1191 rezultate pentru eticheta

cupa romaniei

Exclusiv Corvinul se pregătește de finala Cupei României! Echipament special pentru meciul istoric cu Oțelul

Screenshot 2024-04-23 232543

Dorinel Munteanu s-a comparat cu Xabi Alonso, după calificarea în finala Cupei României

dorinel-alonso

Video Oțelul - ”U” Cluj 2-1. Gălățenii au dat lovitura în minutul 90 și vor juca finala Cupei României cu Corvinul

Video Corvinul a produs surpriza! De când nu mai jucase o echipă de Liga 2 în finala Cupei României

bucurie 1

Video Florin Maxim, discurs de mare campion după ce Corvinul s-a calificat în finala Cupei României

florin maxim

Video Corvinul Hunedoara - FC Voluntari 3-1. Minunea continuă! Hunedorenii s-au calificat în finala Cupei României

FOTBAL: CS CORVINUL 1921 HUNEDOARA - FC VOLUNTARI, CUPA ROMANIEI BETANO - SEMIFINALA (17.04.2024)

”Poate Corvinul Hunedoara să ia Cupa României?” Ioan Andone a dat răspunsul pe loc

Ioan Andone / Foto: Captură Digi Sport

Ioan Ovidiu Sabău, mesaj ”de forță” pentru ”Șepcile Roșii” înainte de semifinala cu Oțelul Galați: ”Capul sus”

FOTBAL:RAPID BUCURESTI-UNIVERSITATEA CLUJ, SUPERLIGA SUPERBET (27.11.2023)

RUGBY:SCM USV TIMISOARA-DINAMO BUCURESTI, FINALA CUPEI ROMANIEI (6.04.2024)

Marius Șumudică îi reproșează doar un singur lucru lui Cristiano Bergodi. ”O palmă dată Rapidului!”

marius

Exclusiv Sorin Cârțu, discurs dur după eliminarea Universității Craiova din Cupă: ”N-am arătat nimic!”

FOTBAL:UNIVERSITATEA CRAIOVA-FC VOLUNTARI, SUPERLIGA SUPERBET (30.09.2022)

Video Universitatea Craiova a fost eliminată din Cupa României, dar Ivaylo Petev nu dezarmează înaintea derby-ului cu FCSB

FOTBAL:UNIVERSITATEA CRAIOVA-OTELUL GALATI, CUPA ROMANIEI BETANO (4.04.2024)

E ”război”! Cum și-a numit Adrian Mititelu fiul, care l-a atacat fără menajamente și i-a cerut să plece de la FCU Craiova

Marius Măldărășanu, critici pentru jucătorii săi după ”U” Cluj - Hermannstadt 1-0

FOTBAL: AFC HERMANNSTADT SIBIU - FC RAPID 1923 BUCURESTI, SUPERLIGA SUPERBET (01.10.2023)

Video ”U” Cluj - Hermannstadt 1-0. Clujenii s-au calificat în semifinalele Cupei României! Federico Anselmo, erou în 90+2

FOTBAL: FC UNIVERSITATEA CLUJ - FC BOTOSANI SUPERLIGA SUPERBET (03.03.2024)

Florin Pîrvu a transmis un mesaj categoric, după ce Voluntari s-a calificat în semifinalele Cupei României

Romania SuperLiga Stage 9: CFR Cluj vs Petrolul Ploiesti Florin Cristian Pirvu during Romania SuperLiga Stage 9: CFR Clu

Exclusiv Romulus Gabor, impresionat după Corvinul - CFR Cluj 4-0: ”Așa mai aude lumea de un oraș în care au desființat și gara”

FOTBAL:UTA ARAD-FARUL CONSTANTA, SUPERLIGA SUPERBET (24.02.2023)

Probleme pentru Ivaylo Petev înaintea meciului Universitatea Craiova - Oțelul Galați. Ce jucători vor lipsi

Ivaylo Petev

Foto Jucătorul lui CFR Cluj care a izbucnit în plâns în fața propriilor suporteri după umilința cu Corvinul

cfr3

Video Mircea Lucescu a găsit principalul vinovat pentru Corvinul - CFR Cluj 4-0

FOTBAL: CS CORVINUL 1921 HUNEDOARA - FC CFR 1907 CLUJ, CUPA ROMANIEI BETANO - SEFRTURI DE FINALA (02.04.2024)

Mario Camora, descumpănit după Corvinul - CFR 4-0: ”Penibil! Suporterii să ne înjure!”

Universitatea Cluj V. CFR Cluj, Romanian Superliga 1, Cluj-Napoca - 21 Aug 2023

Exclusiv Daniel Pîrvulescu, după ce a marcat în Corvinul - CFR 4-0: ”Nu avem de ce să nu visăm la trofeu!”

