VIDEO Pregătite pentru Serbia. Simona Halep: ”Viața mi s-a schimbat de când sunt numărul 5 mondial”

Vești bune înaintea duelului cu Serbia din Fed Cup: "Simona se simte bine"

halep

Simona Halep rămâne pe 5 în topul WTA. Hănescu a coborât pe poziţia 89 ATP

simona halep -3

VIDEO EXCLUSIV Serena Williams: "Simona Halep are toate șansele să câștige un titlu de Grand Slam"

simona halep -2

Simona Halep: "Totul s-a schimbat în viaţa mea. Nu mă aşteptam să ajung în top 10"

simona halep-1

VIDEO EXCLUSIV Simona Halep pregătește meciul cu Dellacqua de la Miami

simona1

Halep a suferit o intervenție chirurgicală, înaintea turneului de la Miami

simona operatie

Simona Halep și-a aflat adversara din turul doi de la Miami. Va reedita sfertul de finală de la Indian Wells

halep dellacqua

Simona Halep, cetăţean de onoare al judeţului Constanţa

stere halep

Halep e a şasea favorită la Miami şi va evolua direct în turul II. Programul româncelor

halep cap de serie

Halep e oficial pe locul 5 WTA, cea mai bună clasare din istorie a unei românce

halep victorie

Halep: ”Sunt bucuroasă că am ajuns pe locul 5 în lume. Agnieszka a meritat victoria”

Halep - Radwanska 3-6, 4-6. Drumul Simonei la Indian Wells s-a oprit în semifinale. De luni va fi pe locul 5 WTA

halep indian wells-1

Simona Halep, jucătoarea cu cele mai multe meciuri câștigate din mai 2013: 57

VIDEO Simona Halep a fost lăudată la unison de cei mai importanți oameni din tenisul românesc

halep la sofia

VIDEO TOP 3 puncte extraordinare realizate de Halep în meciul precedent cu Radwanska, de la Doha

Fostul antrenor al lui Halep: ”Doar 3 jucătoare o pot bate!”

simona halep -1

Simona Halep a învins-o pe Radwanska la Doha: "A jucat un tenis incredibil!"

captura halep radwanska

Simona Halep va fi, de luni, numărul 5 WTA! "Vreau să câștig un Grand Slam"

simona 5mondial

Simona Halep s-a calificat în semifinale la Indian Wells! Adversară e Radwanska

simona halep la indian wells

De luni, Simona Halep va deveni cea mai bine clasată jucătoare în topul WTA din istoria României!

halep bucurie

Halep întâlnește un adversar ideal în sferturi, la Indian Wells - Casey Dellacqua

halep - Casey Dellacqua

Simona Halep e în sferturi la Indian Wells! Aproape de eliminare, românca a trecut de Bouchard cu 6-2, 1-6, 6-4

Simona Halep va juca în turul 2 la Indian Wells cu japoneza Kurumi Nara

Federația Internațională de Tenis a nominalizat-o pe Simona Halep pentru câștigarea unui nou premiu

bucurie halep final

Simona Halep, a şasea favorită la Indian Wells

halep indian

Simona Halep se menţine pe locul 7 WTA

halep simona

VIDEO EXCLUSIV Simona Halep a dat lovitura de start în Eternul Derby! A primit un cadou de la steliști

simon halep start

Halep va fi a șasea favorită la Indian Wells și are șanse să urce în topul WTA

simona halep fericita

VIDEO Halep: ”Sunt stelistă de mică! Sper să văd un gol şi să fie un joc frumos”

halep derby

EXCLUSIV Simona Halep va da lovitura de start la Steaua - Dinamo, ÎN DIRECT la Digi Sport 1, sâmbătă (20:55)

Simona Halep, cetățean de onoare la Bușteni. Jucătoarea a primit un teren în stațiune

Simona Halep a urcat pe locul 7 WTA şi a egalat cea mai bună clasare a unei românce

Halep: "Încă n-aş putea să o înving pe Serena" Ce zice de Azarenka și Sharapova

serena halep wimbledon

Halep, Maestru Emerit al Sportului. Ce turneu de Grand Slam vrea să câștige

simona halep trofeu

Simona Halep a intrat în istorie! A egalat cea mai bună clasare românească în WTA

Simona Halep este sigură că va urca de luni pe locul 8 în clasamentul WTA

bucurie Halep

Halep a revenit în ţară. "Am o inflamație la tendon, dar voi juca la Indian Wells și Miami"

simona.halep.otopeni

Accidentată și eliminată de la Dubai, Halep poate egala cea mai bună performanță românescă din istorie

Primul antrenor al lui Halep: "Simona era mai matură decât ceilalți copii și jocul ei a fost ofensiv de la început"