magia

Mangia, după ce a scăpat de Afumați: ”Părerile se schimbă o dată la cinci minute. Eu îmi fac treaba și echipa merge bine”

Video Tordai a oferit gafa zilei, în Cupa României. Doar bara l-a salvat de nervii lui Hagi

bucurie gavra

Video Ce goluri a înscris Viitorul! Un puști de 18 ani a marcat cu călcâiul! Aplauze de la Hagi

captura gafa tordai

28.11.2017, 21:54
  • La Liga, etapa 24: Betis - Real (duminică, 21:45, Digi Sport 2).
  • Liga 1, etapa a 25-a: Dinamo - FCSB (duminică, ora 20:45, Digi Sport 1)

VIDEO Botoșani - Viitorul. Arpad Tordai a comis o greșeală care l-a scos din minți pe Gică Hagi. Portarul Viitorului a scăpat mingea în două rânduri și le-a oferit moldovenilor o lovitură liberă de la marginea careului.

Tordai a avut două șanse să prindă mingea, dar a bălbâit-o în ambele cazuri și a plonjat disperat pentru a reține balonul, dar a comis henț, spre exasperarea lui Hagi.

VIDEO CU GAFA LUI TORDAI

Lovitura liberă a fost executată de Chitoșcă și a dus la cea mai mare ocazie a primei reprize. Bara l-a salvat pe Tordai și rezultatul de la pauză a fost egal, 0-0.

VIDEO CU BARA LUI CHITOȘCĂ

Cum arată şi ce-au făcut câţiva dintre cei care astăzi pun ştampile şi dau verdicte la RTV.

Se întâmplă în Liga 1. Luni au meci cu Viitorul, la Ovidiu, dar au venit să se pregătească în Bucureşti