232 rezultate pentru eticheta

stuttgart

Halep, entuziasmată după performanța realizată la Stuttgart: ”Unul dintre cele mai bune meciuri din acest an”

halep fh sevastova

Maxim e numărul unu la Stuttgart! "Poate influenţa tot jocul echipei"

maxim-2

Video Halep, la cel mai bun rezultat din 2017, după o victorie în 59 de minute cu Sevastova. Posibilă finală cu Sharapova

halep sevastova-1

Poker pentru România! Victorii obținute miercuri de Halep, Cîrstea, Begu și Cadanțu! Viitoarele adversare

cadantu begu halep cirstea

După debutul perfect de la Stuttgart, Halep a vorbit despre posibilitatea câștigării unui Grand Slam

halep stuttgart

Specialista zgurii! Simona Halep e pe locul 2 în ultimele trei sezoane, pe această suprafaţă

halep zgura 1

Halep va evolua şi în proba de dublu la Stuttgart. Va face pereche cu o poloneză

halep-1

Sharapova și-a aflat prima adversară de după expirarea suspendării pentru dopaj

sharapova-2

Video Nota 2 pentru Maxim, după golul magnific de la 40 de metri! Ce scrie Bild

maxim

Exclusiv Şansa lui Maxim la Stuttgart: "Trebuie să-l bage mai mult, ca să-l vândă. Altfel nu-l ia nimeni"

maxim raducanu

Sistemul 3-4-3, un coşmar pentru Chiricheş. Amintiri neplăcute din perioada Steaua

collage chiriches 3-4-3

Data la care Sharapova va juca primul meci, după suspendarea de 15 luni primită pentru dopaj

maria sharapova

Alex Maxim merge în Anglia să îşi relanseze cariera. "Încă are un potenţial imens!" Transferul anunţat azi

alex maxim

Video Cel mai mare Mannequin Challenge. Cum au înlemnit 5.000 de participanți timp de două minute

collage 1

Deși avea ofertă din Italia, Toșca nu pleacă de la Steaua! Șanse mari ca și Adi Popa să rămână

tosca

Maxim devine liderul lui Stuttgart: a marcat un gol în amicalul cu Spartak Moscova

maxim

Maxim, lăudat de o legendă a lui Stuttgart: ”Mereu m-am întrebat de ce nu joacă mai mult băiatul ăsta”

alex maxim

Rămâne Maxim în Zweite Bundesliga? Mutarea făcută de Stuttgart ca să-l convingă să nu plece

tecau si mergea

Video Victorii pentru Bayern și Dortmund. Bavarezii pot fi campioni etapa viitoare, dacă o bat pe Gladbach

bayern dortmund

Video Radwanska, Kerber şi Vinci, calificate în sferturile de finală de la Stuttgart

Radwanska

Video Niculescu, victorie în faţa Carolinei Garcia, la Stuttgart. Monica şi Simona joacă joi, în direct la Digi Sport 2

captura niculescu

Simona şi-a aflat prima adversară de la Stuttgart, turneu transmis de Digi Sport

halep-3

Video Exclusiv Simona, după turneele din Statele Unite: "Sunt aproape de forma mea bună"

halep-6

Video Bayern, prima victorie după două etape. Punct important pentru Stuttgart

coman-1

Video Remiză albă în Der Klassiker. Stuttgart, victorie la scor cu Hoffenheim

der klassiker

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Maxim a contribuit la un nou gol al lui Stuttgart. Șvabii, neînvinși de opt etape în Bundesliga

alex maxim

Lucescu o spune cu regret: "Marica nu a ştiut să-şi organizeze viaţa sportivă"

marcia lucescu

VIDEO Maxim, pasă decisivă la prima atingere. A treia victorie la rând pentru Stuttgart

maxim stuttgart

Maxim nu profită de şansele oferite: a ratat un penalty în Cupa Germaniei, dar Stuttgart merge în sferturi

maxim

Ajuns la 34 de ani, Federer va mai juca cel puţin până în 2017: "Mi-am dorit mereu să evoluez la acel turneu"

fedex

Bayern, primul club cu 1000 de victorii în Bundesliga! Leverkusen, revenire spectaculoasă cu VfB

bayern

VIDEO Germanii atacă plaja Mării Nordului, ÎN DIRECT la Digi Sport 3

audi dtm

Mergea şi Bopanna au câştigat la Stuttgart. A doua victorie a sezonului pentru dublul româno-indian

mergea

Maxim e aşteptat în Premier League. Discuţie decisivă cu noul antrenor al lui Stuttgart

alex maxim

VIDEO Final nebun în Bundesliga. Maxim și-a salvat echipa; Dortmund, în UEL; Hamburg, la baraj!

stutgar

Alex Maxim ar putea face pasul către Premier League. Două echipe sunt interesate

alexandru maxim

VIDEO Kerber a câștigat și turneul de la Stuttgart, după finala cu Wozniacki. Are 11 victorii la rând pe zgură

captura bucurie kerbner

VIDEO Continuă surprizele la Stuttgart. Kvitova a fost eliminată încă din optimi

kvitova

VIDEO Sharapova, eșec surprinzător la Stuttgart! De luni, Halep revine pe locul 2 în clasamentul WTA

sharapova cu halep

Simona Halep şi-a aflat adversara din "sferturile" turneului de la Stuttgart. E 1-1 la "directe"

sara 1

Simona Halep nu a învins-o niciodată pe Garbine Muguruza: ”Am nevoie de un meci de adaptare”

simona halp

Muguruza, adversara Simonei Halep: ”Când joci cu o jucătoare din Top 10, nu ai nimic de pierdut”

halep mugu

Ion Ţiriac mizează pe Simona Halep: "Ea este cea care o atacă pe Serena Williams"

halep tiriac

Stuttgart a respins oferta lui Swansea pentru Maxim! "E un jucător foarte important, vânzarea nu este o opțiune"

alexandru maxim ibisevic

Maxim, antrenamente cu Stuttgart la 6:30 dimineața! ”E bine pentru corp și minte”

vfb stut

Maxim, din nou decisiv la Stuttgart! Assist la golul victoriei lui VfB la Hamburg