7663 rezultate pentru eticheta

video

Video Incident amuzant cu Alibec şi Teixeira. Reacţia portughezului după ce a fost lovit cu gheata în cap

alibec teixeira

Video Peste Kaka sau Ronaldinho. Contra a marcat cel mai frumos gol al Milanului în Derby della Madonnina

contra gol inter

Video Ronaldo a făcut un "Ronaldinho" la antrenament! Colegii şi-au pus mâinile în cap când au văzut driblingul

ronaldo mayoral

Video Voluntari - FCSB 0-0. Debut cu stângul pentru ”roș-albaștri” în returul sezonului regulat

vol fcsb

Video Minaur Baia Mare - Steaua 19-21. Oaspeţii s-au impus pe final, după ce au fost conduşi doar o dată

steaua handbal

Video Ţara Galilor - Irlanda 0-1. Bale nu merge la Mondiale

irlanda

Video Xabi Alonso s-a făcut antrenor: a preluat o echipă de amatori

xabi

Video Deac a dat primul gol la naţională şi pariază pe Contra: "România are viitor cu el pe bancă"

deac contra 1

Video Fază controversată în finalul primei reprize la Copenhaga. Golul lui Bendtner, anulat pentru offside

captura ofsaid

Numerele tricolorilor pentru partida cu Danemarca. România joacă fără ”decar”

59d9024295f9cf7399cb7074

Video Simona Halep, după ce a devenit lider mondial: "E ziua mea specială"

Halep nr1 poza twitter

Video Hamilton, victorie în MP al Japoniei. Vettel a abandonat la Suzuka

hamilton 2

Video L-a impresionat pe Miriuţă şi şi-a câştigat un loc de titular. "Are altă atitudine, s-a antrenat foarte bine"

miriuta bokila

Video Ostapenko a cedat nervos în timpul meciului cu Halep

Ostap nervi capt

Video Ce îi reproşează turcii lui Lucescu, după dezastrul cu Islanda: "A surprins pe toată lumea"

lucescu islanda

Video "Nu mă interesează!" Accidentat grav la genunchi, Gago a ţipat la medici să-l lase să joace

gago accidentare

Video Neymar şi Cavani de la naţională :) Fl. Andone a vrut să execute penalty-ul scos de Budescu. Ce s-a întâmplat

budescu penalty

Video Spectacol marca Neymar și Willian: Goluri înscrise direct din spatele liniei de fund

neymar-9

Video Kormend - Steaua 91-75. Start ratat pentru roş-albaştri în noul sezon

steaua baschet

Video BC Timişoara- SCM U Craiova 103-105. Oltenii au învins, dar au fost eliminaţi din Cupa României

baschet craiova

Presa internațională este la picioarele Simonei Halep după victoria cu Sharapova: ”Memorabil”

collage-1

Video Campioanele mondiale la canotaj au revenit în ţară: "Suntem hotărâte să aducem titlul olimpic"

romania canotaj

Video Napoli - Cagliari 3-0. Gazdele îşi continuă parcursul perfect. Hamsik, la un gol de Maradona

napoli cagliari

Video Simonei i-a revenit buna dispoziţie. Şedinţă foto şi autografe, după antrenamentul de azi

simona beijing

Video&Foto Meciul Amiens - Lille, suspendat, după prăbuşirea unei părţi a tribunei. 6 fani au rămas internați

2

A fost stabilită ora partidei Halep - Rybarikova. Întâlnirea e programată luni și va fi transmisă de Digi Sport

collage-23

Video Portarul advers s-a distrat cu jucătorii lui Rednic şi Mouscron a pierdut două puncte în prelungiri. Reacţia "Puriului"

rednic

Halep o va întâlni pe Rybarikova în turul al doilea de la Beijing. "Va fi greu. Tot timpul are alte lovituri"

Magdalena Rybarikova 1

Video Cifre de excepţie! La doar 25 de ani, Neymar a atins borna de 300 de goluri în carieră

neymar 300

Video BCMU Piteşti - BC Mureş 72-63. Gazdele au întors rezultatul în ultimul sfert

baschet pitesti

Video Cristiano n-a mai suportat tensiunea! Gestul incalificabil făcut la ultimul antrenament al Realului

cristiano-2

Video Monaco - Montpellier 1-1. Oaspeţii au egalat în prelungiri, iar campioana a ratat şansa de a urca pe primul loc

monaco montpellier

Hamilton - Rangers 1-4. Oaspeţii au rezolvat meciul în 7 şapte minute şi au urcat pe podium

rangers

Video "Ciocnire" Băluţă-Ionuţ Popa, la Timişoara: "M-a tachinat, e mai recalcitrant"

baluta popa

Video Mitriţă a provocat o eliminare, a ieşit accidentat şi apoi a luat "roşu" după o încăierare la vestiare

Mitrita capt

Video Gaz Metan - Botoșani 1-0. A doua victorie a sezonului pentru echipa lui Pustai. Moldovenii au ratat marile ocazii

Gaz capt

Irina Begu, eliminată în primul tur Tashkent de o veterană venită din calificări

begu tashkent

Video Etapa trecută a apărat două penalty-uri, acum a respins 4 șuturi în 6 secunde

roy

Video Incredibilul Hulk există cu adevărat: ”Nu iau steroizi. Fac doar cardio”

hulk

Video Mihai Stoica, ironii după derby: "Dacă marca Budi din penalty, câştigam prea clar şi nu era bucuria aşa mare"

mihai stoica-1

Video Chindia Târgoviște - Dacia Unirea Brăila 2-0. Rezultatele etapei a 9-a din Liga a II-a

capt chindia

Video Stanciu, gol și assist! A dus-o pe Anderlecht spre victorie, la primul meci ca titular în campionat în acest sezon

stanciu gol assist

Video Dinamo - Gorenje Velenje 26-27. A doua înfrângere pentru alb-roşii în grupele Ligii Campionilor

handbal dinamo-1

Video Zidane şi Real Madrid continuă să bată recorduri, în ciuda startului de sezon ezitant

record zidane real

Video SPAL - Napoli 2-3. Liderul din Serie A a câştigat cu emoţii şi îşi continuă startul perfect de sezon

spal napoli

Video Girona - Barcelona 0-3. Echipa lui Valverde are în continuare punctaj maxim. Gazdele au dat două autogoluri

girona barcelona-1

Video Roma - Udinese 3-1. A treia victorie consecutivă pentru giallorossi în campionat. "Dublă" El Shaarawy

el sha

Video Contraexemplu pentru Neymar şi Cavani. Moment superb oferit de jucătorii lui AC Milan

milan penalty

Video Athletic Bilbao - Atletico Madrid 1-2. Echipa lui Simeone, în continuare neînvinsă

atletico bilbao

Video Răzvan Marin, gol şi assist în Cupa Belgiei. Faze de excepţie reuşite de român