83 rezultate pentru eticheta

halep pliskova

Internazionali BNL D'Italia 2020 - Day Eight

Ce a scris Simona Halep pe Twitter, imediat după victoria de la Roma. ”Am visat întotdeauna să ridic acest trofeu!”

simona halep premiere roma1

Câți bani a primit Simona Halep după victoria de la Roma și ce sumă a strâns românca în toată cariera ei

The Wimbledon Champions Dinner 2019

Video Simona Halep le-a dat emoții fanilor în debutul finalei de la Roma! Sportiva noastră a căzut la finalul unui schimb de mingi

Simona Halep - Cădere

Simona Halep, duel cu numărul 1 mondial dacă trece de Karolina Pliskova

bartyc

Video Simona Halep - Ka. Pliskova 5-7, 1-6, în semifinale la Miami. ”Simo” a ratat șansa să redevină lider WTA. Meciul, întrerupt de două ori

Miami Open 2019 - Day 11

Video Exclusiv Cehia - România 2-3 Fed Cup | Ce a simțit Simona Halep înaintea setului decisiv cu Pliskova

simona-halep

Video Cehia - România 1-2 Fed Cup | ”Halep a câștigat lupta titanică cu Pliskova”. Reacția Fed Cup după victoria Simonei

Karolina Pliskova - Simona Halep 4-6, 7-5, 4-6. Victorie pentru România, după un maraton de două ore și 37 de minute

simona halep

Cehia - România Fed Cup | ”I-am zis că îi dau o bere!”. Pliskova și-a adus aminte de un moment amuzant cu Halep

karolina-pliskova-simona-halep

"Nu-mi pasă! Nu mă interesează". Reacţia neaşteptată a Karolinei Pliskova când a fost întrebată de victoria Simonei Halep de la RG

Halep Pliskova

Video Exclusiv "Nu am fost capabilă azi"! Ce a simţit Simona Halep după on court coachingul cu Darren Cahill

Simona Halep

"Mă simt uimitor. Nu credeam că o s-o bat". Prima reacţie a Karolinei Pliskova, după victoria cu Halep

Karolina Pliskova

Video Intervențiile lui Cahill n-au mai avut efectul de altă dată. Cum a reacționat Halep la a doua ședință pe teren

cahill halep

Video Simona Halep nu-şi apără trofeul la Madrid. Românca, eliminată de Karolina Pliskova în sferturi

collage Halep Pliskova

Video Halep a pierdut primul set cu Pliskova, dar a câștigat cel mai frumos punct. Schimbul dominat autoritar

Statistica uimitoare de la Madrid! Cât de bine a jucat Halep până în sfertul cu Pliskova

halep3

Halep şi restul lumii! Cum arată cotele pentru Roland Garros, după evoluţia stelară a Simonei la Madrid

Se ştiu sferturile de finală de la Madrid! Muguruza, OUT! Sharapova şi Kvitova merg mai departe

Garbine Muguruza

Video "Nu credeam că numărul unu mondial poate face asta". Greşeala comisă de Simona Halep în meciul cu Kr. Pliskova

"Sper să o bată cineva"! Karolina Pliskova are ocazia să o învingă pe Halep. Duel în sferturile de la Madrid

pliskova halep

Video Regina Madridului! Simona Halep, a 15-a victorie consecutivă la turneul organizat de Ion Ţiriac

Video HALEP-Kr. PLISKOVA / Punctul care a descătuşat-o pe Simona. Şi-a spulberat adversara în primul set

simona descatusata

Video Simona Halep s-a calificat în sferturi la Madrid după o nouă victorie în două seturi

Mutua Madrid Open

"Sper că va exista cineva care să o bată"! O rivală din Top 10 s-a săturat de supremaţia lui Halep de la Madrid

Simona Halep Madrid

Video Exclusiv "Îmi pariez casa pe victoria ei"! Pliskova a uitat de eşecul cu Halep, de la Roland Garros

Anunț important făcut de Simona Halep, după primul meci de la Indian Wells 2018

Video Simona Halep a început cu dreptul la Indian Wells. Victorie solidă cu Kristyna Pliskova

Prima reacţie a Simonei Halep, după calificarea în turul 3 la Indian Wells

Emoţii cu Simona Halep, înaintea debutului la Indian Wells

simo

”De aceea am ajuns numărul 1!” Simona vorbește despre vizitele la psiholog

Simona Halep psiholog

Simona Halep și-a aflat prima adversară la Indian Wells! Liderul WTA a câștigat singurul duel direct de până acum

Simona Halep - kristyna pliskova indian wells 2018

"Magnific e puţin spus!". Marea Martina Navratilova, impresionată de jocul Simonei Halep

navratilova halep

Pliskova îi pune la zid pe organizatori, după înfrângerea cu Halep: "M-am culcat la 7 dimineaţa"

Simona nu are secrete pentru antrenorul lui Kerber: "O știu foarte bine! Va fi ca un joc de șah"

Francezii de la L'Equipe dau verdictul înaintea semifinalei Halep - Kerber: "Mașina nu a putut fi oprită!"

Halep in L'Equipe

Exclusiv Simona Halep bucură toți românii: "Nu ne mulțumim cu atât, vreau să câștige turneul!"

iordanescu halep

Foto Poză de pus în ramă! Simona s-a fotografiat cu tatăl idolului ei

simona

A fost stabilită ora partidei Halep - Kerber. Semifinala e programată joi

"Atunci i-a căzut fața Pliskovei și nu și-a mai revenit". CTP și momentul psihologic tranșat de "Mobra" Halep

karolina pliskova halep australian open

"Halep trece fluierând de Pliskova". Reacția presei după sferturile de la Melbourne

2018 Australian Open - Day 10

N-are decât 1,68 înălțime, dar i-a impresionat pe toți: ”Marele Zid Simona Halep”

set12

Reacţia Simonei i-a făcut pe spectatori să râdă. "E un secret. Nu pot să vă spun pentru că vor şti"

Video Halep-Pliskova 6-3, 6-2. Simona, la cea mai bună performanță a carierei la Australian Open

collage

Simona, l-ai surprins până şi pe Darren Cahill! Reacţia australianului spune totul

cahill mama simonei

"O să plângem după Halep! Acum o atacăm că se dă accidentată". Contestatarii Simonei, puşi la zid

halep1

Halep s-ar putea retrage de la următorul turneu. Anunţul făcut

accidentare simona

Finală Halep - Wozniacki la Australian Open. Carla Suarez Navarro şi-a ales favoritele

Halep Wozniacki

Marele Mats Wilander merge pe mâna Simonei: "Poate câștiga turneul". Sfaturile lui Cahill au făcut diferența