111 rezultate pentru eticheta

meciuri europa league

OFICIAL | Luxemburghezul care a înscris 3 goluri în poarta CFR-ului s-a transferat în Premier League

FOTBAL: CFR 1907 CLUJ - F91 DUDELANGE, PLAY-OFF LIGA EUROPA (30.

Video&Foto Meciurile din Champions League, adevărate focare de infecție: fanii au răspândit COVID-19 în Europa fără să-și dea seama

Liverpool FC v Atletico Madrid - UEFA Champions League Round of 16: Second Leg

UEFA a luat o nouă decizie în privința meciurilor din Champions League și Europa League

Paris Saint-Germain v Borussia Dortmund - UEFA Champions League Round of 16: Second Leg

Breaking News UEFA va decide pe 17 martie soarta meciurilor din Champions League și Europa League

uefa sigla

Exclusiv Cum e privită la FRF forma lui Ianis Hagi. Ce notă ar primi pentru startul de la Rangers

Ianis Hagi, Steven Gerrard

Sondaj zdrobitor pentru CFR Cluj în Marca. Ce scrie presa din Spania: "Sevilla chiar a avut noroc!"

Europa League

CFR Cluj - Sevilla, în 16-imile Europa League. Programul complet

uel

Video Europa League, etapa a 6-a | Moți, Keșeru și Grigore, calificați. Gladbach, eliminată în minutul 90! Toate rezultatele

europa league

Video Suporterii lui Celtic s-au simţit excelent în centrul Clujului. Au băut bere şi au cântat

celtic steag

Exclusiv Dan Petrescu s-a supărat inclusiv pe Ciprian Deac. Mesajul dur al antrenorului vizează toată echipa

bucurie cfr

Dan Petrescu și-a “mitraliat” jucătorii. Ce a făcut antrenorul lui Rennes, după meci: “Nu știu dacă am mai văzut așa ceva”

Julien Stephan

Veste excelentă pentru CFR Cluj! Rennes e pe punctul de a folosi un portar de numai 16 ani

pepe bonet

Comunicat: Celtic Glasgow - CFR Cluj, în direct, la Digi Sport 1

YWI2NTBmZTFkZjUwYzljMjYwODZjY2M4OWUwMWM2.thumb

Video Europa League, etapa 1 | Dudelange și Wolfsberger, surprizele serii în Europa League! Rezultate complete și clasamente

europa-league

Play-off-ul Europa League | Meciurile, rezultatele şi echipele calificate în grupe

playoff europa league

Omul trimis de Viitorul la Anwerp a fost pus pe "hold". Decizia federaţiei belgiene a bulversat lucrurile

FOTBAL:FC VIITORUL CONSTANTA-KAA GENT, EUROPA LEAGUE (4.08.2016)

Bilete de 1 euro la meciul Milsami-FCSB. Restricţie impusă de moldoveni la cumpărare

fcsb-milsami

Dat afară şi dacă va câştiga Europa League. Presa din Italia anunţă finalul aventurii lui Maurizio Sarri la Chelsea

Chelsea v Eintracht Frankfurt - UEFA Europa League Semi Final : Second Leg

Cum a explicat UEFA numărul ridicol de mic al biletelor primite de Chelsea și Arsenal, la finala Europa League

baku europa league

Video Chelsea - Frankfurt 1-1, 4-3 d.l.d. Londonezii, pentru a doua oară în finala Europa League

"Singura surpriză pozitivă într-o seară de uitat". Chiricheş i-a impresionat pe jurnaliştii de la Gazzetta dello Sport

chiriches arsenal

Video Napoli - Arsenal 0-1. "Tunarii" merg în semifinalele Europa League fără a primi gol în dubla cu italienii

napoli arsenal

Video Apel la istorie şi la Maradona. Cum au fost motivaţi jucătorii lui Napoli, înaintea returului cu Arsenal

maradona napoli

Vlad Chiricheş, mutarea-surpriză pregătită de Ancelotti pentru returul cu Arsenal. Ce scrie presa din Italia

chiriches

Video Slava Praga - Chelsea 0-1. Londonezii s-au impus printr-un gol marcat pe final

