20 rezultate pentru eticheta

finala mică

Achraf Hakimi s-a enervat și a țipat la Gianni Infantino, după "finala mică" a Cupei Mondiale 2022

FIFA WORLD CUP QATAR 2022 - CROATIA v MOROCCO - 3rd Place match

Video Minaur Baia Mare - Herning 28-29, în finala mică a EHF European League. Româncele, învinse la aruncările de la 7 metri

handbal

Absențe importante pentru Belgia în finala mică din Liga Națiunilor. Doi jucători-cheie s-au accidentat

Belgium v France, UEFA Nations League Semi-finals, Football, Allianz Arena, Turin, Italy - 07 Oct 2021

Video CSM București - Rostov 31-30. Bronz pentru al doilea an consecutiv, după un final cu emoții neașteptate

HANDBAL FEMININ:CSM BUCURESTI-ROSTOV DON, FINAL FOUR, LIGA CAMPIONILOR (12.05.2018)

Video Exclusiv "Nu am jucat pentru finala mare". Handbalistele de la CSM se consolează cu bronzul în Champions League

captura curea

Video CSM CSU Oradea - CSU Sibiu 70-66. Se joacă meci decisiv pentru bronzul în Liga Națională!

c oradea sibiu

România a câștigat bronzul la Campionatul Mondial de tineret de handbal feminin

romance u20

Cristina Neagu a spulberat poarta Poloniei. Românca e golgheterul Campionatului Mondial

captura neagu rade

VIDEO Selecționerul Tomas Ryde le promite românilor medalia de bronz la CM: ”Soarele a răsărit și azi”

ryde

VIDEO România a câştigat bronzul, la CM de handbal. Joc excepțional și victorie, 31-22, cu Polonia

romania-victorie

VIDEO Africa de Sud - Argentina 24-13. Medaliile de bronz pentru Springboks la Cupa Mondială de rugby!

finala mica rugby

Africa de Sud și-a anunțat echipa pentru finala mică de la Cupa Mondială de rugby, contra Argentinei

africa de sud cupa mondiala

VIDEO Dinamo a luat bronzul în Liga Națională de handbal, după ce a învins Turda în finala mică

dinamohandlab

HCM Constanța, amendată cu 5000 de lei pentru refuzul de a juca finala mică a Cupei

hcm constanta

VIDEO Spadasinele, pe podium la Cupa Mondială, după ce au învins Rusia în ”finala mică”

captura spada bronz

VIDEO Nadal, învingător în finala mică la Mubadala, în fața lui Wawrinka. Prima victorie după operație

nadal cgetty

BC Timișoara a câștigat finala mică a Cupei României! A învins CSU Ploiești cu 100-93

bc timisoara

Spania și Mihaela Ciobanu au obținut, în prelungiri, bronzul olimpic la handbal feminin

spania jo

Finala Ligii Europene de volei feminin este vineri, ora 19:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 3