35 rezultate pentru eticheta

cfr cluj viitorul

Exclusiv Cine a văzut alt meci? Gică Popescu îl contrazice pe Hoban după CFR Cluj - Viitorul 2-1. Ce spune despre Rednic

gica popescu

”Pentru mine, Hoban e jucător sub 21 de ani!” Reacție superbă a lui Edi Iordănescu

edi-iordanescu1

”E părerea ta că am suferit!” ”Eroul” Ovidiu Hoban, decisiv și la interviu: ”Cum mă simt? Ca la 38 de ani”

Ovidiu Hoban

Video CFR Cluj - Viitorul 2-1. Hoban, veteranul de 38 de ani, a adus victoria campioanei în minutul 90+3. Bălgrădean, gafă uriașă

hoban gol

Video CFR - Viitorul 0-0. Cele două echipe s-au anihilat reciproc! Hagi tremură pentru play-off

FOTBAL:CFR CLUJ-FC VIITORUL, LIGA 1 CASA PARIURILOR (14.02.2020)

Gheorghe Hagi, atac la Dan Petrescu. Ce l-a deranjat pe fostul căpitan al naționalei României

hagi

Dan Petrescu i-a spus lui Ianis Hagi ce echipă să aleagă. ”Au câte 20.000 de fani la antrenamente! Am vorbit cu el”

FOTBAL:CFR CLUJ-FC VIITORUL, SUPERCUPA ROMANIEI (6.07.2019)

Gică Hagi a primit un mesaj din partea Simonei Halep înainte de Supercupa României

hagi halep

Dan Petrescu a răbufnit, din cauza regulii U21! ”Bag un jucător și-l scot în minutul 1! Sunt plătit pentru altceva”

Dan Petrescu, antrenor CFR Cluj

Dan Petrescu îi aruncă mănușa lui Gigă Hagi. Mesajul înaintea disputării Supercupei României

hagi si petrescu

Video CFR Cluj este dependentă de George Țucudean. Golgheterul a marcat unicul gol în amicalul cu Sparta Praga

george-tucudean

Federația Română de Fotbal a ales stadionul pe care se va juca Supercupa României, CFR Cluj – Viitorul

hh

Video Adrian Porumboiu l-a pus la zid pe Sebastian Colţescu pentru penalty-ul acordat în CFR Cluj - Viitorul

CFR Cluj Viitorul

Intervenţia lui Dan Petrescu, decisivă pentru victoria lui CFR Cluj cu Viitorul: "Am făcut cel mai bun meci"

Dan Petrescu

”Le-am spus numele la pauză. Jucători importanți!”. Dan Petrescu a dezvăluit ce s-a întâmplat în vestiarul CFR-ului

dan petrescu deget cfr-viit

Video CFR Cluj-Viitorul 3-1. Victorie uriașă! Conduși la pauză, ardelenii au revenit și sunt tot mai aproape de titlu

cfr cluj gol bucurie

”Am încercat să vorbim între noi! De aici s-a declanșat totul!”. Analiza lui Ianis Hagi după eșecul de la Cluj

hagi ianis

Mihai Stoica a strigat după meciul FCSB-Astra, iar CFR Cluj nu a scăpat de ironii. Răspunsul a venit azi

dan petrescu, mihai stoica

Gică Hagi, convins că Viitorul poate da lovitura în Gruia: "Norocul lor nu poate să meargă la infinit!"

Gica Hagi

Exclusiv ”CFR are moralul șifonat! Sunt anumite probleme acolo”. Cum crede FCSB că poate reintra în lupta pentru titlu

FOTBAL:CFR CLUJ-FCSB, PLAY OFF, LIGA 1 BETANO (14.04.2019)

”Trebuie să se încurce și CFR!”. Roș-albaștrii pun presiune pe Hagi și pe clujeni, cu 4 etape înainte de final

Gica Hagi, Mihai Teja, Dan Petrescu

Ianis Hagi, declarația-zilei, despre plecarea de la Viitorul: ”Nu știu, întrebați-l pe patron!”

FOTBAL:FC VIITORUL-FCSB, PLAY OFF LIGA 1 BETANO (21.04.2019)

Dan Petrescu acuză! ”Dacă vom pierde cu Viitorul, FCSB devine favorită! Văd că atunci când taci, ești prost!”

Lucian Filip Denis Alibec Astra - FCSB

Programul etapei a 7-a din Liga 1. Când se joacă U Craiova - Dinamo și CFR - Viitorul

craiova dinamo

Exclusiv Gigi Becali acuză Viitorul pentru atitudinea de la Cluj: "Or fi invidioşi"

becali fcsb

Video Viitorul, fără șut pe poartă în meciul care i-a adus titlul CFR-ului. Hagi: "Mult noroc, să ne reprezinte cu cinste!"

hagi viitorul

Video CFR Cluj - Viitorul 1-0. Ardelenii sunt noii campioni ai României, după lovitura dată de eroul Djokovic!

CFR Cluj Campioana Romaniei

Play-off-ul s-a încheiat. Tot ce s-a întâmplat în meciurile CFR-Viitorul 1-0 şi FCSB-Astra 1-0

trofeu cfr fcsb

Rădoi, avertisment pentru FCSB: "S-au axat prea mult pe CFR și au uitat un lucru"

dica radoi fcsb

G. Mureşan e convins: "Dan Petrescu va pleca de la CFR Cluj pentru că anul viitor îi va fi greu"

2.FOTBAL:FC PETROLUL PLOIESTI-CFR 1907 CLUJ NAPOCA 0-0,LIGA 1 (31.03.2013)

Specialiştii au stabilit! Care e cel mai probabil scor la CFR - Viitorul, meciul de care depinde soarta FCSB

dica dan petrescu

Video Dan Petrescu, aliat puternic pentru FCSB: ”Pentru mine există o singură Steaua!”

conferinta-cfr-dan-petrescu-10

Modificări de ultimă oră în programul etapei a doua. Când joacă FCSB și Viitorul

televizari

Trică, după răspunsul dat de TAS: "Este obligatoriu să batem Viitorul!"

trica

CFR Cluj - Viitorul Constanța 2-1. Dubla lui Batin aduce prima victorie a CFR-ului