Exclusiv ”Nu vorbesc la supărare, dar așa simt!”. Gigi Becali a recunoscut: ce i-a spus lui Mihai Teja

Exclusiv Gigi Becali nu-l mai menajează pe Mihai Teja: ”N-au curaj sau nu sunt bine antrenați!”

gigi becali și mihai teja 6

Video ”Băieții sunt supărați! Nu e nimic terminat”. Mihai Teja spune că FCSB mai are șanse la titlu

FOTBAL:CFR CLUJ-FCSB, PLAY OFF, LIGA 1 BETANO (14.04.2019)

Video CFR Cluj - FCSB 0-0 | "Egalul ne păstrează șansele la titlu!" Teixeira nu renunță la luptă, după remiza din Gruia

Video CFR Cluj - FCSB 0-0. Niciun șut pe poartă, două bare în contul ardelenilor, o mare ocazie pentru Man

Video CFR Cluj - FCSB | Decizia lui Mihai Teja din ziua marelui meci. Ce au făcut roș-albaștrii

antrenament teja

Video CFR Cluj - FCSB | Roș-albaștrii au efectuat un antrenament la Cluj

Teja

Exclusiv CFR - FCSB | Marea surpriză pregătită de Mihai Teja pentru meciul de la Cluj

captura Teja

Exclusiv Mihai Stoica a dezvăluit episodul care spune totul despre cât de important e Pintilii în lotul roş-albaştrilor

Mihai Pintilii Harlem Gnohere

CFR Cluj - FCSB | Helmut Duckadam a spus că jocul roș-albaștrilor nu oferă speranțe, Teja a reacționat!

mihai teja helmut duckadam

Exclusiv CFR Cluj și FCSB au remizat de 6 ori, în ultimele 7 partide, dar fanii mizează pe victoria roș-albaștrilor

Florin Tănase Emmanuel Culio

CFR - FCSB | Mihai Teja, impresionat de un jucător pe care l-a ținut rezervă la ultimele două meciuri. Va fi titular la Cluj

Mihai Teja

CFR - FCSB | Decizia luată de Mihai Teja în privința lui Olimpiu Moruțan

Morutan

CFR - FCSB | Mihai Teja îl laudă pe Dan Petrescu și încearcă să ia din presiunea care apasă pe jucătorii săi

Teja

CFR Cluj - FCSB | Mihai Teja şi-ar dori revenirea lui Constantin Budescu la FCSB: "E binevenit"

Budescu

"E frustrat, normal!" Mihai Teja a dezvăluit ce se întâmplă cu Adrian Stoian

stoian

"Săgeţi" spre Teja: "Cu un antrenor ca el, FCSB s-ar distra în campionat! Ai mega-echipă!"

mihai-teja

Strategia lui Mihai Teja pentru derby-ul CFR Cluj - FCSB! Se schimbă iar formula de start

teja deschidere

Mihai Pintilii e gata să facă orice ca să joace cu CFR Cluj. Ce decizie a luat, după o discuție cu Teja

mihai-teja-2

Video FCSB - Sepsi 2-0 | Mihai Teja a explicat de ce l-a schimbat pe Moruțan după 27 de minute. Ce a spus de Pintilii

teja

Video FCSB - Sepsi 2-0 | "Era în plus pe teren!" Gigi Becali, nemulțumit după a treia victorie din play-off. Jucătorii criticați

gigi-becali

Video FCSB - Sepsi | Moruțan a rezistat doar 27 de minute pe teren. De ce l-a schimbat Teja la pauză

Olimpiu Moruțan

Video FCSB - Sepsi | Primele informații despre starea de sănătate a lui Mihai Pintilii. Reacția lui MM Stoica

colaj pintilii accidentare

FCSB - Sepsi | Gigi Becali a anunțat că va pleca în vară, Teja l-a inclus în lot. Surpriza antrenorului roș-albaștrilor

becali teja

Exclusiv Gigi Becali îi promite lui Harlem Gnohere postul de titular la FCSB: "Nu putem să-l mai nedreptăţim"

Harlem Gnohere

Totul pe cartea atacului! Cum vrea Mihai Teja să profite de pasul greșit al celor de la CFR

