330 rezultate pentru eticheta

baschet

Video CSM Steaua - CSM CSU Oradea 62-72. A doua înfrângere acasă a roș-albaștrilor în acest sezon

Video Zalgiris Kaunas e prima echipă calificată în Final Four-ul Euroligii

baschet zalgiris

Video CSM Oradea - UBT Cluj 82 - 78. Achim: ”Pentru noi, aceasta a fost miza!”

baschet oradea

Video CSM CSU Oradea - CSU Sibiu 104-78. Liderul nu a profitat de înfrângerea campioanei U BT

Video BCM U Pitești - U BT Cluj 78-74. Campioana a ratat șansa de a urca pe primul loc

baschet

Mureșul a rămas și fără echipă de baschet! Planurile ardelenilor după ce s-au retras din Liga Națională

CSA Steaua

Video U-BT Cluj - Steaua 84-68. Victorie a ardelenilor în reeditarea finalei din 2017

u cluj steaua

Video CSM CSU Oradea - Dinamo 104-65. Echipa pregătită de Cristian Achim a ajuns la opt victorii în 13 etape

Video Steaua - CSU Sibiu 78-68. Au început ezitant, dar s-au impus la diferenţă de zece puncte

Video Fără milă! Steaua a umilit-o pe Dinamo, într-una dintre cele mai clare victorii din istoria recentă

steaua dinamo

Video Real Madrid - Valencia 91-72. A doua victorie în cinci zile în faţa unei rivale din Spania

real1

Video România - Slovenia 59-80. Debut ratat pentru "tricolore" în campania pentru Eurobasket 2019

baschet feminin

Video Lionel Messi și-a dovedit calitățile și în fața coșului de baschet

messi-2

Foto Bătaie între fanii lui ”U” Cluj și cei ai Stelei. Oamenii legii, luați prin surprindere

fani bun

A fost ales preşedintele FR de Baschet. Ce post va ocupa Ghiță Mureșan

horia-paun

Video U-BT Cluj - SCMU Craiova 100-74. Ardelenii încep cu dreptul sferturile

ubt

dd

Video Spectacol total la All Star Game. Sudul s-a impus cu 119-109 în fața Nordului

captura all star

Video Dinamo - SCM U Craiova 88-86. Meci spectaculos între codașele Ligii Naționale

DINAMO BASCHET

Video U BT Cluj – Steaua 85-68. 5.000 de fani, la derby. Gazdele rămân pe primul loc

captura baschet cluj steaua

Video Fenerbahce - Galatasaray 85-80! Revenire extraordinară pentru gazde

baschet-1

Aproape 150 de jucători nominalizaţi pentru All Star Game 2017 la baschet masculin

baschet-1

Video Cel mai tehnic portar din Serie A e un român. Iată ce poate face cu mingea de fotbal

andrei radu inter

Video Fenerbahce - Olimpia Milano 86-79, în Euroligă! Olympiacos a câştigat derby-ul elen cu Panathinaikos

baschet

Video SCMU Craiova - BC Timişoara 77-83. Bănățenii au întrerupt seria înfrângerilor

captura baschet tm

O nouă sală polivalentă va fi construită la Oradea. Va costa aproape 100 de milioane de lei

sala polivalenta cluj

Video Steaua - BCMU Pitești 77-68. Roș-albaștrii au obținut a 8-a victorie stagională

captura baschet pitesti

Video BC Mureş - SCM U Craiova 82-65. Ardelenii, la a patra victorie din acest sezon

baschet mures

Video România, în grupă cu deţinătoarea trofeului la Eurobasket 2017

baschet

Video CSM Oradea - Khimik Youzhny 69-66. Campioana României rămâne în cărţile calificării

oradea baschet

Video CSM CSU Oradea - BC Timişoara 84-82. Final spectaculos de meci

oradea

Video Steaua - Oradea 90-86. Roş-albaştrii au câștigat contra campioanei şi rămân neînvinşi

stea12

Video BC Timișoara - SCM U Craiova 62-60. Final de meci încins în Banat

captura baschet timisoara

Video Dinamo - CSU Sibiu 83-76. ”Roș-albii” au ratat calificarea în sferturi în dauna victoriei

baschet dinamo

Cupa României la baschet debutează azi, în noul format, cu două meciuri în direct la Digi Sport 3

baschet-1

Foto Naționala feminină, în sferturile de finală la Europenele de baschet 3x3! Băieții joacă astăzi

europene 3x3 sport arena 1

Video Orădenii ţintesc apărarea titlului: “Lucrăm pentru că ştim cerinţele”

baschet

Renaște Iugoslavia în fotbal! O ligă regională ”balcanică” a primit deja acceptul UEFA. Campioana merge în UCL

iugoslavia

Video BC Mureș - CSM Oradea 72-81. Bihorenii conduc cu 2-1 la general în finala Ligii Naționale

Mures Oradea

Video SCMU Craiova, în finala Diviziei A1

baschet

Video SCMU Craiova - CSU Oradea 81-77. Revenire spectaculoasă în ultimul sfert a oltenilor

captura baschet craiova

a:1:{i:0;s:5:"Video";} CSM Oradea - SCMU Craiova 98-76. Bihorenii rămân lideri în Liga Națională

csm oradea

a:1:{i:0;s:5:"Video";} SCMU Craiova - U-BT Cluj 91-81. Fostul jucător al ardelenilor, Darius Hargrove, cel mai bun de pe teren

hargrove

VIDEO CSM Oradea - Energia Târgu Jiu 65-62. Bihorenii, în fruntea Ligii Naționale

România va organiza, în premieră, o grupă a CE de baschet masculin din 2017, în Sala Polivalentă de la Cluj

sala poliv cluj

România va candida pentru organizarea, în premieră, a unei grupe a CE de baschet masculin din 2017

baschet

VIDEO CSMU Oradea - U BT Cluj 67-68. Ambele echipe au câte 3 victorii după 4 etape

Oradea Cluj

VIDEO Franța - Serbia 81-68. Echipa lui Tony Parker a cucerit bronzul european

basket franta

Franţa, favorită în semifinala cu Spania, de la Eurobasket 2015! Are 6 jucători în NBA

tony parker batum

Ultimul transfer al Stelei: un fost campion al României cu CSU Ploiești

gerlad lee

S-au stabilit "sferturile" la Eurobasket 2015. Meciurile sunt LIVE la Digi Sport