29 rezultate pentru eticheta

otelul fcsb

Andrea Compagno: ”Toată lumea știe cum e patronul nostru”. Ce ar face dacă i s-ar rezilia contractul la FCSB

Video Alex Băluță a lovit din nou: gol în stilul lui Luka Modric în meciul cu Oțelul din Cupă

Gigi Becali nu a stat la discuții, după ce a văzut 45 de minute din Oțelul - FCSB: patru schimbări dintr-un foc

Video Reacția lui Gigi Becali, după ce FCSB a învins, dar nu a convins în meciul cu Oțelul! De ce i-a fost teamă

George Becali, FCSB soccer team owner, press conference, Bucharest, Romania - 24 Jul 2023

Exclusiv Penalty-ul ratat de Florinel Coman trebuia repetat! De ce nu a intervenit VAR-ul

coman

Video După ce l-a ”botezat” Florentin pe Florinel Coman, Dorinel Munteanu a confundat doi jucători de la FCSB

dorinel munteanu

Oțelul - FCSB, meciul cu cea mai mare asistență din acest sezon al SuperLigii

otelul fcsb

Exclusiv ”Pariul” neașteptat al lui Gabi Balint, după Oțelul - FCSB: ”Știe fotbal! Trebuie să-l urmărim”

bodisteanu

Video Octavian Popescu nu s-a mai abținut, după Oțelul - FCSB 0-2: ”Am văzut niște aiureli”

tavalie

A apărat penalty-ul bătut de Florinel Coman și a dat declarația serii

stoian

Foto Andrei Cordea a dezvăluit dialogul purtat pe teren cu un jucător de la Oțelul + Cum a apărut la interviu

CSKA 1948 V FCSB - UEFA Europa Conference League: Second Qualifying Round First Leg, Sofia, Bulgaria - 26 Jul 2023

Video Oțelul - FCSB 0-2. Roș-albaștrii, a treia victorie la rând! Gălățenii au avut două bare

FOTBAL:OTELUL GALATI-FCSB, SUPERLIGA SUPERBET (29.07.2023)

A avut nevoie doar de o repriză! Gabi Balint, verdict pentru Vlad Chiricheș: ”A rămas același!”

Video Vlad Chiricheș, aproape de o gafă monumentală la Oțelul - FCSB! A fost pe punctul să marcheze în propria poartă

chiriches

Vlad Chiricheș, titular în Oțelul - FCSB! Surprize mari în echipa de start a ”roș-albaștrilor”

chiriches-fcsb

Exclusiv Oțelul pregătește “vulcanul” pentru FCSB! “Publicul e marele avantaj“

otelul galati (18)

Oțelul - FCSB se dispută cu ”casa închisă”! Anunțul moldovenilor

Lovitura primită de FCSB înaintea meciului cu Oțelul!

radunovic gol

Comunicatul Jandarmeriei Galați, după ce un jandarm a declanșat accidental un spray lacrimogen în partida Oțelul - FCSB

14

Dorit de toată lumea de la FCSB în continuare antrenor principal, Mihai Pintilii și-a anunțat decizia

pintilii

Ce a remarcat Mihai Pintilii, după Oțelul Galați - FCSB 0-0

pinti

Cum se califică FCSB în sferturile Cupei României, după egaluri în primele două meciuri

coman

Video&Foto Atmosferă de Champions League la Galați, la meciul Oțelul - FCSB, din Cupă

3

Interes mare pentru meciul Oțelul - FCSB, din Cupa României! Sold-out în mai multe sectoare ale stadionului

Mihai Pintilii a decis lotul pentru Cupa României. Jucătorii de la FCSB care nu vor evolua cu Oțelul

Cum ar putea arăta FCSB la meciul cu Oțelul, din Cupa României. Pintilii, gata să menajeze titularii la Galați

Fotbalistul remarcat de Mihai Stoica după amicalul de la Galați: ”Remarcabil”

Alexandru Pantea și Florinel Coman / Foto: Sport Pictures

Cum arată primul 11 ales de Toni Petrea pentru amicalul cu Oțelul! Surpriza din echipa "roș-albaștrilor"