35 rezultate pentru eticheta

turul 1

Video Simona Halep - Anastasia Potapova 6-4, 3-6, 6-3. Românca s-a calificat în turul doi la WTA Cincinnati

profimedia-0714456846

Serena Williams, eliminată în primul tur de la Wimbledon de către o debutantă, după o partidă maraton

Wimbledon Tennis Championships, Day 2, The All England Lawn Tennis and Croquet Club, London, UK - 28 Jun 2022

Nick Kyrgios s-a enervat la doar 12 minute de la startul meciului de debut de la Wimbledon. "Nu se poate, frate!"

Britain Wimbledon Tennis

profimedia-0703214476

News Alert CFR Cluj și-a aflat adversara din turul 1 preliminar al UEFA Champions League!

FOTBAL:CFR CLUJ-UNIVERSITATEA CRAIOVA, PLAY OFF LIGA 1 CASA PARIURILOR (15.05.2022)

US Open 2019 | Monica Niculescu - Dayana Yastremska 4-6, 6-1, 2-6! Monica, eliminată, dar Ana Bogdan s-a calificat!

monica1

Video Alison Riske - Simona Halep 3-6, 6-3, 2-6! Sportiva noastră s-a calificat în turul doi, la Beijing, după un meci dificil

simo bun

Sorana Cîrstea s-a calificat în turul al doilea de la Wuhan Open

sorana-3

Federer s-a calificat cu emoţii în turul II la US Open. Nadal, victorie în 3 seturi

fede

Sharapova - Halep, în primul tur la US Open. Adversarele celorlalte patru românce și tabloul complet

halep sharapova

Video Irina Begu, învinsă cu greu de Venus Williams, într-un meci întrerupt de ploaie, în setul decisiv, la Toronto

begu toronto

Video Debut perfect pentru Carla Suarez Navarro, la BRD Bucharest Open

suarez navarro

Surpriză de proporții în primul tur preliminar din Europa League: Rangers, eliminată în Luxemburg

rangers lux

Djokovic și Federer s-au calificat în turul al doilea de la Wimbledon, după ce au stat pe teren mai puțin de 45 de minute

djokovic federer

Halep va juca în primul tur de la Wimbledon contra unei jucătoare cu zece victorii pe iarbă în 2017

halep tragere

Video Gest superb făcut de Sorana la finalul meciului cu Siniakova. Cehoaica a fost aproape de o accidentare gravă

sori siniakova accidentare

Video Cîrstea - Siniakova 6-3, 6-2. Sorana se califică fără probleme în turul al doilea de la Eastbourne

cirstea siniakova

Debut în forţă al Simonei Halep la Roland Garros. Victorie în două seturi cu Cepelova

halep-19

Sorana Cîrstea le urmează pe Halep și Begu în turul al doilea de la Madrid Open

sorana teren madrid

Video Irina Begu, în turul al doilea de la Madrid Open, după ce a învins-o pe campioana de la Indian Wells

irina begu

Video Cadanțu, în optimi la Istanbul. Adversara sa a izbucnit în lacrimi în setul al doilea

alexandra cadantu

Video Bravo, Sorana! Cîrstea a învins-o pe campioana olimpică de la Rio, în primul tur de la Miami

cirstea puig

Video Niculescu, eliminată de Konjuh la Sankt Petersburg. Monica a ratat şansa unui duel cu Halep

konjuh monica

Video Irina Begu, învinsă în două seturi de Petkovic, în primul tur de la Sankt Petersburg

captura begu

Monica Niculescu şi Ana Bogdan, eliminate de la Australian Open. Doar două românce în turul 2

monica niculescu infrangere

Un nou eşec ruşinos pentru Simona, la Australian Open. A câştigat doar 4 game-uri cu Rogers

halep la pamant

Halep - Rogers, unul dintre cele zece meciuri din primul tur de la AO pe care francezii le consideră de neratat

halep rogers

Video Halep și Niculescu, eliminate la dublu în primul tur de la Shenzhen. Olaru merge mai departe

niculescu halep

Video Prima victorie din 2017! Simona Halep a învins-o pe Jelena Jankovic, în primul tur de la Shenzhen Open

simona halep-8

Rezultatele din turul 1 al Ligii Campionilor şi programul turului 2

ucl

Cu cine va juca Simona Halep la Brisbane. Azarenka și-a aflat adversara

vesnina

VIDEO Simona Halep s-a calificat în turul 2 la US Open, după 6-7, 6-1, 6-2 cu Danielle Rose Collins

halep.us.open

Hănescu, eliminat în primul tur la Shanghai. Serie de coșmar pentru român

hanescu-1

Hănescu, în turul al doilea al calificărilor la Auckland

hanescu brasov-1

Victor Hănescu, eliminat de Andujar în primul tur la Roland Garros, după ce a condus cu 2-1