exclusiv Sorana, înaintea duelului cu Wozniacki: ”Sunt recunoscătoare pentru tot ce mi se întâmplă”

sorana interviu

Video Exclusiv Wozniacki, înainte de meciul cu Sorana: "Mă bucur să o revăd la acest nivel. Suntem bune prietene"

sorana wozniacki

Video Sorana ”McEnroe”. Cîrstea și-a ieșit din minți după o decizie nefavorabilă a arbitrului de linie

cirstea sticla

Video Sorana Cîrstea a trecut peste un moment greu, în setul al doilea, și a învins-o pe Sevastova, la Miami Open

c sorana

Cîrstea, după victoria în faţa campioanei olimpice: "Fericită de cum am luptat la ultimele mingi"

sorana puig

Video Bravo, Sorana! Cîrstea a învins-o pe campioana olimpică de la Rio, în primul tur de la Miami

cirstea puig

Foto Halep și Begu, pe același sfert de tablou la Miami Open. Patru români vor evolua astăzi

miami open tragere

Video Monica Niculescu, în turul 2 la Indian Wells, după victoria în fața Soranei Cîrstea: 4-6, 6-3, 6-1

bucurie niculescu

Simona Halep se menţine pe locul 4 WTA. Sorana Cîrstea a coborât de pe 6 poziţii

simona halep-7

Wickmayer: ”Am luptat pentru fiecare punct. O bătălie extraordinară”

yanina

Explicațiile Soranei după înfrângerea dramatică cu Wickmayer. Ce spune Ilie Năstase

sorana

Sorana Cîrstea, pregătită pentru Fed Cup: "Am venit să joc, indiferent de adversar"

sorana fed cup

Monica Niculescu deschide duelul de Fed Cup cu Belgia, în direct la Digi Sport. Programul meciurilor

monica niculescu

Simona Halep rămâne a patra în lume. Încă două românce în top 40 WTA

simona halep-3

Video Sorana Cîrstea, către antrenorul său: "Nu ştiu ce să fac! Zi şi tu ceva, de aia eşti acolo!"

sori-3

Sorana Cîrstea a abandonat în primul tur al turneului WTA de la Taipei

sorana taipei

Reacţia Garbinei Muguruza după eliminarea Soranei Cîrstea

muguruza-2

Sorana Cîrstea, eliminată în optimi la Australian Open. N-a rezistat în faţa campioanei de la Roland Garros

sorana cirstea-2

Sumă importantă câştigată de Sorana Cîrstea în Australia. Îşi poate dubla premiul cu o nouă victorie

Sorana, noua Simona?

betano ro-halepao-2-1200x628 1

Parcursul de la Melbourne îi aduce Soranei Cîrstea un salt impresionant în clasamentul mondial!

sorana cirstea-1

Năstase a uitat de contrele cu Sorana Cîrstea: "Ne poate ajuta în meciul de Fed Cup"

nastase sorana

Campioana de la Roland Garros stă în drumul Soranei spre sferturile de la Melbourne

muguruza

Sorana Cîrstea a trecut peste accidentare și problemele cu temperatura. "Trebuie să te adaptezi, nu ai ce face"

sorana cirstea australian open

Exclusiv Sorana, lăudată de propriul antrenor, după revenirea din setul 2: ”Asta arată multe la un jucător!”

sorana cirstea riske

Foto Imaginile bucuriei. Sorana a sărbătorit cu fanii calificarea în optimi la Australian Open

captura sorana fani

Video CTP salută calificarea Soranei Cîrstea: "Și-a regăsit echilibrul psihic esențial"

sorana cirstea calificare australian open

Victorie uriaşă! Sorana s-a calificat în premieră în optimi la Australian Open

cirstea riske

Raluca Olaru avansează la dublu. Irina Begu şi Sorana Cîrstea, eliminate

Olaru Savchuk

Victorie mare a Soranei Cîrstea! Și-a egalat cea mai bună performanță la Melbourne

sori victorie

Halep a trecut peste eşecul de la Melbourne: "Mi-am revenit psihic"

sosire halep

Prima reacție a Soranei, după calificarea în turul doi la Australian Open: "A fost un meci solid"

sorana australian open

Sorana Cîrstea s-a calificat fără probleme în turul doi la Australian Open

sori

Halep și-a aflat adversara din primul tur de la Australian Open. Programul româncelor

halep australian open

Video Sorana Cîrstea, eliminată de la Shenzhen de Agnieszka Radwanska, principala favorită

sorana

Video&Foto Sorana Cîrstea, criză de nervi la primul meci al anului. Momentul psihologic

colaj sorana

Halep începe anul împotriva unui fost lider mondial! Cîrstea o poate întâlni pe Radwanska în turul 2

simona halep-5

Trump, mare fan al Anei Ivanovic. "Este cea mai frumoasă femeie pe care am văzut-o vreodată"

sorana-cirstea-ana-ivanovic

Sorana Cîrstea, eliminată în optimile de finală ale turneului WTA de la Linz

Sorana Cîrstea s-a calificat în optimile turneului WTA de la Linz

sorana

Patricia Țig s-a calificat în optimi la Tașkent. Sorana Cîrstea și Ana Bogdan au fost eliminate

tig

Final de US Open pentru Sorana Cîrstea. Colega Ana Ivanovic s-a retras din proba de dublu