361 rezultate pentru eticheta

sampdoria

Video Revelaţia anului în Serie A! Gol "a la Bergkamp" şi cel mai tânăr jucător cu 10 goluri în acest sezon

schick

Video Sassuolo - Sampdoria 2-1. Echipa lui Di Francesco a întors scorul în 7 minute

sassuolo

Video Sampdoria - Fiorentina 2-2. Toscanii au egalat pe final şi sunt neînvinşi de şase etape

samp fio

Video Ciprian Tătăruşanu a primit gol după 369 de minute. Record personal în Serie A TIM

tatarusanu gol

Sampdoria - Fiorentina a început cu 22 de minute întârziere. Amânarea, cauzată de problemele violeților

marassi

Video Inter - Sampdoria 1-2. Nerazzurrii au pierdut, pe final, din penalty

inter samp

Video Sampdoria - Juventus 0-1. 9 victorii în ultimele 10 meciuri pentru torinezi

juventus

Video Palermo - Sampdoria 1-1. Sicilienii au pierdut dramatic două puncte

palermo sampdoria

Video Jucătorii lui Palermo s-au certat pe teren, pentru executarea unui penalty

cearta penalty palermo caputra

Mandorlini, fără secundul obişnuit la Genoa. E fanul marii rivale: "Ideile coerente nu au preţ"

mandorlini

A răpus Milanul, pe San Siro, şi acum e aproape de Inter. Primele discuţii cu Sampdoria

muriel inter

Video Milan - Sampdoria 0-1. Încă o înfrângere pentru echipa lui Montella, care se îndepărtează de Europa

milan sampdoria

Video Sampdoria – AS Roma 3-2. Înfrângerea ”giallorossilor”, marea surpriză a etapei

sampdoria roma

Cassano e aproape de retragere, la 34 de ani

cassano sampdoria

Video Napoli - Sampdoria 2-1. Victorie dramatică obținută de napoletani cu un om în plus

napoli sampdoria

Video Chievo - Sampdoria 2-1. A doua victorie consecutivă pentru veronezi

chievo sampdoria

Video Sampdoria - Lazio 1-2. Cu Radu Ștefan titular, echipa din capitala Italiei a obținut a noua victorie în Serie A

radu stefan

Video Sampdoria - Sassuolo 3-2. Genovezii au revenit spectaculos în ultimele minute

samp sass

Video Sampdoria - Inter 1-0. Nerazzurrii rămân cu o singură victorie în ultimele 6 etape

sampdoria inter

Video Juventus - Sampdoria 4-1. Victorie ”rezolvată” în primele 10 minute ale partidei

chiellini

Video Bologna - Sampdoria 2-0. Echipa lui Donadoni rămâne invincibilă pe teren propiu

verdi

Video Sampdoria - AC Milan 0-1. Bacca a adus victoria rossonerilor pe final

bacca sampdoria

Video Record istoric pentru Totti. Al 23-lea sezon la rând cu gol în Serie A

totti record

Chiricheş, dorit de Sampdoria. Napoli încearcă să aducă un fundaş înainte de a-l ceda pe român

chiriches samp

Anderlecht s-a înțeles cu Sampdoria pentru transferul lui Praet. Face loc pentru Stanciu?

stancipraet

Cassano, aproape de revenirea la echipa de suflet. Bari vrea să atace promovarea cu el în echipă

Video Barcelona a câştigat ultimul amical înainte de startul sezonului, 3-2 cu Sampdoria

barcelona sampdoria

Balotelli, aşteptat cu braţele deschise la Sampdoria: "Îşi poate relansa cariera aici"

balotelli milan-1

Mircea Lucescu vrea să transfere din Italia. Un fost elev de la Şahtior, printre ţintele românului

lucescu zenit

Video Sampdoria - Lazio 2-1. Genovezii, aproape să-şi asigure salvarea matematică de la retrogradare

sampdoria lazio

George Puşcaş, disputat de trei echipe din Italia. Poate juca în Serie A, în sezonul viitor

puscas bari

Video Sampdoria - AC Milan 0-1. Primul succes în deplasare după două luni și jumătate

bacca

Tătăruşanu, lăudat după meciul cu Sampdoria: "A avut ceva cu mine, nu am putut să-i dau gol"

captura parada tatarusanu

Încă un ”tricolor” în Serie A? Trei echipe italiene pe urmele lui ”Morata al României”

andrei ivan-1

Video Empoli - Sampdoria 1-1. Gazdele au ajuns la 10 meciuri consecutive fără victorie

empoli

Video Verona - Sampdoria 0-3. A doua victorie consecutivă pentru genovezi

sampdoria verona

Zenga, dat afară de la Al Shaab, după doar 82 de zile. A doua demitere din acest sezon

zenga

Se pregăteşte de United. Mourinho va fi în tribune la Inter - Sampdoria şi va urmări doi jucători

icardi miranda

a:1:{i:0;s:5:"Video";} AS Roma - Sampdoria 2-1. Ocazii mari pe final pentru genovezi

roma

Inter s-a întărit înaintea duelului cu Milan. L-a luat pe golgheterul Sampdoriei

eder inter

Ciro Immobile, aproape de o revenire în Serie A TIM

ciro

VIDEO Povestea celui mai tânăr marcator din acest sezon în Serie A TIM. A fost aproape să se lase de fotbal

pellegrini sassuolo

VIDEO Ciprian Tătăruşanu e lăudat în presa italiană: "Are puţine intervenţii, dar decisive"

tatarusanu-1

OFICIAL Zenga, demis de la Sampdoria. Montella, favorit să-i ia locul

zenga-1

VIDEO Sampdoria - Fiorentina 0-2. Toscanii îşi păstrează primul loc în Serie A TIM

fiorentina-1

VIDEO Sampdoria-Empoli 1-1. Două goluri anulate pentru echipa lui Zenga

doria

Revirimentul campioanei, testul Fiorentinei şi alte 3 lucruri de urmărit în etapa a 10-a din Serie A TIM

juventus-2

VIDEO Atalanta - Sampdoria 2-1. Echipa lui Zenga a ratat șansa de a urca pe podium

atalanta sampdoria

VIDEO Sampdoria-Roma 2-1. Manolas s-a făcut de râs. Autogolul grecului a adus victoria gazdelor

manolas sampdoria

VIDEO Walter Zenga este lăudat, după ce Sampdoria a ajuns pe locul 3 în Italia

zenga

VIDEO Sampdoria - Bologna 2-0. Genovezii urcă pe podium! Eder, pe urmele lui Di Natale şi Del Piero