10136 rezultate pentru eticheta

simona halep

Halep: "Am simţit presiune la US Open. Toată lumea îmi spunea că pot câştiga un turneu de Grand Slam"

halep-1

Halep, favorită 2 la turneul de la Wuhan, transmis ÎN DIRECT pe Digi Sport

halep fericita

Halep: "Abia aştept să joc la Singapore, împotriva celor mai bune sportive din lume"

halep simona

VIDEO Halep a ținut pumnii băieților în Cupa Davis: "S-a întâmplat ca Adi să piardă, dar e mai greu la echipe"

halep cupa davis

Simona Halep se menţine pe locul 2 în clasamentul WTA

halep

Simona Halep, pauză de trei săptămâni. Numărul 2 WTA va reveni pe 22 septembrie

halep hard

După eliminarea lui Bouchard, Halep e sigură că va rămâne pe locul 2 după US Open. Podiumul WTA

bouchard halep

Simona Halep este sigură de calificarea la Turneul Campioanelor. Prima româncă după 16 ani!

halep fericita-1

Simona Halep are șanse mari să rămână pe locul 2 WTA și după US Open. A fost eliminată și Sharapova!

sharapova

După ce a eliminat-o pe Halep, Lucic-Baroni a pierdut în următorul meci la US Open

errani lucic baroni us open

Kvitova a fost eliminată în turul trei la US Open. Simona Halep poate coborî cel mult pe locul 4 WTA

kvitova

Simona Halep a explicat eșecul de la US Open. “Nu sunt un robot! Mi-am pierdut încrederea după primul set”

halep.spagat

Halep poate pierde locul doi în lume, după eliminarea în turul trei la US Open. Cel mai jos poate ajunge 5

simona loc

Simona Halep a fost eliminată în turul trei la US Open de croata Mirjana Lucic-Baroni

simona lucic

Cîrstea a fost eliminată de Bouchard. Halep a rămas singura româncă la US Open

sorana us open

Halep: "Sunt mai încrezătoare decât la Roland Garros"

halep tenis us open

Următoarea adversară a Simonei la US Open câștiga primul titlu WTA în 1997! Atunci, Halep nu împlinise 6 ani

lucic baroni

Halep s-a calificat în turul 3 la US Open, după o victorie clară: 6-2, 6-1 cu Cepelova!

halep.us.open

Dacă va ajunge în semifinale la US Open, Simona Halep îşi va asigura prezenţa la Turneul Campioanelor

halep turneul campioanelor

Cum a explicat Simona Halep prestația din primul set jucat la US Open. "Am avut emoții, fanii au fost de partea ei!"

simona halep tenis us open

VIDEO Simona Halep s-a calificat în turul 2 la US Open, după 6-7, 6-1, 6-2 cu Danielle Rose Collins

Simona Halep, înainte de US Open: "Am încredere în mine. Sper că voi ajunge cel puţin până în sferturi"

halep-3

Halep poate ajunge locul 1 în lume, după US Open. Calcule pentru ierarhia WTA. Cel mai rău, locul 6

simona locul1

Simona Halep și-a aflat prima adversară de la US Open. Ar putea da în sferturi din nou peste Sharapova

Simona Halep a fost desemnată cap de serie numărul 2 la ultimul Grand Slam al anului, US Open

simona halep locul 2

Principală favorită la New Haven, Simona Halep a fost eliminată în turul II

simona halep-2

Irina Begu a trecut de Caroline Garcia în calificări la New Haven, dar a pierdut în fața ei pe tabloul principal

irina begu

VIDEO Simona Halep a participat la "provocarea găleţii cu gheaţă", înaintea turneului de la New Haven

apa cu gheata halep

Simona Halep se menţine pe locul 2 în clasamentul WTA. 5 românce în top 100

halep-1

Serena Williams a câștigat titlul de la Cincinnati și și-a mărit avansul în fața Simonei Halep în ierarhia WTA

serena titlu

Mesajul lui Halep după al 5-lea eșec în fața Sharapovei: "Am învățat multe lucruri"

halep cincinnati 1

Simona Halep își apără titlul la New Haven. E favorită principală și va juca, probabil, cu Rybarikova

simona new haven

Sharapova recunoaște că a avut iar probleme cu Simona Halep: “Nimic nu mergea așa cum doream!”

sharapova

Coșmar cu repetiție. Halep a câștigat primul set cu Sharapova, dar a fost învinsă iar de rusoaică

halep shari

Halep poate urca pe 1 în WTA Race. "Doream să joc iar cu Sharapova, să văd dacă mă poate învinge și pe hard"

simona halep hard

A sosit ora revanșei! În sferturile de la Cincinnati, Simona Halep o întâlnește din nou pe Maria Sharapova

sharapova halep roland garros

Debut perfect la Cincinnati! Simona Halep a triumfat în primul ei meci după o lună

simona halep cincinnati

VIDEO Simona Halep nu se gândește la locul 1 WTA: “Serena încă mai joacă!”

simona serena

VIDEO Simona Halep, după ce a depășit-o pe Na Li: "Mă simt extraordinar să fiu nr. 2"

captura simona halep

OFICIAL Simona Halep este a doua jucătoare a lumii!

simona uimitor

Legendele tenisului din SUA, încântate de Halep: "Simona e mereu în locul potrivit"

simona halep chris

Parte de tablou dificilă pentru Simona Halep, la Cincinnati

simona cincy

Simona, desemnată WTA Rising Star Of The Month în iulie, cu 82% din voturi

simona-1

Avertisment pentru Simona Halep. ”Nu toate jucătoarele care au răsărit în ultimii ani au devenit staruri”

Simona Halep a strâns în trei ore 450.000 de like-uri pe pagina oficială de Facebook

simona

Simona Halep revine pe teren după o lună. E a doua favorită a turneului de la Cincinnati

bucurie halep

Serena Williams, a cincea jucătoare din istorie care ajunge la 200 de săptămâni pe locul 1. TOP 10 WTA

serena 200 wta

Simona Halep: "A fost un an incredibil, dar rămân concentrată pentru a ajunge la Turneul Campioanelor"

halep

Simona Halep va fi a 33-a jucătoare clasată pe locul 2 în topul WTA. Doar 11 nu au urcat pe prima poziție

simona halep bani-1

Performanță extraordinară pentru tenisul românesc! Simona Halep va urca pe locul 2 în clasamentul WTA

Ana Ivanovic, prima jucătoare care câștigă 40 de meciuri în 2014. Halep, a treia în top