Video Dinamo - Hermannstadt 2-1. "Câinii" au câștigat dramatic, cu un gol marcat în prelungiri

poza dinamo

Video "Au făcut ce au vrut, am alergat de bezmetici. Mi-e rușine". Ilfovenii, la pământ după 0-4 cu Hermannstadt

captura voluntari

Video Hermannstadt - Voluntari 4-0. Sibienii i-au spulberat pe ilfoveni, care au jucat 40 de minute în 10 oameni

captura gol

"Nu meritam să fim conduși!" Pelici a indicat momentul care a decis partida

Pelici Cupa

Video Chiajna - Hermannstadt 2-0. Ilfovenii au obținut prima victorie în Liga 1

Panait gol

Video Atacantul dorit de Becali a marcat un gol de pus în ramă! Execuție spectaculoasă cu călcâiul

becali

Hermannstadt a legitimat un bolivian de națională!

Luis Alberto Ali Vega

Video Botoșani - Hermannstadt 2-0. Victorie entuziasmantă pentru botoșăneni. Ongenda, printre remarcați

Ongenda

Pelici, la prima înfrângere în Liga 1 cu Hermannstadt: "Am arătat rău de tot, am fost fricoși"

Pelici

Video Hermannstadt - Sepsi 1-0. Debut perfect! Sibienii au obţinut prima victorie din scurta lor istorie în Liga 1