Niculescu, al optulea trofeu din carieră la dublu, primul din 2017

monica niculescu trofeu biel

Monica Niculescu s-a calificat în finala de dublu a turneului de la Biel

niculescu-3

Video Monica Niculescu a fost eliminată în primul tur al turneului WTA de la Miami

final niculescu

Video Bravo, Irina! Begu a învins şi va întâlni favorita 3 a turneului. Monica a pierdut la Indian Wells. Şi Copil e OUT

irina begu

Video Monica Niculescu, în turul 2 la Indian Wells, după victoria în fața Soranei Cîrstea: 4-6, 6-3, 6-1

bucurie niculescu

Halep se menține pe locul 4 în clasamentul WTA deși nu a jucat de aproape o lună. Begu a părăsit Top 30

simona halep-8

Halep rămâne a patra în lume. Încă două românce în top 40 WTA

halep

Flipkens, după victoria cu Niculescu: "Am ales loviturile potrivite la momentul potrivit"

flipkens

Monica Niculescu: "M-am simţit excelent pe teren, doar că mi s-a părut ea în formă. Flipkens a fost un geniu"

monica

Video Lovitura anului? Schimb de mingi incredibil între Niculescu şi Flipkens, în Fed Cup

flipkens

Video Ziua decisivă la meciul de Fed Cup România - Belgia. Cele 3 partide sunt ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

sorana trista

Năstase, despre "rocada" Begu-Niculescu: "Ce să fac, să mă dau de gol? Voi vorbi în privat"

nastase niculescu begu

Monica Niculescu deschide duelul de Fed Cup cu Belgia, în direct la Digi Sport. Programul meciurilor

Exclusiv Emoții înaintea meciului cu Belgia! Cîrstea și Țig acuză probleme medicale

rom fed cup

Năstase: "La dublu o să joace Monica şi Irina. Sunt OK amândouă"

irinuca

Prezenţă-surpriză la Sala Polivalentă. Simona Halep şi-a urmărit colegele

simona halep-1

Simona Halep rămâne a patra în lume. Încă două românce în top 40 WTA

simona halep-3

Video Irina Begu şi Monica Niculescu, eliminate în sferturile probei de dublu de la St. Petersburg

Begu dublu capt

Irina Begu și Monica Niculescu, în sferturi, la dublu, la St. Petersburg. Meciul e azi, LIVE la Digi Sport 2

begu niculescu

Video Niculescu, eliminată de Konjuh la Sankt Petersburg. Monica a ratat şansa unui duel cu Halep

konjuh monica

S-a tras la sorţi tabloul de la St. Petersburg. Posibil duel românesc în turul 2

Halep Niculescu

Ruşii confirmă prezenţa Simonei Halep la Sankt Petersburg. Încă două românce pe tablou

simona halep-4

Monica Niculescu şi Ana Bogdan, eliminate de la Australian Open. Doar două românce în turul 2

monica niculescu infrangere

Niculescu şi Ana Bogdan debutează luni spre marţi. Programul româncelor

monica niculescu hobart 1

Video Explicaţia Monicăi Niculescu, după finala pierdută la Hobart: "Am încercat prea mult"

niculescu hobart-1

Simona Halep deschide balul la AO. Va juca primul meci al zilei pe Rod Laver Arena

halep ao

Video Monica Niculescu a pierdut finala de la Hobart în fața Elisei Mertens

niculescu mertens

Performanța remarcabilă pe care Monica Niculescu o poate atinge dacă va câștiga titlul la Hobart

monica niculescu hobart

Niculescu va juca, sâmbătă, ÎN DIRECT la Digi Sport 2, finala de la Hobart

niculescu hobart

Video Prima reacție a Monicăi Niculescu după calificarea în semifinale. Ce a spus despre problemele medicale

niculescu victorie

Olaru, în formă în 2017. Românca e în sferturi şi la Hobart

Olaru tenis

Video Niculescu merge ceas la Hobart. După ce a trimis-o acasă pe Jankovic, acum a câştigat şi cu Flipkens

flipkens niculescu

Monica Niculescu, primul eșec din 2017! Eliminată la simplu, la Shenzhen Open

Video Halep și Niculescu, eliminate la dublu în primul tur de la Shenzhen. Olaru merge mai departe

niculescu halep

Video Sorana Cîrstea și Monica Niculescu, în turul 2 la Shenzhen

captura sorana

Halep începe anul împotriva unui fost lider mondial! Cîrstea o poate întâlni pe Radwanska în turul 2

simona halep-5

halep bun

Pereche românească la Shenzen. Halep joacă la dublu alături de Niculescu

halep niculescu

Irina Begu se alătură Monicăi Niculescu la CSM Bucureşti. "N-am stat prea mult pe gânduri"

irina

Video Halep şi Niculescu, pe lista nominalizărilor WTA pentru cel mai frumos punct al anului

collage halep niculescu

Niculescu, în formă maximă! Românca s-a calificat în sferturi, la Poitiers

mn

Al treilea titlu al carierei pentru Niculescu. Set câştigat la 0 în finala cu Petra Kvitova

niculescu

Monica Niculescu, de neoprit în Luxemburg. Va juca finala de simplu, dar și pe cea de dublu

monica niculescu-2

Monica Niculescu s-a calificat în semifinale, dar Wozniacki a rămas cu victorii pe linie în meciurile directe

monica niculescu calificare

Ce revenire! Monica Niculescu s-a calificat în sferturi la Luxemburg, după ce a fost condusă cu 3-6, 2-5

niculescu

Monica Niculescu, eliminată de la Linz. Eşec categoric în faţa Garbinei Muguruza