26 rezultate pentru eticheta

atletico simeone

Video Betis - Atletico 0-1. Echipa lui Simeone, fără înfrângere în deplasare de mai bine de un an!

Saul bucurie

Video Atletico - Sociedad 2-1. Trupa lui Simeone, la 6 puncte de Barcelona

Atleti Sociedad

Video La Coruna - Atletico 0-1. Pantilimon, învins ușor în prelungiri!

Andone Atletico

Atletico a făcut "cel mai important transfer" al verii

Atletico meci

De ce Simeone se poate considera deja calificat în semifinalele UCL

Atletico Leicester

Video Tensiune maximă la derby-ul Barcelona - Atletico. Luis Enrique l-a bruscat pe arbitru!

Simeone scandal

Video Atletico, în criză? De mai bine de 4 ani nu a mai pierdut două meciuri la rând în La Liga

Rayo Atletico

VIDEO Atletico - Levante 1-0. Trupa lui Simeone a profitat de sincopa Barcelonei și e lider

Atletico Levante

VIDEO Malaga - Atletico Madrid 1-0. Cele mai multe autogoluri din istoria La Liga

Gabi autogol

VIDEO La Coruna - Atletico Madrid 1-1. Echipa lui Simeone rămâne la un punct de Real și Barca

Depor Atletico

VIDEO Simeone, "coșmarul" Realului! 6 meciuri fără înfrângere în acest sezon. Ancelotti: "Vrem revanșa!"

Atletico Real

VIDEO Atletico - Leverkusen 1-0. Spaniolii se califică în sferturile UCL, după loviturile de departajare

atleti

VIDEO Record negativ pentru Atletico! Din 1994 nu s-a mai întâmplat asta în La Liga

Celta Atletico

Atletico Madrid s-ar putea despărți de 3 jucători în pauza de iarnă. Doi dintre ei au fost aduși în 2014

cerci jimenez atletico

VIDEO Atletico - Juventus 1-0. Arda Turan a adus victoria

bucurie Atletico

VIDEO Statistica o indică pe Juventus favorită în fața finalistei UCL, Atletico!

bucurie Juventus-1

Atletico nu își mai face speranțe la titlu! Simeone: "Barça? Noi ne luptăm cu Sevilla și Valencia"

Simeone Pireu

Diego Simeone, înaintea unui final incendiar: "Nu avem presiunea de a câștiga titlul"

Simeone

VIDEO Atletico-Sociedad 4-0. Diego Costa, din nou letal. Diego Simeone urcă pe 1!