115 rezultate pentru eticheta

astra fcsb

Gabi Tamaș, ”blocat” să joace pentru Astra în meciul de azi cu FCSB! Care este motivul

tamas

”Vrem să le arătăm suporterilor că suntem o altă echipă!”. Mesajul celor de la FCSB înaintea duelului cu Astra

FOTBAL:FCSB-AFC HERMANNSTADT, LIGA 1 CASA PARIURILOR (14.07.2019)

Astra a transferat "cel mai bun fundaș central din istorie". Anunțul agentului lui Gabriel Tamaș

Tamas Astra

Gabriel Tamaș a revenit în Liga 1. Este oficial jucătorul Astrei Giurgiu și poate debuta contra FCSB

tamas astra

Reacţia lui Costel Enache după ce Craiova a depus memoriu după Astra - FCSB 0-2

Costel Enache

Dan Petrescu nu crede într-un aranjament la Astra - FCSB: "Nu ar risca nimeni"

Dan Petrescu

Video Exclusiv "N-a fost marcaj, a fost filaj". Explicație cu totul "originală" pentru jocul celor de la Astra cu FCSB

FOTBAL:ASTRA GIURGIU-FCSB, PLY OFF LIGA 1 BETANO (17.03.2019)

Exclusiv ”Nimeni nu ține cu mine!”. Gigi Becali a spus cum se vor disputa meciurile în play-off

Gigi Becali FCSB

Nu mai e minciună! Gigi Becali a confirmat că l-a luat pe Claudiu Belu. ”E talentat, dar trebuie să lase cluburile!”

becali belu transfer

Exclusiv ”E mai valoros decât toți jucătorii României!”. Gigi Becali, uimit de un jucător de la FCSB

Gigi Becali

Video Costel Enache, ”demolat” după eșecul din fața FCSB! De ce nu l-a titularizat pe Alibec

Alibec, critici dure, după acuzațiile de blat! ”Sunt oameni care nu știu fotbal”

astra fcsb

Exclusiv ”Scenarii din filmele de groază!”. Gigi Becali dezminte un aranjament cu Astra. Ce spune de banii dați împrumut

gigi becali

”Lucrurile sunt grave!”. Tănase a explicat de ce a jucat Gnohere. ”Poate a visat ceva”. Mesaj clar pentru Cosmin Contra

florin-tanase

S-a accidentat și Benzar! Fotbaliștii cad pe capete înaintea ”dublei” cu Suedia și cu Feroe

Romario Benzar, accidentare

Video Iulian Cristea, primul gol pentru FCSB, la al doilea meci! Putea să marcheze și cu Viitorul

iulian cristea gol

Becali a anunțat că 6 jucători vor pleca. 5 dintre ei nu sunt titulari cu Astra. Florentin Matei, OUT din lot

Denis Alibec Dinamo

Exclusiv ”A pierdut 8 mingi în propriul teren!”. Motivul pentru care Adrian Stoian e considerat un eșec la FCSB

FOTBAL:FC VOLUNTARI-FCSB, LIGA 1 BETANO (2.03.2019)

Video Dennis Man, așa cum nu l-ați mai văzut niciodată! Când va reveni în primul 11 la FCSB

dennis man sala

”L-am sunat pe Gică pentru un jucător!”. Gigi Becali a vorbit despre achiziții și despre Ianis Hagi

becali hagi-1

Primii trei jucători dați afară de la FCSB! Anunțul lui Gigi Becali, după eșecul cu Viitorul

gigi-becali

”Asta aș face dacă aș fi președintele României!”. Gică Hagi laudă proiectul Sepsi

gica-hagi

Resemnare sau strategie? ”Joacă un fotbal frumos!” Ce a spus Gigi Becali înaintea meciului cu Astra

Gigi Becali crede în minuni

L-a luat sau nu FCSB pe Claudiu Belu? Reacția lui Gigi Becali

Claudiu Belu si Florin Tănase

Dică se bucură că Alibec nu va fi pe teren cu FCSB: "Nu face nimic 60-70 de minute, dar poate avea oricând o execuţie"

