12 rezultate pentru eticheta

simona halep live video

Video Simona Halep - Bianca Andreescu 3-6, 7-6, 6-3, la Turneul Campioanelor. "Simo" s-a impus după un meci electrizant

simona halep bianca andreescu

Video Ce ghinion! Simona Halep a abandonat la Wuhan! A renunțat în primul set al meciului cu Rybakina

halep accidentare

Video Rogers Cup | Simona Halep - Marie Bouzkova 4-6. Românca a abandonat și a ratat super duelul din semifinale, cu Serena Williams!

Simona Halep

Video Simona Halep și Raluca Olaru, victorie superbă la dublu la Eastbourne, după o revenire uriașă. Simona, două victorii într-o zi

Raluca Olaru și Simona Halep sunt în semifinale la Eastbourne

Video Simona Halep - Belinda Bencic 6-2, 6-7, 6-0 | Halep este în finală la Madrid și poate reveni pe locul 1 WTA

buc halep 1

Video Simona Halep - Ashleigh Barty 7-5, 7-5. Românca e în semifinale la Madrid, după un meci superb

simo

Video Simona Halep Madrid | Halep - Gasparyan 6-0, 6-4. Victorie clară pentru campioana noastră

halep gasparyan final 2

Video Simona Halep - Polona Hercog 5-7, 7-6, 6-2. Cursa pentru locul 1 WTA continuă, după 3 ore de joc şi o revenire superbă

Miami Open 2019 - Day 7

Video Simona Halep - Belinda Bencic 6-4, 4-6, 2-6! Simona a ratat calificarea în semifinale, la Dubai, după un meci maraton

simona-halep-belinda-bencic

Video Simona Halep - Lesia Tsurenko 6-3, 7-5. Revenire splendidă în setul 2 şi calificare în sferturi la Dubai

simona saluta publicul

Video Halep - Dodin 3-6, 6-3, 7-5. Chinuită de dureri, Halep a luptat fantastic și este în turul 3 la Miami

Halep bucurie Miami

Video Halep-Osaka 3-6, 0-6. Simona a fost spulberată în semifinale la Indian Wells! Cea mai dură înfrângere