Exclusiv ”Este șocant! Nu înțeleg!”. Florin Bratu l-a criticat pe Adrian Mutu după Corvinul - CFR 4-0

FOTBAL:DINAMO BUCURESTI-FC VOLUNTARI, PLAY OUT, LIGA 1 BETANO (23.05.2018)

După Farul Constanța, încă o echipă din play-off ”a aruncat prosopul”: ”Foarte greu să mai piardă FCSB titlul”

trofeusuperliga

Răzvan Burleanu a scos în față cifrele, după ce formatul Cupei României a fost criticat

Football Federation press conference, Bucharest, Romania - 26 Apr 2023

Rapid a câștigat Cupa României la volei în fața rivalei de la CSA Steaua

428599942_375013858635729_1380334659624832462_n

Video U-BT Cluj-Napoca a câștigat Cupa României pentru a șasea oară în istoria clubului

BASCHET MASCULIN: UBT CLUJ NAPOCA-MHP RIESEN LUDWIGSBURG, SFERTURI DE FINALA LIGA CAMPIONILOR (05.04.2022)

Exclusiv Victor Angelescu știe de ce Rapid a fost eliminată din Cupa României

”Îți bați joc de milioane de suporteri!”. Peluza Nord, discurs dur după ce FCSB a fost eliminată din Cupa României

FOTBAL:FCSB-FC VOLUNTARI, SUPERLIGA SUPERBET (12.09.2022)

Prima reacție a lui Gigi Becali, după ce FCSB a fost eliminată din Cupa României

becali

Ovidiu Popescu, discurs acid după ce FCSB a fost eliminată din Cupa României

MM Stoica a transmis un mesaj scurt, imediat după ce FCSB a fost eliminată din Cupa României

mm

Foto Ce s-a întâmplat la finalul partidei FCU Craiova - FCSB 2-0. Imaginile surprinse

FOTBAL:FC U CRAIOVA-FCSB, CUPA ROMANIEI BETANO (4.12.2023)

Reacția lui Zeljko Kopic după eliminarea lui Dinamo din Cupa României: ”Sunt lucruri pozitive!”

FOTBAL: SC DINAMO 1948 SA - ACS SUPORTER CLUB OTELUL GALATI, CUPA ROMÂNIEI BETANO (7.12.2023)

Video Dorinel Munteanu, acuzații dure la adresa arbitrului, după calificarea Oțelului în ”sferturile” Cupei: ”Bag mâna în foc!”

Video Dinamo – Oțelul Galați 3-3. ”Câinii” nu obțin victoria, iar gălățenii se califică în ”sferturile” Cupei

Video FCU Craiova – FCSB 2-0. Roș-albaștrii, eliminați din Cupă! Oltenii merg mai departe

Exclusiv ”Surpriză mare!” Florin Prunea, surprins de echipa FCSB-ului din meciul cu FCU Craiova

florin prunea

Exclusiv Reacția celor de la CFR Cluj după ce ardelenii și-au aflat adversara din ”sferturile” Cupei României

CFR Cluj v Farul Constanta - SuperLiga, Cluj-Napoca, Romania - 30 Oct 2023

Progresul Pecica - Corvinul Hunedoara 0-6. Oaspeții au făcut setul și s-au calificat ”en fanfare” în sferturile Cupei României

FOTBAL:CSA STEAUA BUCURESTI-CORVINUL HUNEDOARA, LIGA 2 CASA PARIURILOR (30.11.2023)

Video Petrolul - Sepsi 2-2. ”Lupii Galbeni”, eliminați indirect din Cupa României de Hermannstadt

FOTBAL: ACS PETROLUL 52 PLOIESTI - ACS SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE, CUPA ROMÂNIEI BETANO (7.12.2023)

Chindia Târgoviște - FC Hermannstadt 0-1. Sibienii au marcat în minutul 90+6 și s-au calificat în sferturile Cupei României

FOTBAL:FARUL CONSTANTA-FC HERMANNSTADT, SUPERLIGA SUPERBET (11.11.2023)

Video Alexandru Musi a luat telefonul după ce a înscris cu Sepsi! Modul inedit în care acesta a sărbătorit golul marcat

musi

Postarea lui MM Stoica, înainte de FCU Craiova - FCSB

FCSB schimbă liniile la meciul cu FCU Craiova. Peste 3 zile urmează duelul contra CFR-ului

Cum a fost surprins Dan Șucu, imediat după eliminarea Rapidului din Cupa României

Capture.

Video "Rușine să vă fie!" Fanii Rapidului au răbufnit, după eliminarea din Cupa României

sapunaru

Mario Camora, sincer după ce s-a calificat în sferturile Cupei României: ”Dacă aveai nevoie de victorie, sigur nu-l băgai”

camora

Paul Iacob, distrus după eliminarea Rapidului din Cupa României: ”Am fost jalnici, e normal să fim strigați în toate felurile!”

ROU: Rapid Bucharest - Farul Constanta, Romanian Cup - 09 Nov 2022

Dinamo are 13 meciuri fără victorie, dar Dorinel Munteanu se teme: ”Vom avea un meci foarte greu”