37 rezultate pentru eticheta

simona halep doha

Ce urmează pentru Simona Halep după retragerea de la Doha

Simona Halep, la conferința de presă susținută după meciul cu Serena Williams / Foto: Sport Pictures

halepa

Video Exclusiv Simona Halep, fericită după primul titlu din 2020: "Este un an extraordinar până acum!" De ce s-a retras de la Doha

Dubai Duty Free Tennis - Day Six

Simona Halep, înainte de plecarea spre Dubai: "Sunt încrezătoare!" Turneul este transmis în direct la Digi Sport

halep

Video Exclusiv Surpriza pregătită de fani pentru Simona Halep, imediat după finala cu Elise Mertens

simona fani

Video Exclusiv Reacția Simonei Halep după time-out-ul lui Mertens, care a contat decisiv în finala de la Doha

elise mertens222

”Mi-a curs sânge și mi s-au blocat mușchii!”. Simona Halep a dezvăluit problemele avute în finala de la Doha

simona halep

Video Simona Halep - Elise Mertens 6-3, 4-6, 3-6 | Reacția Simonei, după înfrângerea din finala de la Doha

Video Simona Halep - Elise Mertens | Zbierătul de luptă al Simonei. Cum a fost surprinsă în finala de la Doha

simona-halep

Video Simona Halep - Elise Mertens | ”E un munte de energie!”. Simona a câștigat 18 puncte consecutive în finala de la Doha

Reacția lui Gică Hagi după calificarea Simonei Halep în finala de la Doha

Simona Halep Qatar 2019

Video Simona Halep, un munte imposibil de cucerit! Momentul în care încrederea Svitolinei s-a clătinat din temelii

Mertens, încântată că va juca împotriva Simonei Halep: "Sunt extaziată, e grozav să o întâlnesc"

mertens kerber

Simona Halep - Elina Svitolina | ”E greu să spun ceva important!”. Halep, noi declarații despre colaborarea cu Van Cleemput

Record absolut realizat de Simona Halep! Nicio jucătoare din WTA n-a mai reușit așa ceva

Video Simona Halep - Julia Goerges | Punctul zilei, la Doha! Adversara a aplaudat lovitura perfectă a Simonei

colaj halep goerges aplauda

Video Simona Halep - Julia Goerges | Românca și-a lăsat adversara cu gura căscată. Lovitură spectaculoasă a Simonei

halep bucurie

Exclusiv Simona Halep, "încărcată" de meciurile din Fed Cup: "Mi-au dat energie şi încredere că sunt la un nivel bun"

simina halep interviu

Exclusiv ”Nu știu la ce să mă aștept!”. Declarațiile Simonei Halep, înainte de meciul cu Goerges

Video Simona Halep - Lesia Tsurenko | Cel mai frumos punct al meciului a durat un minut. Aplauze în picioare

captura simona final

Reacția surprinzătoare a Simonei Halep după ce a urcat pe locul 2 WTA

Halep urcă pe 2 dacă o bate pe Tsurenko. Pliskova s-a retras de la Doha

halep-pliskova

A pierdut de 5 ori la rând, dar nu se lasă. ”E impresionant!” Ce a spus Tsurenko înaintea duelului cu Halep

halep tsurenko

Simona Halep și-a aflat adversara din turul II la Doha, LIVE la Digi Sport. Garcia și Wozniacki s-au retras

Rogers Cup Montreal - Day 5

Video Exclusiv Simona Halep a povestit cum a dormit în noaptea de după meciul de Fed Cup + noul obiectiv

colaj fed cup

Mesajul Simonei Halep, după retragerea de la Doha: "E frustrant, dar a trebuit să accept realitatea"

halep retragere

Video Halep - Bellis 6-0, 6-4. Simona se califică în semifinale la Doha. Set secund istovitor

Simona Halep

Video Halep - Sevastova 6-4, 6-3. Calificare la pas în sferturi la Doha. Reacţie de campioană în setul 2

halep victorie

Simona Halep va juca direct în turul 2 la Doha. Românca a evitat jumătatea de tablou dificilă

halep1

Verdictul după "Terapia vampir". Anunţul de ultimă oră făcut de Simona Halep

simo

Simona Halep e pe locul 70 în clasamentul Race to Singapore. Poate cădea pe 5 în ierarhia WTA

halep clasament

Motivele retragerii Simonei Halep din turneul de la Doha: "E prima dată când am astfel de probleme"

halep-3

VIDEO Venus a suferit pentru calificarea în turul doi în turneul WTA de la Doha, transmis LIVE de Digi Sport

serena

Simona Halep și-a aflat adversara din primul meci de la Doha, unde-și va apăra titlul, în direct la Digi Sport

halep cornet

VIDEO Succesul lui Halep l-a încântat pe George Cosac: "Adversara a dansat după cum i s-a cântat"

simona halep tenis reactii cosac

VIDEO Reacţia Simonei, după triumful de la Doha: "Nu credeam că pot câștiga aici!"