Dica Alibec FCSB

Video Alexandru Stan, protagonistul unui moment amuzant într-un meci cu noua sa echipă

captura stan

Video Secretul Astrei, dezvăluit de patronul Ioan Niculae. "O să mai avem surprize". Ce prime au avut jucătorii?

colaj niculae maldarasanu

Exclusiv Becali a răbufnit: "Dacă e batjocură, le arăt eu batjocură! Ne întoarcem la oile noastre"

Gigi Becali

Video "Dică nu știa ce să mai facă". Giurgiuvenii îi compătimesc pe cei de la FCSB, după ce i-au făcut KO

FOTBAL:ASTRA GIURGIU-FCSB, LIGA 1 BETANO (21.07.2018)

Video Astra - FCSB 1-0. Llullaku produce surpriza la Giurgiu. Qaka, accidentat grav, a fost scos pe brațe din teren

Debuturi forțate de împrejurări, Dică nu se dezminte. Două schimbări la pauză, la fel ca în sezonul trecut

Morutan Qaka debut

Video Llulaku l-a imitat pe Shaqiri la golul marcat împotriva FCSB. Gestul atacantului albanez

colaj llullaku shaqiri

Foto Cum se prezentau gazonul și restul stadionului la Giurgiu, după "potopul" care a dat emoții înainte de Astra - FCSB

Giurgiu 1 - re

"Nimeni nu-mi dădea nicio şansă să rezist mai mult de 5 etape!" Mesajul lui Dică pentru Măldărăşanu

nicolae dica

FCSB e gata de luptă. "Anul acesta cred că va fi mai bine!" Mesajul lui Morais pentru CFR

morais

”Sunt favorit să fiu demis!” Cum a comentat Dică viitorul său pe banca FCSB

dica conferinta

Exclusiv Suma pe care o va primi Dică în cazul în care va fi demis de Becali

FOTBAL:FCSB-CS CORNU, AMICAL (21.06.2018)

Exclusiv ”V-am spus tot secretul echipei!”. Cum va arăta FCSB în 4-3-3. Confesiunea lui Dică pentru Becali

colaj gigi dica steaua

FCSB n-a mai transferat, dar ”și-a mai rezolvat” un fundaș central. ”E adevărat!”

FCSB

Video ”Am știut să cad, pentru că am experiență”. Dică a comentat alunecarea făcută de Man, la Giurgiu

Dica man

Exclusiv ”Să nu facă Dică o obișnuință din asta!” Tehnicianul, avertizat înaintea meciului cu Viitorul

FOTBAL:FC STEAUA BUCURESTI-CONCORDIA CHIAJNA, LIGA 1 BETANO (5.11.2017)

Exclusiv ”La Cluj și-au dat viața pe teren”! Ardelenii critică jocul deschis al Astrei din meciul cu FCSB

Astra FCSB

De ce l-a schimbat de fapt Dică pe Budescu la pauză! Gestul superb făcut de mijlocaşul ofensiv

dica bun (2)

Video ”Problema noastră e absența lui Pintilii”! Răspunsul jucătorului: gol și assist în numai două minute

Mihai Pintilii

Video Bara nu mai e prietena lui Budescu! Atacantul a lovit transversala după numai 3 minute

Budescu

Video Penalty gratuit pentru FCSB! Crăciunescu: "Păcat de arbitru că se iroseşte la fotbal. El e de baschet"

fault bus

Foto Dică a surprins înainte de meciul cu Astra. Cum a fost "prins" antrenorul FCSB

dica deschidere

Video Astra - FCSB 0-3. Roş-albaştrii revin pe primul loc! Pintilii, repriză de vis

FOTBAL:ASTRA GIURGIU-FC STEAUA BUCURESTI, PLAY OFF LIGA 1 BETANO (16.04.2018)