12 rezultate pentru eticheta

vlad stancu

Vlad Stancu a cucerit a treia medalie la Belgrad. Românul are deja asigurată prezența la Jocurile Olimpice

Zi magică pentru Vlad Stancu! A stabilit un nou record național și s-a calificat la Jocurile Olimpice de la Paris

vlad

Vlad Stancu a cucerit argintul la Belgrad și are prezența asigurată la Jocurile Olimpice de la Paris

Vlad Stancu a obținut cinci medalii de aur la Cupa României la înot. David Popovici n-a disputat finala

cupa romaniei la inot

Prima reacție a lui David Popovici, după o nouă medalie de aur la Lima: ”Vă aplaud și vă mulțumesc”

popovici

Bianca Costea și David Popovici, medalii de aur la 50 și 100 de metri! Vlad Stancu a luat bronzul la 1.500 de metri

bianca

vlad-stancu

Vlad Stancu, argint în finala de 400 de metri liber! Românul, la a patra medalie la Europeanul de juniori

291881404_5220156964705523_6436384867793085279_n

Vlad Stancu s-a calificat în finală la 400 m liber, la Europenele de natație de la Otopeni

profimedia-0641075397

Vlad Stancu, medalia de argint la proba de 800 m liber la Campionatul European de natație pentru juniori!

291535958_5217520084969211_3760137669531063340_n

România, pe primul loc în clasamentul medaliilor de la Campionatul European de înot pentru juniori după ziua a treia