Florenţa cenuşie

dan stefanescu captura

Într-o regiune în care soarele e stăpân mai mult de trei sute de zile pe an, se adună norii. Dintr-o echipa seducătoare, capabilă să întoarcă un 0-2 cu Juventus, Fiorentina a ajuns una dintre marile decepţii ale Italiei.

Citește tot articolul

Efectul Inzaghi

În 10 secunde, Milan şi-a dezvăluit intenţiile pentru noul sezon. În perioada foarte scurtă trecută de la recuperarea lui Bonera, până la golul lui Honda, am văzut ce îşi doreşte Inzaghi de la echipa sa.Un joc direct pe poartă, fără foarte multe floricele, un joc după chipul şi asemănarea antrenorului. Primele indicii arată că e posibil ca rossonerii să se...

Un vulcan stins

25 de minute jucate la un nivel înalt dintr-un total de 180. Ultimele 25 de minute ale meciului tur. Cu atât se poate lăuda Napoli după dubla cu Athletic Bilbao.

FOTBAL: Frosinone - Inter, ora 21:45, ÎN DIRECT la Digi Sport 3

Video Scandal uriaș după Real Madrid - Bayern: nemții au egalat în minutul 90+13, dar degeaba! Eroare gravă de arbitraj

Alegerea făcută de UEFA, după ce Real Madrid - Bayern s-a lăsat cu o controversă uriașă de arbitraj

UEFA Euro 2028 and Euro 2032 Announcement - UEFA Headquarters

Video Real Madrid - Bayern Munchen 2-1. NE-BU-NI-E pe Santiago Bernabeu! Gazdele au făcut "remontada" în doar 3 minute

Real Madrid v FC Bayern Munich - UEFA Champions League, Spain - 08 May 2024

Exclusiv Marius Avram a dat verdictul, după ce arbitrii au provocat un scandal uriaș la Real Madrid - Bayern

marius

Blog

Real Madrid v FC Bayern München: Semi-final Second Leg - UEFA Champions League 2023/24

Foto A fost sau n-a fost ofsaid? Tehnologia a intervenit, în cazul fazei decisive care a declanșat scandalul din Real - Bayern