Video Brazilianul Eric a propus un eurogol înscris în România pentru trofeul Puskas

Ianis Hagi s-a săturat: "Sper să fie ultima!". Ce spune despre obiectivul echipei și convocarea la națională

FOTBAL:FC VIITORUL-CFR CLUJ, PLY OFF LIGA 1 BETANO (16.03.2019)

Exclusiv Becali a pus ochii pe un nou jucător de la Viitorul: "O să-l vreau!". De ce și-a luat gândul de la Ianis Hagi

FOTBAL:FCSB-FC VIITORUL, LIGA 1 BETANO (10.12.2018)

Teja l-a luat în colimator pe Nedelcu. Cum explică înfrângerea cu Viitorul + cine l-a impresionat

Mihai Teja

Surpriza lui Teja pentru meciul cu Viitorul. A inclus în lot un puști de 17 ani, noul "pariu" al lui MM Stoica

mihai-teja

CFR Cluj - Astra şi U Craiova - Viitorul, semifinalele Cupei României. Când se vor disputa meciurile

Cupa României

Video Oficialii Viitorului "fierb": "Reacţia arbitrului e de neconceput! Ar trebui suspendat până la finalul campionatului"

birsan

Calcule play-off | Lucrurile se complică serios pentru ambele echipe, după Sepsi - Viitorul 0-0. Cum arată clasamentul

sepsi viitorul

Video Sepsi - Viitorul 0-0. Bară și penalty ratat de gazde. Ianis Hagi, plin de sânge, după o intrare sălbatică

FOTBAL:SEPSI OSK-FC VIITORUL, LIGA 1 BETANO (22.02.2019)

Video Hagi: "Pur şi simplu nu intră mingea în poartă". Cum comentează eliminarea lui Drăguş

hagi

Viitorul, în criză profundă: nu a mai marcat de şase meciuri în Liga 1

FOTBAL:FC VIITORUL-CSM POLITEHNICA IASI, LIGA 1 BETANO (15.02.2019)

"Și eu mi-aș dori să ajung acolo!" Oferta pe care Gică Hagi nu ar putea să o refuze

gica-hagi

Exclusiv Poli Iaşi forţează calificarea în play-off. Ce decizie a luat conducerea, înaintea meciului cu Viitorul

poli iasi

Viitorul a făcut noi precizări în cazul lui Mihai Voduț

FOTBAL:CONCORDIA CHIAJNA-FC VIITORUL, LIGA 1 BETANO (30.07.2018)

Viitorul i-a suspendat contractul fotbalistului dat în vileag de iubită că a pariat pe meciul propriei echipe!

FOTBAL:FC VIITORUL-AFC HERMANNSDADT, LIGA 1 BETANO (17.09.2018)

Viitorul, învinsă cu 5-0 de o echipă de liga a treia, în al 6-lea amical din Antalya

viitorul ahlen

Gică Popescu şi Iosif Rotariu, alături de Viitorul în Turcia

Antrenament Viitorul

Hagi a driblat ca pe vremuri, când a fost întrebat despre transferuri: "Cu Gigi le aflaţi, cu mine nu"

hagi transferuri

Video Exclusiv "Aş face-o cu plăcere!". Singura condiţie pentru ca Popescu să vină la Viitorul, în locul lui Hagi

hagi popescu

Ianis Hagi Maria Popescu

Exclusiv "Nu e bine!" Cosmin Olăroiu a identificat principala cauză a eșecului echipelor românești în cupele europene

Cosmin Olăroiu nu se întoarce acum în Liga 1

Hagi poate da un adevărat tun financiar în această iarnă! ”Când vom avea oferta pe masă, vom vedea”

gica-hagi

Conceicao a dezvăluit ce le-a cerut jucătorilor la pauza meciului cu Viitorul. Ce spune despre posibila plecare a lui Ţucudean

Antonio Conceicao

Analiza jucătorilor de la FCSB după victoria cu Viitorul. Remarcații lui Ilie Dumitrescu

jucătorii FCSB au obiectiv câștigarea campionatului

Video Gaz Metan - Viitorul 2-2. Gazdele au obţinut un punct pe final, după ce au jucat 50 de minute în 10 oameni

captura gol 2 medias

Video Singurul om care îl apără pe Florinel Coman, după ce și-a înjurat căpitanul pe teren

