17 rezultate pentru eticheta

flensburg

Video Liga Campionilor | Dinamo - Flensburg 20-28. Eșec usturător pentru ”dulăi”. Bucureștenii, ultimii în grupă

dinamo flensburg

Video Flensburg - Dinamo 37-30, în Liga Campionilor. "Dulăii” au ajuns pe ultimul loc în grupă

profimedia-0643675942

Video Kiel - Flensburg 20-20. Portarii, în zi de graţie în derby-ul german din Liga Campionilor

kiel flensburg

Video Kielce - Flensburg 25-25. Final incendiar de meci în Polonia

kielce

Video Vardar - Flensburg 35-27. Clubul din Macedonia ajunge și în Final Four-ul masculin

vardar flensburg

Video Flensburg - Kadetten 31-26. Gazdele au rămas în primele 4 echipe din Grupa A

poza handbal

Video Flensburg - Kiel 25-26. A treia victorie pentru oaspeți în grupa A din Liga Campionilor

handbal flensburg

Video SG Flensburg - FC Barcelona 27-28. Fără victorie în fața catalanilor din 2007

barcelona

Video Flensburg - Veszprem 24-24. Gazdele au revenit fantastic şi eu egalat la ultima fază

flengsburg

Video Kielce - Flensburg 29-28. Polonezii, pentru a treia oară în Final Four-ul Ligii Campionilor

Vive Kielce

Video Flensburg - Kielce 28-28. Final dramatic, în turul "sferturilor" din Liga Campionilor

kielce

Flensburg - Montpellier 31-30. Germanii s-au calificat în sferturile Ligii Campionilor

Flensburg handbal

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Flensburg - Veszprem 28-29. Maghiarii au urcat pe locul 2 în grupa A din Champions League

Flensburg - Veszprem

VIDEO Flensburg - Wisla Plock 35-28. Ghionea și Racoțea, șapte din primele opt goluri ale polonezilor

valentin-marian-ghionea-wisla-plock-pilka-reczna 18254197

VIDEO Flensburg – Hamburg SV 26-32 și calificarea este o simplă formalitate

flensburg hamburg 1

THW Kiel - Chekhovskie Medvedi, în optimile Velux Champions League

Omeyer

VIDEO Montpellier - Flensburg 25-27. Nemții au rezolvat problema calificării în optimile de finală