692 rezultate pentru eticheta

monica niculescu

Video Venită din calificări, Monica Niculescu e în turul trei la Miami! Urmează campioana de la US Open

NjJmNWE1NTBkZjJhZTRkMjBkNmFiZDI3NTY2Njg5N2I=.thumb

Video Begu, înfrângere categorică în primul tur de la Miami! Niculescu merge mai departe

Begu

Monica Niculescu, la doar o victorie de tabloul principal de la Miami Open. Cu cine se va duela

News Alert Simona Halep şi-a aflat posibila adversară din turul 2 de la Miami. Programul româncelor

Tragere la sorti Miami

Monica Niculescu s-a calificat în sferturile probei de dublu de la Indian Wells

Monica Niculescu

Copil, eliminat la Indian Wells după ce a salvat 7 mingi de meci. Buzărnescu a pierdut și ea

copil

Avem 5 jucătoare pe tabloul principal de la Indian Wells! Niculescu a spulberat-o pe Vinci

Victorie pentru Monica Niculescu și adversară importantă pentru un loc pe tabloul principal la Indian Wells

Monica Niculescu Indian Wells

Monica Niculescu, prima româncă pe teren la Indian Wells. Adversară ușoară în calificări

Monica Niculescu, dezamăgită de Wozniacki: "E păcat că foloseşte astfel de trucuri"

monica si caro

"Acest fenomen trebuie oprit!". Un jurnalist de la New York Times, despre comportamentul Monicăi Niculescu

wozniacki

"A devenit frustrată!" Ce a scris site-ul WTA, după meciul tensionat dintre Monica şi Wozniacki

wta

Video Exclusiv Monica a făcut-o praf pe Wozniacki, după jignirile danezei. "Îşi dă prea multă importanţă"

caro moni

Video Wozniacki, scoasă din sărite de Niculescu! Sunete caraghioase scoase de daneză și jigniri la adresa Monicăi

captura wozniacki 2

Exclusiv ”Cred că are 1.000-0 la directe”! Niculescu se amuză, înainte de meciul cu Wozniacki

S-au anunțat orele meciurilor "de foc" pe care le joacă Halep, Cîrstea, Niculescu și Buzărnescu la Doha

halep cirstea niculescu buzarnescu doha

Video Victoria carierei pentru Buzărnescu! A spulberat-o pe favorita 6, Jelena Ostapenko, la Doha

victori doha Mihaela Buzarnescu

Video Declaraţia superbă a Simonei Halep, după victoria istorică a Monicăi Niculescu în faţa Mariei Sharapova

simoni 8

Video Interviu EXCLUSIV cu Niculescu, după victoria carierei cu Sharapova: "O să-mi amintesc mereu această zi"

exclusiv niculescu

Sharapova nu a găsit explicaţia pentru înfrângerea cu Niculescu: "Trebuie să mă uit pe casetă"

sharapova niculescu reactii

Video Punctul care a arătat că Niculescu nu poate pierde contra Sharapovei. Cum a surprins-o pe rusoaică

monica punct decisiv

Video Niculescu - Sharapova 4-6, 6-4, 6-3. Victoria carierei pentru Monica, după o prestaţie entuziasmantă

niculescu sharapova final

Foto Sabine Lisicki a intrat repede pe Twitter, după revenirea spectaculoasă în faţa Monicăi Niculescu. Mesajul postat

Lisicki

Bouchard, eliminată de la Taipei după un set pierdut la 0

Bouchard

Video Monica Niculescu, eliminată în sferturile turneului de la Taipei după aproape trei ore de joc

Video Ana Bogdan, învinsă de Eugenie Bouchard în optimile de la Taipei

ana bogdan

Video Monica Niculescu s-a jucat cu focul, dar a obţinut până la urmă victoria şi e în "sferturi"

niculescu

Video Monica Niculescu s-a calificat în optimi la Taipei. Turneul e transmis ÎN DIRECT la Digi Sport

niculescu

Patru românce joacă săptămâna viitoare, în direct la Digi Sport. Programul meciurilor din turul 1

begu niculescu cirstea

Minune pentru România! Niculescu şi Begu s-au calificat în semifinale la Australian Open

begu si niculescu

Irina şi Monica au revenit spectaculos după ce au pierdut primul set şi continuă la Melbourne

begu niculescu

Simona Halep, încă două săptămâni lider WTA. Ascensiune spectaculoasă pentru Buzărnescu

Simona Halep

Programul românilor în primul tur de la Australian Open. Când va debuta Simona Halep

romance tenis

Reacţia Monicăi Niculescu după abandonul surprinzător de la Hobart, în sferturi de finală

colaj niculescu

Nouă românce participă la Australian Open. Șase dintre ele sunt pe tabloul principal

colaj halep

Video Monica Niculescu face spectacol la Hobart. A ajuns în "sferturi" după o victorie clară

monica niculescu-1

Duelul românesc din turul 1 de la Hobart, în direct la Digi Sport. Programul transmisiilor de marţi dimineaţă

Begu Niculescu

Video Sorana Cîrstea, eliminată surprinzător de la Hobart. A fost învinsă de o jucătoare venită din calificări

sorana

Video Victorie de răsunet pentru Buzărnescu la Hobart. Niculescu a ajuns şi ea pe tabloul principal şi va juca în turul 1 cu o altă româncă

buzarnescu

Video Monica Niculescu, eliminată în primul tur de la Shenzen

Oficial: Halep începe sezonul 2018 la Shenzhen. România, cele mai multe jucătoare pe tablou

halep shenzen

Monica Niculescu a câștigat turneul de la Limoges

Monica Niculescu, a doua victorie contra unei românce la Limoges

Monica Niculescu, victorie în duelul românesc din primul tur de la Limoges

Simona Halep, a treia săptămână la rând lider WTA. Modificări importante pentru Begu şi Niculescu

Video Irina Begu merge mai departe la Moscova. Niculescu, învinsă în primul tur, în Luxemburg

begu-1

Monica Niculescu a abandonat în primul tur la Linz

niculescu

Monica a câştigat duelul românesc contra Soranei, din proba de dublu de la Beijing

monica sorana

Video Konta - Niculescu 1-6, 2-6! Ce victorie pentru Monica, în doar 65 de minute!

Halep ratează reîntâlnirea cu Ostapenko. Simona și Monica s-au retras de la dublu, la Wuhan

halep ostapenko-1

Video Înfrângere severă pentru Monica Niculescu în ziua în care a împlinit 30 de ani