932 rezultate pentru eticheta

irina begu

Video Simona Halep, păzită ca un șef de stat la BRD Bucharest Open

halep bodyguarzi

Video BRD Bucharest Open | Bara, Buzărnescu şi Cîrstea, în turul 2. Begu și Bogdan, eliminate

Simona Halep

S-a stabilit programul turului 1 la BRD Bucharest Open. Opt românce pe tablou la turneul transmis de Digi Sport

buzarnescu begu

Begu şi Buzărnescu, învinse în sferturile de finală de la Wimbledon

Wimbledon 2018 | Irina Begu şi Mihaela Buzărnescu, în sferturile probei de dublu

begu buzarnescu

Wimbledon 2018 | Buzărnescu, Begu, Niculescu şi Olaru vor evolua azi la dublu şi dublu mixt

colaj tenis dublu

Video Irina Begu și Mihaela Buzărnescu au pierdut finala probei de dublu de la Eastbourne

begu buzarnescu finala

Video Camila Giorgi - Irina Begu, 6-2, 6-2, în primul tur la Eastbourne. Sorana Cîrstea, eliminată dramatic

Begu Giorgi final Eastbourne

Halep, avantaj consistent în fruntea clasamentului WTA. Avem 6 jucătoare în Top 60

Halep WTA

BRD Bucharest Open 2018: Cinci românce vor fi sigur pe tabloul principal

tenis fete BRD Bucharest 2018

Begu, de nerecunoscut. Ce a făcut în ultimul game al meciului cu Garcia

Irina Begu

Irina Begu s-a calificat în turul secund la Roland Garros, după un meci maraton de peste 3 ore!

Irina Begu

Irina Begu a abandonat în primul tur la Nurnberg

begu

Video Exclusiv "Am armele mele"! Ce spune Irina Begu despre întâlnirea cu Angelique Kerber, de la Roma

Irina Begu

Video Exclusiv Irina Begu ştie unde a pierdut meciul cu Sharapova: "Încerc să mă liniştesc"

Begu

Video "Nu merge aşa!" Arbitrul a coborât din scaun şi a fost arogant cu Irina, în meciul cu Sharapova

kader

Video Begu - Sharapova 5-7, 1-6. Rusoaica a fost de neoprit în setul secund. A câştigat 19 puncte la rând

Maria Sharapova

Sharapova prefaţează duelul cu Begu: "Condiţiile de aici o avantajează. La asta trebuie să fiu atentă"

Mutua Madrid Open - Day Two

Video Begu - Ostapenko 6-3, 6-3. Victorie spectaculoasă contra campioanei de la Roland Garros, în turul 1 la Madrid

victorie begu madrid

Buzărnescu a avut ghinion de ziua ei. Meci cu Sharapova în primul tur la Madrid! Begu - Ostapenko, celălalt "șoc"

Buzarnescu primul tur madrid

Video Parmentier e campioană la Istanbul. E primul ei titlu WTA după 10 ani

captura parmentier

Video Begu - Parmentier 3-6, 4-6. Irina a fost eliminată în semifinale la Istanbul

begu semifinala istanbul

Video A cedat nervos pe teren! Irina Begu și-a exasperat adversara cu jocul ei

Begu Vekic

Video Begu - Vekic 3-6, 7-6, 6-1! Revenire fantastică pentru Irina. Românca, în semifinale la Istanbul

TENNIS-AUS-OPEN

Video Irina Begu s-a calificat în sferturi la Istanbul după o nouă victorie în două seturi

Begu

Video Victorie categorică pentru Begu şi eşec drastic pentru Cîrstea în primul tur la Istanbul

collage begu cirstea

Video "Românca" Bacsinszky, în lacrimi după înfrângerea în fața Irinei Begu: "Îmi e dor de bunicii mei"

lacrimi baczinski

Halep şi Begu au vorbit despre tensiunile din echipa României, după victoriile de sâmbătă

TENIS: CEREMONIA DE DESCHIDERE, FED CUP ROMANIA - ELVETIA (21.04

Exclusiv Irina Begu, după victoria în fața Timeei Bacsinszky: "Sper ca Simona să ne scape mâine de orice emoții"

TENIS: IRINA CAMELIA BEGU VS TIMEA BACSINSZKY, FED CUP ROMANIA -

Exclusiv Begu: ”Zgura este suprafața mea. Eram pregătită să stau și pe bancă”. Irina va juca în locul Soranei

Irina Begu

Simona Halep, cea mai valoroasă jucătoare pe zgură din lume. Irina Begu e şi ea în top 10

halep

Video "Premieră mondială" la Cluj. Apelul Simonei Halep pentru fani la România - Elveția, din Fed Cup

romania fed cup echipa

Performanţă istorică pentru tenisul românesc: 6 jucătoare în Top 70. Doar două superputeri sunt în aceeaşi situaţie

top 70

Video Ana Bogdan, în sferturi la Monterrey! Înfrângere usturătoare pentru Begu, la Charleston

begu bogdan

Video Irina Begu s-a calificat în turul doi la Charleston. Programul transmisiilor din tenis

begu

Video A ridicat publicul în picioare! Begu a câştigat de una singură punctul zilei în turneul de dublu de la Miami

begu halep

Video Simona şi-a pierdut din nou cumpătul: a certat-o pe Irina chiar pe teren

simo reproseaza

Video Exclusiv Halep şi Begu ar putea juca dublu şi în Fed Cup: "Între noi e o legătură foarte bună"

begu halep

Video Begu, înfrângere categorică în primul tur de la Miami! Niculescu merge mai departe

Begu

News Alert Simona Halep şi-a aflat posibila adversară din turul 2 de la Miami. Programul româncelor

Tragere la sorti Miami

Irina Begu a fost eliminată în turul doi la Indian Wells

begu

Avem 5 jucătoare pe tabloul principal de la Indian Wells! Niculescu a spulberat-o pe Vinci

Monica Niculescu

Irina Begu, eliminată în optimi la Acapulco de o jucătoare aflată 46 de locuri mai jos

Begu

Calificare cu emoții pentru Begu, la Acapulco! A comis 9 duble greșeli, dar a revenit în forță

irina begu

Succesul contra Canadei a adus România între cele mai bune 10 echipe de Fed Cup din lume

bucurie romania fed cup

Video România - Canada 3-1. Victorie fără emoții în duelul de la Cluj-Napoca, din Fed Cup

TENIS: IRINA BEGU – KATHERINE SEBOV, FED CUP ROMANIA - CANADA

Video&Foto Begu vrea să joace hora bucuriei după fiecare victorie în Fed Cup. "La anul să fim în Grupa Mondială 1"

8

Simona Halep va juca direct în turul 2 la Doha. Românca a evitat jumătatea de tablou dificilă