Dinamo vrea să revină pe Arcul de Triumf, iar prețul pentru închirierea stadionului a fost dezvăluit

FOTBAL:DINAMO BUCURESTI-FARUL CONSTANTA, SUPERLIGA SUPERBET (22.09.2023)

Cornel Dinu l-a pus ”la zid” pe Ovidiu Burcă și a propus un înlocuitor

cornel dinu

Dinamo va aduce minimum 3 jucători în iarnă. Ce sume sunt dispuși ”Câinii” să cheltuiască pentru transferuri

FOTBAL:DINAMO BUCURESTI-FC U CRAIOVA, SUPERLIGA SUPERBET (15.09.2023)

Anunțul conducerii lui Dinamo despre Ovidiu Burcă, la doar câteva minute după remiza cu Poli Iași

FOTBAL: AFC HERMANNSTADT SIBIU - FC DINAMO BUCURESTI, SUPERLIGA SUPERBET (21.10.2023)

Reacția lui Ovidiu Burcă, după ce fanii lui Dinamo i-au cerut demisia: ”Oamenii și-au pierdut răbdarea”

FOTBAL:DINAMO BUCURESTI-POLITEHNICA IASI, SUPERLIGA SUPERBET (27.10.2023)

”E Dinamo pregătită pentru SuperLigă?”. Răspunsul dat de Dennis Politic, după 8 meciuri fără victorie

Silviu Lung Jr a reacționat după remiza cu Dinamo. ”De la locul 5 la locul 14 nu este mare diferență de valoare”

Ionuț Chirilă a venit, din nou, la meciul lui Dinamo. Antrenorul ”vânează” locul lui Ovidiu Burcă

chirila

O legendă a lui Dinamo le răspunde contestatarilor lui Ovidiu Burcă: ”Așa am ajuns?”

"Trebuie să fac lămuriri!". Anunțul lui Ovidiu Burcă, după ce Dinamo a ajuns la șase meciuri fără victorie

FOTBAL:DINAMO BUCURESTI-FC U CRAIOVA, CUPA ROMANIEI BETANO (26.09.2023)

Ovidiu Burcă a cerut o ședință de urgență la Dinamo sâmbătă, după meciul cu Poli Iași. "Rezultatul va fi făcut public!"

”Sunt dezamăgit!”. Vlad Iacob ”îl înțeapă” pe Ovidiu Burcă, la două luni după ce a plecat de la Dinamo

Ionuț Chirilă "vânează" postul lui Ovidiu Burcă la Dinamo

chirila-ionut

Foto Oradea "respiră" fotbal. Fanii celor de la FC Bihor vor să umple stadionul și la meciul cu Dinamo

bihorrr

Căptianul lui Dinamo, mesaj de mobilizare după ce ”Câinii” au ajuns la 6 meciuri fără victorie în Liga 1

FOTBAL:DINAMO BUCURESTI-FC BOTOSANI, SUPERLIGA SUPERBET (14.08.2023)

Video Chambery Savoie - Dinamo 21-28. ”Dulăii” se impun fără probleme în duelul din Franța

HANDBAL MASCULIN:DINAMO BUCURESTI-HC IZVIDAC, EHF EUROPEAN LEAGUE (17.10.2023)

Exclusiv ”Ce facem? Venim la Dinamo și luăm patru?”. Florin Prunea a răbufnit, după umilința cu Hermannstadt

prunea2

Marius Măldărășanu și-a lăudat echipa, care a urcat pe loc de play-off, după ce a demolat-o pe Dinamo

FOTBAL: AFC HERMANNSTADT SIBIU - FC RAPID 1923 BUCURESTI, SUPERLIGA SUPERBET (01.10.2023)

Video Hermannstadt - Dinamo 4-0. ”Câinii”, fără șansă la Sibiu! Bucureștenii rămân pe penultima poziție a clasamentului

Foto Cadoul primit de Ovidiu Burcă, chiar înainte de Hermannstadt - Dinamo

WhatsApp Image 2023-10-21 at 12.37.36

Collins Fai a fost titular la Campionatul Mondial din Qatar, însă nu a avut loc la Dinamo

Neluț Roșu, încrezător după egalul cu CFR Cluj + obiectivul ”Câinilor” în partida cu Hermannstadt

FOTBAL:DINAMO BUCURESTI-POLITEHNICA IASI, PLAY OFF LIGA 2 (25.04.2023)

Ovidiu Burcă, dezvăluiri din vestiarul lui Dinamo: "Vorbești în gol, iar ei nu te mai ascultă!"