Florinel Coman

Video "Aveam nevoie de victoria asta!" Ianis a pasat decisiv atât cu stângul, cât și cu dreptul

Ianis hagi

Video Voluntari - Viitorul 1-2. Ianis a oferit două pase de gol iar echipa lui Hagi s-a impus în ”10”

aptura gol vluntari

"Ianis Hagi valorează 15 milioane €!" Prețul record pentru un trasfer din Liga 1, atins și fără "etapa FCSB"?

Ianis Hagi Romania transfer record

Ofertă uriașă pentru Ianis Hagi de la o super-echipă din La Liga! Reacția ”Regelui” a venit pe loc

Ianis hagi

Video Viitorul - Concordia 0-0. Constănţenii au ratat şansa de a trece peste FCSB în clasament

FOTBAL:FC VIITORUL-CONCORDIA CHIAJNA, LIGA 1 BETANO (10.11.2018)

Alexa a dat verdictul după înfrângerea cu Viitorul: "Am avut ocazii mai mari" + ce spune de meciul cu CFR Cluj

Dan Alexa

”Am control, știu ce fac!”. Hagi a dezvăluit secretul formei Viitorului

gica hagi

Becali, ofertă uriașă pentru un super-atacant. Se pregătește afacerea iernii în fotbalul românesc

becali poza

Video Poli Iaşi - Viitorul 2-2, 3-5 d.l.d. Moldovenii au egalat în 10 oameni, dar au ratat calificarea în sferturile Cupei

Viitorul

Hagi s-a gândit să plece de la Viitorul: "Uneori îmi vine să renunţ"

Gică Hagi

Reacţia lui Ianis Hagi când a fost întrebat de un transfer în iarnă

FC Botoşani - Viitorul 1-2

Viitorul Constanţa, eliminată din UEFA Youth League. A pierdut returul cu Dinamo Zagreb

Viitorul Dinamo Zagreb

Video S-au jucat cu ocaziile. Triplă ratare a Viitorului în meciul cu Sepsi

Niczuly

Stoican e mulţumit, în ciuda înfrângerii cu Viitorul: "Avem jucători care vor face diferenţa"

Flavius Stoican

"Până la urmă a ieșit bine!" Drăguș a explicat de ce l-a rugat pe Ianis să bată penalty-ul

FOTBAL:CSM POLITEHNICA IASI-FC VIITORUL, LIGA 1 BETANO (5.10.2018)

Ianis Hagi: "Cred că pot juca la naţionala mare, dar sunt concentrat 100% la tineret". Ce spune de faza penalty-ului

Video Poli Iași - Viitorul 1-2. "Dubla" lui Ianis Hagi a decis meciul

Iasi Viitorul

Video Ianis Hagi nu l-a mai lăsat pe Drăguș să bată penalty-ul, după ce a ratat prima dată

colaj penalty

Cicâldău: "Păcat, meritam victoria!" Ce spune despre ratarea lui Mitriţă de la 11 metri

FOTBAL: CFR 1907 CLUJ – CSU 1948 CRAIOVA, LIGA 1 BETANO (1.10.

Viitorul lui Gică Hagi, în topul celor mai tinere echipe din Europa. Clasamentul complet

Gol Denis Dragus Viitorul

Video Viitorul - Astra 1-0. Echipa lui Hagi a dat lovitura în prelungiri. Oaspeții au rezistat eroic o oră, în 10 oameni

captura gol viitorul

Hagi vinde Viitorul pe bucăți. Planul european al "Regelui"

colaj viitorul

Salariul pe care Hagi şi-l plăteşte la Viitorul şi care e cel mai mare contract fix pe care îl oferă

Gheorghe Hagi, gros-plan

Hagi l-a "spulberat" pe Dorinel Munteanu, dar la final, cei doi au oferit o imagine memorabilă

colaj hagi dorinel

"Am jucat doar 45 de minute!" Hagi a identificat cauzele înfrângerii de la Craiova