slavia praga chelsea

Video Aaron Ramsey se familiarizează cu adversarii din Serie A. Gol împotriva lui Napoli, după o fază superbă

aaron ramsey arsenal napoli

Video Arsenal - Rennes 3-0. Aubameyang, one-man show! ”Dublă”, assist și ratare monumentală

aubameyang bucurie

Video Arsenal -Rennes | Aubameyang i-a lăsat urme de crampoane pe piele! Decizie de neînțeles a arbitrului

da silva accidentare1

Ovidiu Haţegan a fost din nou delegat în Europa League. Brigadă românescă la Milano

ovidiu hategan arbitru

Video Europa League, "16-imi" | BATE - Arsenal 1-0, surpriza serii. Celtic - Valencia 0-2, cu Hațegan la centru. Toate golurile

europa leagu2

Video Olympiakos - Milan 3-1. ”Diavolii” părăsesc Europa. Au pierdut lupta la golaveraj! Surpriza serii în Europa League

olympiakos-milan

Video UEFA Europa League | Milan, eliminată. Lucescu și Marin, OUT. 4 români, calificați. Urnele pentru tragerea la sorți a 16-imilor

europa league propune partide extrem de interesante

Video Ratarea sezonului în Europa League! Doi coechipieri s-au dat cap în cap, iar mingea a lovit bara de două ori

Standard Liege - FC Sevilla UEFA Europa League

Video Europa League | I-a pasat lui Pele, dar Pele nu era! :)) Luiz Gustavo ”l-a eclipsat” pe Bănel Nicoliță

luiz gustavo

Video Standard Liege - Sevilla 1-0. Djenepo a marcat golul victoriei, dar a și ratat monumental pe final

Standard Liege - FC Sevilla 1-0 UEFA Europa League

Europa League | Michel Preud'homme n-a mai așteptat pauza! A mizat totul pe Răzvan Marin

razvan marin

Video Europa League | Ce lovitură pentru Răzvan Lucescu! PAOK a rămas în 10, încă din minutul 7, contra lui Chelsea!

Razvan Lucescu eliminare PAOK in meciul cu Chelsea din UEFA Europa League

Video UEL, etapa 1 | Keșeru, gol și superpasă. PAOK-ul lui Lucescu, învins. Răzvan Marin, umilit. Golurile sunt AICI

LIVE VIDEO Europa League

Se știu echipele calificate în 16-imile UEFA Europa League. Rezultate și clasamente

Rezultatele și clasamentele după prima etapă din grupele UEL. Milan a făcut instrucție la Viena. Beer Sheva - Lugano 2-1

UEFA-Europa-League-Logo

Toate rezultatele din play-off-ul Europa League. Echipa lui Răzvan Lucescu a fost eliminată, Moți și Keșeru merg în grupe

Europa League logo

Şahtior Doneţk - Sevilla şi Villarreal - Liverpool, în semifinalele Europa League

semi finals

Video Spectacol total în sferturile EL. Klopp pleacă neînvins de la Dortmund, Lucescu bate în deplasare

dortmund liver

Dortmund - Liverpool, Braga - Şahtior. Tabloul "sferturilor" din Europa League

uel

Video Se ştiu toate sfertfinalistele Europa League. Lazio - Sparta Praga, singura mare surpriză a serii

Etapa a 5-a a grupelor Europa League. 15 echipe sunt deja calificate. Rezultate, clasamente și marcatori

europa league-1

VIDEO Beșiktaș - Liverpool 1-0 (5-4 d.l.d.). Turcii au întors soarta calificării și au scris istorie la penalty-uri

calificare besiktas

Torino - Bilbao, Sevilla - M'gladbach şi Liverpool - Beşiktaş, în "16-imile" Europa League. Programul complet

europa league draw

VIDEO Etapa a 5-a din grupele UEL. Rezumate, rezultate, clasamente și marcatori

uefa34

VIDEO Cel mai spectaculos meci al serii în Europa League. 5 goluri în 10 minute

bucurie Zurich

VIDEO UEFA Europa League: rezumatele și marcatorii. FC Salzburg - Dinamo Zagreb 4-2, Partizan - Beşiktaş 0-4