14 rezultate pentru eticheta

meciuri superliga

Rapid fără Săpunaru!? Pierdere mare pentru Bergodi

sapunaru

Video UTA Arad - FCU Craiova 3-2. Formația lui Mircea Rednic a urcat pe loc de play-off

uta-fcu

Video FCU Craiova - Poli Iași 1-1. Egal între vecinele de clasament! Fiecare echipă a avut câte un gol anulat la VAR

FOTBAL: FCU 1948 CRAIOVA - POLI IASI, SUPERLIGA SUPERBET (27.02.2024)

Video Voluntari - Farul 4-2. Ilfovenii au făcut spectacol! Trupa lui Hagi, de nerecunoscut

FOTBAL:FC VOLUNTARI-FARUL CONSTANTA, SUPERLIGA SUPERBET (25.11.2023)

Video Poli Iași - Sepsi 1-0. Covăsnenii, șase înfrângeri la rând în SuperLigă

FOTBAL: POLI IAȘI - FC SEPSI OSK SFÂNTU GHEORGHE, SUPERLIGA SUPERBET (19.10.2023)

Video U Cluj – Sepsi 1-0. În cel mai bun sezon al carierei, Nistor le aduce victoria ”Șepcilor Roșii”

FOTBAL: FC UNIVERSITATEA CLUJ - SEPSI OSK SFÂNTU GHEORGHE, SUPERLIGA SUPERBET (9.10.2023)

Video Hermannstadt - U Cluj 2-2. Remiză pentru Sabău la revenirea pe banca ”Șepcilor Roșii”! Sibienii au egalat în prelungiri

FOTBAL:FC HERMANNSTADT-FC UNIVERSITATEA CLUJ, SUPERLIGA SUPERBET (28.08.2023)

Video Dinamo – Petrolul 1-1. Derby-ul de pe "Arcul de Triumf", decis de două erori uriașe

FOTBAL:DINAMO BUCURESTI-PETROLUL PLOIESTI, SUPERLIGA SUPERBET (26.08.2023)

Video Voluntari - Rapid 2-1. Prima înfrângere a giuleștenilor din acest sezon! Ilfovenii au marcat în minutul 1

FOTBAL:FC VOLUNTARI-RAPID BUCURESTI, SUPERLIGA SUPERBET (7.08.2023)

Video Sepsi - Oțelul 1-1. Covăsnenii egalează pe final și rămân neînvinși în noul sezon

sepsi-otelul gol

Video Hermannstadt - U Craiova 1948 0-0. Oltenii ratează șansa de a urca pe primul loc al play-out-ului

herman craiova

Video Farul - CFR Cluj 1-0. Campioana a primit penalty în minutul 89, dar decizia a fost anulată cu VAR-ul

FOTBAL:FARUL CONSTANTA-CFR CLUJ, PLAY OFF SUPERLIGA SUPERBET (22.04.2023)

Programul etapei a treia din Superliga. Universitatea Craiova - Rapid e capul de afiș

program televizari liga 1

Sezonul 2022/2023 din Superliga, LIVE la Digi Sport. Câte echipe va avea România în cupele europene