FCSB v Dinamo Bucuresti - Romanian SuperLiga, Bucharest - 22 Jul 2023

Exclusiv Marius Lăcătuș a spus de ce Dorin Rotariu nu ar trebui pus la zid pentru că a decis să semneze cu FCSB

marius lacatus

”Nu ar trebui să lipsească din primul 11 al lui Dinamo”. Jucătorul-cheie al lui Ovidiu Burcă

Prunea a reacționat după ce Lupescu s-a înțeles cu CS Dinamo. Care sunt șansele fuziunii cu echipa din SuperLiga

florin prunea

Dinamo și-a spulberat adversa în EHF European League! ”Dulăii” au marcat aproape un gol pe minut

O legendă de la Dinamo, avertisment pentru Ovidiu Burcă: ”Îl văd speriat și nu-mi place”

FOTBAL:DINAMO BUCURESTI-SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE, SUPERLIGA SUPERBET (31.07.2023)

Prețuri ”piperate” la meciul Hermannstadt - Dinamo! Cât costă biletele + reacțiile fanilor

FOTBAL:FC HERMANNSTADT-UNIVERSITATEA CLUJ, CUPA ROMANIEI (5.04.2023)

Antrenorul din SuperLiga lăudat la scenă deschisă: ”Joacă un fotbal complet diferit față de toată lumea”

Exclusiv Ionuț Lupescu a oferit un răspuns surprinzător când a fost întrebat cine și-ar dori să câștige titlul

lupescu

Andrei Nicolescu, impresionat de un jucător de la Dinamo

FOTBAL: FC DINAMO BUCUREȘTI - FC CFR 1907 CLUJ, SUPERLIGA SUPERBET (08.10.2023)

Conducerea lui Dinamo, mesaj pentru Dorin Rotariu: ”Alegi să devii o legendă sau alegi altceva”

FOTBAL:CONCORDIA CHIAJNA-DINAMO BUCURESTI, LIGA 1 (28.09.2015)

Dorin Rotariu se dezice de Dinamo: ”Nici nu a luat în calcul un transfer acolo”

rotariu

Dinamo a anunțat venirea a trei sponsori în cadrul clubului

fcd

Ce a spus Dennis Politic despre echipa națională

Fanii lui Dinamo au reacționat după "trădarea" lui Dorin Rotariu, care a semnat cu FCSB

FOTBAL:DINAMO-VIITORUL CONSTANTA, PLAY OFF, LIGA 1 (6.05.2016)

Dorin Rotariu, ultimul dinamovist care a ajuns la rivala FCSB: lista completă a celor 20 de "trădători"

FOTBAL:PETROLUL PLOIESTI-DINAMO BUCURESTI, LIGA 1 (7.12.2015)

Giani Kiriță a cerut o schimbare urgentă la Dinamo! Antrenorul pe care îl vede în locul lui Ovidiu Burcă

giani kirita

Giani Kiriță "a pus tunurile" pe șefii lui Dinamo: "Nu știu cine sunt Cătălin Hîldan și Ionuț Lupescu!"

Andrei Nicolescu, mulțumit după ce Dinamo a reușit o remiză cu CFR Cluj: ”E o victorie pentru noi”

nicolescu

CFR Cluj a făcut un pas greșit, iar Andrea Mandorlini a felicitat-o pe Dinamo

Mario Camora ratează meciurile României cu Belarus și Andorra: ”Psihic, sunt la pământ!”

Video Dinamo - CFR Cluj 1-1. Remiză spectaculoasă pe Arena Națională! Ardelenii au egalat în repriza secundă

FOTBAL: FC DINAMO BUCUREȘTI - FC CFR 1907 CLUJ, SUPERLIGA SUPERBET (85.10.2023)

Video Ratările etapei la Dinamo - CFR! Abdallah și Otele au gafat inexplicabil în fața porții

dinamo

Exclusiv Ilie Dumitrescu și Florin Prunea au tras concluziile după prima repriză de la Dinamo – CFR: ”Nu s-a apropiat de poartă!”

Andrei Nicolescu a dezvăluit ce sume de bani a investit la Dinamo. Milioane de euro au intrat în conturile ”Câinilor”

Gorka Larrucea Arrien, Aurelian Ionut Chitu si Josue Francis Homawoo in meciul de fotbal dintre Dinamo Bucuresti si FC U

Lovitura primită de CFR Cluj, după meciul cu Sepsi

logo cfr cluj

Video Exclusiv 23 de ani de la dispariția lui Cătălin Hîldan. Ionel Dănciulescu: "Mai lasă-mă 15 minute și după mă scoți"

catalin-hildan

Dinamo se întoarce pe Arena Națională. Cât costă biletele la meciul cu CFR Cluj

Fotbalistii dinamovisti saluta galeria dupa meciul de fotbal dintre Dinamo Bucuresti si FC U Craiova, din cadrul Superli