Simona Halep s-a distrat pe cinste înainte să intre în linie dreaptă cu pregătirile pentru Roland Garros

Legendara Chris Evert i-a criticat pe organizatorii de la Roland Garros. Și Halep ar putea avea de suferit

Cahill reacţionează după ce Serena nu a fost desemnată cap de serie la Roland Garros

“E deprimant!” Wozniacki rupe tăcerea în privinţa locului 1 mondial

wozniacki halep

Toate calculele, înainte de Roland Garros. Misiune dificilă pentru Halep. Ce trebuie să facă să rămână lider WTA

"Cel mai ciudat lucru pe care Ţiriac l-a făcut cu Halep!". Ce au descoperit americanii

Halep Tiriac

Simona Halep a revenit în România. Unde a apărut luni, la o zi după înfrângerea din finala de la Roma

S-au folosit de imaginea Simonei Halep! "N-avea niciun sens să joace acolo"

Simona Halep, a 29-a săptămână pe prima poziţie WTA. Va fi cap de serie 1 la Roland Garros

"Fără istoric. Nimic nu s-a schimbat la Foro Italico". Presa internaţională, după eşecul clar al Simonei Halep

Halep finala Roma

Video Reacţia Simonei Halep, după ce Darren Cahill a certat-o la on court coaching. Ce spune de Roland Garros

Cahill Halep

"O înfrângere mult mai brutală decât te aştepţi de la un lider mondial!". Statistică usturătoare în ultimul an

Halep Svitolina

Svitolina, după victoria clară cu Halep: "E uimitor că mi-am apărat titlul aici"

The Internazionali BNL d'Italia 2018 - Day Eight

Video Simona nu e afectată de eşecul usturător! Prima reacţie după finala de la Roma

Halep dupa meci

Video Halep - Svitolina 0-6, 4-6. Simona a pierdut a doua finală la rând la Roma, în faţa aceleiaşi adversare

Simona Halep meci

Video Exclusiv Simona Halep a explicat "explozia" de bucurie după ultimul punct al meciului cu Sharapova

Video "A fost epică"! Reacţia Simonei de la finalul meciului cu Sharapova a impresionat toată lumea tenisului

Simona Halep Bucurie

Video Exclusiv Cahill nu a crezut în victoriile senzaţionale de la Roma. Dezvăluirea făcută de Simona Halep

Simona Halep Darren Cahill

Halep e liderul absolut! Simona a urcat pe primul loc în clasamentul Race to Singapore

"Sper să nu mă accidentez din nou!" Halep, bântuită de amintirea gleznei sucite în finala cu Svitolina, de anul trecut

Simona Halep accidentare Roma 2017

Video Exclusiv "Cel mai bun meci al meu pe zgură!". Simona anunţă cât de importantă a fost intervenţia lui Cahill

Simona Halep Sharapova

Primele declaraţii ale Mariei Sharapova, după eşecul dramatic cu Simona Halep, de la Roma

Maria Sharapova

Exclusiv "Simonei i s-au umflat muşchii de la picioare!". CTP a dezvăluit care a fost momentul de cotitură al meciului

Halep Simona

Video Explozie de bucurie! Reacția care spune tot despre dezlănțuirea Simonei după ce a pus-o la punct pe Sharapova

Video Cahill, din nou magistral. Halep a "demolat-o" pe Sharapova, după intervenţia lui Darren

Darren Cahill

Video "Sharapova mă omoară. Mi-e frică să servesc"! Halep, la pământ, după primul set. Dialogul cu Darren Cahill

halep cahill roma

Video Moment rar în tenis! Halep, huiduită la Roma. Ce s-a întâmplat în primul set al meciului cu Sharapova

Halep suparata

HALEP - SHARAPOVA WTA ROMA / Masha se gândeşte la finalul carierei

mariuca

News Alert Simona a vrut să participe la turneul de la Strasbourg, dar a fost refuzată de organizatori

HALEP - SHARAPOVA WTA ROMA / Masha ştie că va avea un dezavantaj în meciul cu Simona: "Va fi o provocare"

Halep si Sharapova Roma

Foto Cum va arăta echipamentul Simonei Halep la Roland Garros

Video Halep - Garcia 6-2, 6-3. Simona rămâne lider mondial şi o va întâlni pe Sharapova în semifinale la Roma

Halep pumn Roma1

Exclusiv Super cadou pentru Simona Halep! Campioana va conduce un bolid de peste 200.000 de euro

halep masina

Simona Halep o va întâlni pe Caroline Garcia, în sferturi la Roma. Bilanţul "directelor"

captura garcia 2

Supremația Simonei Halep, ”amenințată” de Serena Williams. ”Singurul motiv pentru care joc!”

halep williams

Prima reacţie a lui Madison Keys, după abandonul de la Roma, care a trimis-o pe Halep în sferturi

Madison Keys abandon

A îndeplinit prima condiţie. Ce trebuie să mai facă Halep pentru a fi cap de serie 1 la Roland Garros

halep wozniacki

News Alert Halep, în sferturile de finală de la Roma! Madison Keys a abandonat cu câteva ore înaintea meciului

"Salut! Joc contra Simonei, ce părere ai?" Cum pregăteşte Madison Keys meciurile de la Roma

Madison Keys

Muguruza, OUT de la Roma. Halep a scăpat de un adversar greu, în drumul către finală

Garbine Muguruza

Video Halep, magnet pentru fani și la Roma. Cozi interminabile pentru poze și autografe cu liderul WTA

colaj fani halep

Simona Halep, despre duelul cu Madison Keys. Tradiţia e de partea româncei, în meciurile directe

halep keys

"Halep, expeditivă contra lui Naomi Osaka". Presa internaţională, încântată de prestaţia Simonei

Exclusiv Halep, impecabilă pe "cel mai frumos teren din Europa". Momentul psihologic pentru victoria zdrobitoare

halep wta roma

Simona Halep - Madison Keys, în optimi, la Roma (în direct pe Digi Sport 2). Organizatorii au anunţat ora de start

HALEP KEYS

A spulberat-o pe Osaka. Cifrele care spun totul despre meciul perfect al Simonei Halep

captura halep osaka final 1

Video Jocul perfect al Simonei Halep a făcut-o pe Naomi Osaka să cedeze nervos

captura osaka racheta

Live Video&Text Halep - Keys (14:00, Digi Sport 2). Meci pentru calificarea în sferturile turneului de la Roma