Hora și Gnohere

Mihai Teja a comentat posibilul transfer al lui Florin Tănase în Serie A. ”Cred că ar putea pleca”. Prețul corect

teja

FCSB - Sepsi | Mihai Teja păstrează suspansul în privința lui Adrian Stoian și Florentin Matei

gigi-becali-mihai-teja

Prima reacţie a lui Mihai Teja, după anunţul că FCSB nu va mai juca pe Arena Naţională

teja

Mihai Teja: ”Nu pot spune ’luați-mă pe mine și veți juca precum Barcelona’!”. Ce spune de relația cu Gigi Becali

Mihai Teja FCSB

FCSB - Sepsi | Mihai Teja are un mesaj clar pentru jucătorii săi, înaintea meciului de luni

Decizia luată de Teja, după experimentul nereușit cu Teixeira. Cine va reintra în primul ”11” la FCSB

Mihai Teja

Mihai Teja a rezolvat o mare problemă! Cifre impresionante pentru cuplul Planic - Cristea

FCSB

Video ”Eu pot să și greșesc!”. Teja a vorbit despre decizia de a-l titulariza pe Hora. Ce l-a deranjat cel mai mult în derby

mihai-teja

Video FCSB - Craiova 3-2. Rezerva Gnohere a adus victoria roș-albaștrilor, după un meci nebun, cu greșeli mari de arbitraj

FOTBAL:FCSB-UNIVERSITATEA CRAIOVA, PLAY OFF LIGA 1 BETANO (31.03.2019)

Video FCSB - Craiova | Inspirația lui Mihai Teja. L-a titularizat pe Hora, iar atacantul a deschis scorul după numai 8 minute

ioan hora

Exclusiv FCSB - Craiova | Bălaşa a anunţat cât va lipsi de pe teren după accidentare

Mihai Bălaşa

Teja ”confirmă” primii trei jucători care vor pleca de la FCSB! N-au prins lotul nici pentru meciul cu Craiova!

mihai teja staff fcsb

FCSB - Craiova | Mihai Teja, despre memoriul depus de olteni: "Sunt lucruri care ţin mai mult de cancan"

FOTBAL:FCSB-AFC HERMANNSTADT, LIGA 1 BETANO (11.02.2019)

FCSB - Craiova | Mihai Teja, fără emoții înaintea derby-ului de pe Arena Națională: "Sunt sigur că vom câștiga"

ioan hora

Teja nu scapă de "blestemul accidentărilor". Un alt titular s-a rupt

balasa

Exclusiv Mihai Teja, sfătuit de Anghel Iordănescu cum să-l ”dribleze” pe Gigi Becali!

becali teja

Exclusiv Nicolae Dică nu s-ar mai întoarce prea curând la FCSB. Ce crede despre relaţia Gigi Becali - Mihai Teja

Nicolae Dică

Mihai Pintilii, apt pentru meciul cu Craiova! Cea mai bună veste pentru Mihai Teja

FOTBAL:FCSB-CSM POLITEHNICA IASI, LIGA 1 BETANO (5.08.2018)

Nu mai e minciună! Gigi Becali a confirmat că l-a luat pe Claudiu Belu. ”E talentat, dar trebuie să lase cluburile!”

becali belu transfer

Exclusiv "Vă dau cuvântul meu. Nu am nicio explicație!" Reacția lui Gigi Becali, după cea mai surprinzătoare decizie a lui Teja

Gigi Becali Mihai Teja

Video "De asta am decis să joace Gnohere!" Mihai Teja a explicat de ce l-a titularizat pe francez

teja

Video Astra - FCSB 0-2! Roș-albaștrii ”au rezolvat” meciul în 3 minute! Giurgiuvenii au terminat meciul în 10!

FOTBAL:ASTRA GIURGIU-FCSB, PLY OFF LIGA 1 BETANO (17.03.2019)

Video Gnohere a înscris primul gol după o "secetă" de 3 luni. Cum a marcat cu Astra

harlem-gnohere

Exclusiv Teja l-a ascultat pe Becali: l-a titularizat pe Gnohere! Cum a reacționat Helmuth Duckadam

Becali a anunțat că 6 jucători vor pleca. 5 dintre ei nu sunt titulari cu Astra. Florentin Matei, OUT din lot